Şimdi Ara

limit 3500-Asus mu ssd li Msi mi yardim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar max. limit 3500.. her zaman onceligi asusa vermisimdir. misalen msi almazsam n550jk almayi düşünürüm. ancak ssd için msi aklımı çeliyor. gigabiytede olabilir. ssd yi kullanan biri olarak yokluğunda bu kadar para verdigime üzülmek te istemiyorum.kararsizim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eyw zaten o ikisinde kaldim sende orda kalmissin:) başka fikri olan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagoistanbul

arkadaşlar max. limit 3500.. her zaman onceligi asusa vermisimdir. misalen msi almazsam n550jk almayi düşünürüm. ancak ssd için msi aklımı çeliyor. gigabiytede olabilir. ssd yi kullanan biri olarak yokluğunda bu kadar para verdigime üzülmek te istemiyorum.kararsizim..

http://www.ebrarbilgisayar.com/gigabyte-p27gv2-tr002d-notebook-pmu326320

gigabyteın yeni modellerinden bakabilirsin gt860 17.3 inç + ssd fiyata göre güzel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: hunger__game

quote:

Orijinalden alıntı: sagoistanbul

arkadaşlar max. limit 3500.. her zaman onceligi asusa vermisimdir. misalen msi almazsam n550jk almayi düşünürüm. ancak ssd için msi aklımı çeliyor. gigabiytede olabilir. ssd yi kullanan biri olarak yokluğunda bu kadar para verdigime üzülmek te istemiyorum.kararsizim..

http://www.ebrarbilgisayar.com/gigabyte-p27gv2-tr002d-notebook-pmu326320

gigabyteın yeni modellerinden bakabilirsin gt860 17.3 inç + ssd fiyata göre güzel bence

+1
    Bu markalar arasından bu fiyata alınabilecek en iyi laptop bu sanırım. Henüz Türkiye'ye yeni geldi ama, incelemelerine bakmalısın almadan önce.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.