Şimdi Ara

Lightshot problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iş sebebiyle lightshot ekran alıntısı programını sık kullanıyorum,ancak uygulamada kopyalama yaptıgım zaman yandex mailde yapıştır diyince foto yapıştırılamıyor.fotografı kaydedıp karşı tarafa yollasam daha çok süre alıyor ve onlarında once ındırıp goruntulemelerı gerekecek.daha once bu sorunu yasayan arkadaslar varsa yardımlarını beklıyorum.

• Klavye üzerindeki Print Screen tuşu ile yapıştırmayı denedin mi ? Eğer yine olmazsa Print screen tuşuna bas, Paint programını aç, oraya yapıştır. Orada yapıştıcağın alanı seçip, kopyala sonra yandex'e yapıştır. Bir de öyle dene.

O da olmadı, posta istemcisi programlar var, outlook gibi mesala. Hesabını ona tanımla. Bu programlar yapıştırmayı kabul ediyor.
  • kasolet kullanıcısına yanıt
    cevabı şimdi gördün sorun programla ilgili değil yandexmail ile ilgili,farklı adresle copy paste yaparken,bende yapmıyor.outlookta öle bir sorun yok ama çok karışık geliyor o.paint olayına gelirsek o şekilde çok vaktimi alır,sürekli kullandığım bi işlem çünkü.
  • Merhaba,

Lightshot, ekran görüntüsünü yükledikten sonra direkt link vermiyor. Bu nedenle sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Lightshot'ı kaldırın.

https://postimages.org/app

Postimage servisinin uygulamasını dener misiniz? Bu uygulama Lightshot'a çok benziyor zorluk çekmezsiniz, ekran görüntüsünü upload ettikten sonra direkt link veriyor.

Deneyip tekrar yazarsanız sevinirim,

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lugo_cloud -- 27 Aralık 2017; 16:18:30 >
  • lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bana link gerekmiyor çünkü ilgili linki direk paylaşıp altına resmi kopyalamam gerekli. Şu an lightshot ile verimli çalışıyorum, sorunun kaynağı internet hizı ve posta kutusu doluluguyla alakalı galiba.
  • Gerçi sorun farklı bir nedenden kaynaklanıyor gibi.
    Ama spesifik düzenleme vb. yapma ihtiyacınız yoksa; isterseniz windowsun kendi ekran alıntı aracını deneyin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 29 Mart 2018; 20:36:10 >
  • Çok teşekkürler işime yaradı lightshot sürekli upload hatası verip duruyordu bu program süper !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.