Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.299
Cevap
40
Favori
720.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALAK_

arkadaslar daha once kredi karti kullanarak alisveris yaptigim limango hesabimi baskasina vermemin bir sakincasi yoktur degil mi? yani bizim kredi kartina ulasilamaz degil mi?

Bir sorun olacağını sanmıyorum. Kredi kartı bilgilerine nasıl ulaşacak ki ? En fazla hesabım bölümünden açık adresinizi bulabilir.
    limango hesabınızın şifresi msn / facebook gibi kullandığınız sosyal ağların şifresi ile aynı ise değiştirip verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 13 Şubat 2012; 15:47:38 >
  • arkadaşlar acil indirim kodu lazım verebilecek varmı muratbati@mynet.com
  • Arkadaşlar yokmu yardimci olabilecek çook acil indirim koduna ihtiyacim var alacağım üründen son 1 tane kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

arkadaslar daha once kredi karti kullanarak alisveris yaptigim limango hesabimi baskasina vermemin bir sakincasi yoktur degil mi? yani bizim kredi kartina ulasilamaz degil mi?

Bir sorun olacağını sanmıyorum. Kredi kartı bilgilerine nasıl ulaşacak ki ? En fazla hesabım bölümünden açık adresinizi bulabilir.
    limango hesabınızın şifresi msn / facebook gibi kullandığınız sosyal ağların şifresi ile aynı ise değiştirip verin.

eyvallah hocam oyle yaptim sifreyi degistirip verdim. adres onemli degil isteyen gelebilir cayimi icmeye : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tresdin

Arkadaşlar yokmu yardimci olabilecek çook acil indirim koduna ihtiyacim var alacağım üründen son 1 tane kalmış

Hocam az önce mail geldi,tüm ürünlerde kargo bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

quote:

Arkadaşlar yokmu yardimci olabilecek çook acil indirim koduna ihtiyacim var alacağım üründen son 1 tane kalmış

dostum kargo bişey değilki 20 lira indirim olursa ucuza gelmiş olur ürün. acil koda ihtiyacim var.
  • quote:

quote:

quote:

dostum kargo bişey değilki 20 lira indirim olursa ucuza gelmiş olur ürün. acil koda ihtiyacim var.

Kargo 6.90
    Kod kullanırsan kargo ekleniyor.Bu durumda indirim 13 tl oluyor.
    Ben sana en kötü ihtimali söyledim

• ya karşılıksız çıkarsa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kargo 6.90
    Kod kullanırsan kargo ekleniyor.Bu durumda indirim 13 tl oluyor.
    Ben sana en kötü ihtimali söyledim

çok uyuz bir durum.. çeki kullanınca kargo parası ekleniyor ya.. ne saçma iş..

• kargo ücretsiz olduğundan bende o duvar saatinden bir tane aldım.
  • iyi olmuş limango bitsin de kurtulalım, kargo eklensin kasıtlı açıklarını kapatmadılardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

iyi olmuş limango bitsin de kurtulalım, kargo eklensin kasıtlı açıklarını kapatmadılardı

• limangodan harley davidson bot alan varmı burda alan varsa bi beri gelsin bunlar orjinalmi yaf içinde keçemeçe yok??
  • Ne yaparsa yapsın şu saatten sonra ağzımı açmam Limango'ya..Kargoları dahil tanesi 0.08 liraya adetlerce mudo tshirt siparişlerimin hepsini yollamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 13 Şubat 2012; 21:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Ne yaparsa yapsın şu saatten sonra ağzımı açmam Limango'ya..Kargoları dahil tanesi 0.08 liraya adetlerce mudo tshirt siparişlerimin hepsini yollamışlar.

0.08 liraya t shirtmü vardı hayır merak ediyorum bunlar gerçekten orjinalmi arkasına made in turkey yazıyor...
  • arkadaşlar hediye çeki olan yollayabilir mi.

selokarahanci@mynet.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Ne yaparsa yapsın şu saatten sonra ağzımı açmam Limango'ya..Kargoları dahil tanesi 0.08 liraya adetlerce mudo tshirt siparişlerimin hepsini yollamışlar.

0.08 liraya t shirtmü vardı hayır merak ediyorum bunlar gerçekten orjinalmi arkasına made in turkey yazıyor...

Mudo zaten yerli bir marka, Made in Turkey yazması normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

quote:

quote:

hayır harley davidsondan bahsediyordum ama sanırım türkiyede yeşil üretiyormuş şuan sakat değildir umarım geri göndermekle göndermemek arasında kaldım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

quote:

quote:

hayır harley davidsondan bahsediyordum ama sanırım türkiyede yeşil üretiyormuş şuan sakat değildir umarım geri göndermekle göndermemek arasında kaldım..

yeşil bildigimiz bir çok kaliteli sanilan yabanci markadan çoook daha kaliteli ve turkiyenin en koklu deri markalarindandir hocam.. guvenebilirsin.

• Markafoni kargo çeki olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.