Şimdi Ara

Limited Edition Gears of War X360 60GB jasper ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Limited Edition Gears of War Xbox 360 60GB Premium Pack : bu pack ile bilgisi olan varmı bu cihazlar JASPER board olma ihtimali yüzde kaçtır gerçi avrupada en çok xbox360 tüketilen ingiltereden getirticem fazla stokta kalmadısya JASPER olma ihtimali yüksek genede bilgisi olan varsa çok makbule geçer

• 2009 üretimse jasperdir değilse bir şey demek doğru olmaz
  • nerdeyse 2009'un 8.ci ayındayız 2008 olma ihtimali varmıdırki bide 2009 laın hepsi jaspermı şimdi ordaki arkadaşa 12.1v olayını söylicem fakat bide bakamazsa. bu pack'ler çokmu eskidi ?
  • 2009 üretimler Jasper diye biliyorum.
  • Çok tüketilsede hala Falcon anakartlılara denk gelme ihtimali de yüksek. En iyisi 12.1A ibaresini resimli anlatımla arkadaşınıza aktarmanız. En garanti yolu bu olacaktır

Not: Bazı Jasper anakart modelleri 2008 son aylar üretimli olabiliyor.
  • şansımızı denicez artık bide şimdi arkadaşa tek tek kutulara bak 12.1a yazıyomu diye iyice ayıp olur zaten 6 tane getirecek bi dünya eziyet. kısmet inşaallahh jasper çıkar... google'de baya baktım ama bulamadım bu pack'ı alıpta falconmu jaspermı belli değil ?
  • onu bilemiyorum ama oyun bundle'lı resident evil 5 limited edition elite pack'ler jesper olarak çıkıyor,

bizzat kendim yunanistandan 1 adet getirmiştim (8kilo yaw..bu arada..full kutu...uçakta bagajı verirken ki kilo farkına dikkat emiştim :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unik06 -- 19 Temmuz 2009; 0:57:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.