Şimdi Ara

Limit düşürme ve yeni bankadan kredi kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın bi deneyin ama 2 KK, 2 KK aidatı demek....Bence bekleyin ,eski karta limit artırımı isteyin....

• expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Aidatsız başvuruyorum. Onaylanmadı zaten. Limit düşürmek elimde patladı. Düşmüş hali gelirin 4 katını geçiyordu onaylanır diyenler vardı ama demek ki olmuyor

• Limitiniz ne zamandır var 2014 limit yasası öncesiyse limite takılmamalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Aidatsız başvuruyorum. Onaylanmadı zaten. Limit düşürmek elimde patladı. Düşmüş hali gelirin 4 katını geçiyordu onaylanır diyenler vardı ama demek ki olmuyor

benim limit düşürmemle diğer bankadan kart alma olayı gerçekleşti ama mart ayında kapattırdım kartı diğer banka bunu anca haziran ayında onayladı hemde yüksek limitle geldi biraz beklemelisin bence diğer kapattıdığım kartı 2011 yılında almıştım
  • thearsiv T kullanıcısına yanıt
    Bir ara resmi maaşla çalışıyordum limit otomatik olarak artıyordu işte 11bin civarı toplam. Gelir 1300

• emree70 kullanıcısına yanıt
    Anlamıyorum bu bankaları babam emekli 1900maaşı 8k toplam limiti vardı finansbank 5k limitli kart gönderdi geçen gün

• inexo kullanıcısına yanıt
    benim maaş senden 5 misli daha fazla ama kredi kartı limitim senden az. Cebteteb bayağı cimri limit konusunda. ama başka sebebide maaş euro olduğundan hesaplama hatası oluyor. Maaşımı bir türlü bilmiyorlar. Halbuki her ay maaş oraya yatıyor. İlginç
  • quote:

Anlamıyorum bu bankaları babam emekli 1900maaşı 8k toplam limiti vardı finansbank 5k limitli kart gönderdi geçen gün

babanızın kkbsi kaç hocam ?
    bilmiyorum hocam 1kredi ve 1kartı var borçsuz ve tamamı aksatmadan ödenmiş

• quote:

bilmiyorum hocam 1kredi ve 1kartı var borçsuz ve tamamı aksatmadan ödenmiş

benim 1367 puanım varken bi ara onaylamadılar bu finansçılar nedeni ise kkb puanının düşük olmasıymış daha ne kadar yüksek istiyorlar anlamıyorum ki
    Findeks puanı dışında bankalar borçluluk endeksine de bakar ama bunu müşteriyle paylaşmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Findeks puanı dışında bankalar borçluluk endeksine de bakar ama bunu müşteriyle paylaşmaz.

hocam aynı dönemde garantiye başvurdum onlar direk verdiler bankaların politikaları farklı ama esas garantinin zorluk çıkarması lazım bu zamanda en avantajlı kartlardan birisi bonustur
  • İşbank başvurdum onayladı fazlasıyla da limit vermiş 2150tl şaşırdım.

Yapıkredi olumsuz sonuç verdi. Diğer bankalarda da limit artıramadım

• quote:

İşbank başvurdum onayladı fazlasıyla da limit vermiş 2150tl şaşırdım.

Yapıkredi olumsuz sonuç verdi. Diğer bankalarda da limit artıramadım

Dediğim gibi her bankanın politikası farklı oluyor bana da ykb vermedi aynı hafta içinde garanti yüksek limitle onayladı
    İşbank kriteri değiştirdi galiba kafasına göre takılıyo

• quote:

İşbank kriteri değiştirdi galiba kafasına göre takılıyo

bankaları anlamak mümkün değil bugün bir kez daha anladım geçen ay ihtiyacımdan dolayı 3bin istedim en paradan vermedi bugün teklif mesajı geldi 7500tl yine karmaşık işler içindeyiz hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.