Şimdi Ara

LİG TV DE YENİLİK BAŞLIYOR GİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yenilik ? adamlar 18 senedir somuruyolar daha nasil bi yenilik bekliyorsun? su kalitesiz zevksiz ligi izleyip birde para veriyorlar yahu.Gercekden inanilmazsiniz.Bu arada acin iran ligi daha guzel hemde beles.izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 27 Aralık 2016; 18:52:43 >
  • Ligtv adı değişecek işte beIN Sport olacak
  • kardeşim değişmesin beinsport nasıl bir markaysa lig tv de bizim marka değerimiz
  • Değişen sadece ismi olmaz inşallah. Şansal küresel yayıncılık anlayışı falan diyor. Lig tv artık ekranda reklam koyacak yer bulamamaya başlamıştı. Maç önü yayınları yetersiz. Maç sonu yayınları yetersiz. Maç çekimleri leş. Bunlar da değişecek ve gerçekten ücretli bir platform olmanın hakkını verecekse değişsin ismi de önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Ligtv adı değişecek işte beIN Sport olacak

Sen takmışsın isim konusuna anlaşılan
  • ligin kalitesinde hayır yokki, lig tv değişse ne olacak,
    haftada 2 bilemedin 3 maç ancak izliyorum, gerisini sıkılıp kapatıyorum,
    zevkli denecek maç sayısı az, bu sene Allah'tan başakşehir ve osmanlı gibi parlamış zevk veren 2 takım daha eklendi de izlenir alternatif maç sayısı arttı yoksa lig tv yide kapattırmak gerekecekti,

umarım 15 dk lık 30 dk lık özetler gibi bir girişimleri olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

ligin kalitesinde hayır yokki, lig tv değişse ne olacak,
    zevkli denecek maç sayısı az, bu sene Allah'tan başakşehir ve osmanlı gibi parlamış zevk veren 2 takım daha eklendi de izlenir alternatif maç sayısı arttı yoksa lig tv yide kapattırmak gerekecekti,

Hocam Futbol seyirci ile olur. 4 büyükler dahi stadları dolduramıyorsa siz düşünün. Bu gidişle ABD gibi basketbol 1 numara olur. Futbol çok kan kaybediyor, popülaritesi çok düştü.
  • İsmail Şenol dan sonra bugünde Ruud Gullit i transfer etmişler ara transferin yıldızı LigTV olacak gibi 😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkun01

quote:

Hocam Futbol seyirci ile olur. 4 büyükler dahi stadları dolduramıyorsa siz düşünün. Bu gidişle ABD gibi basketbol 1 numara olur. Futbol çok kan kaybediyor, popülaritesi çok düştü.

güzel bir konuya parmak basmışsın,
    bazı şeylerin üstünü örtmek sorunların çözülmesini sağlamıyor,
    tam tarihini hatırlamıyorum üstünden yıllar geçti,
    bundan yaklaşık 7, 8 sene önce falandı,
    dünya kupasının Türkiye'ye gelmesini sağlamak için federasyon uğraşmakta,
    Türkiye'nin güçlü bir futbol ülkesi olduğunu herkesin futbolla ilgilendiğini falan vurgulamak için bilimsel veri sunmak istediler,
    bunun için bir üniversite ve güçlü bir anket firması ile bayağı geniş çaplı bir araştırma yaptırdılar,
    sunumda etkili olacaklar falan,

öyle bir sonuçlar çıktı ki,
    tabiki tam rakamları bugün hatırlamam falan mümkün değil,
    toplam izleyici sayısında ciddi bir düşüş görünmekteydi,
    özellikle en büyük kopmalar süreğen bir şekilde 2000 sonrası insanlar kademeli olarak yıl yıl futboldan uzaklaşmaya başlamış, ikinci büyük kopma ise 96 sonrası olmuş,
    en bomba sonuç ise bir takım için 20 milyon taraftar falan deniyor ya orada,
    toplam güncel futbolu takip eden kişi sayısı anketin yapıldığı dönem de çıkan rakam 16 17 milyon gibi bir rakamdı,
    bu rakam kişilerin beyanlarına bakıldığında 2000'lerin başlarında ortalama 30 milyon civarı,
    aynı düzlemde rakamlar tabloya yansıtıldığında grafiklerde 2012 den sonrası için statların boşalmaya başlanacağından ve sponsor sıkıntılarının dolaylı olarak görülmeye başlanacağından bahsediyordu,
    çünkü düzenli bir izleyici azalması var,
    nerede öyle bir takımın 20 milyon destekçisi falan olacak, fenerbahçe'nin 1 milyon taraftar kampanyası ne oldu, mavra hepsi işte
    içinde olan insanlarda algı yanılması yaşanıyor, herkes ilgileniyormuş gibi falan,

not olsun: geçen görmüşsünüzdür kimse burak yılmaz'ı tanımadı,
    tabi araştırma rezalet sonuçlar sonrası, sümen altı oldu,

ardından bir haber yayıldı medya'da işte hangi ilde en çok hangi takımın taraftarı var gibi vs türkiye haritası üstünde takım logoları falan, sıkı takipçiysen belki hatırlarsın o haberleri, amaç reklam algı yönlendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 28 Aralık 2016; 20:3:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutkun01

quote:

güzel bir konuya parmak basmışsın,
    bazı şeylerin üstünü örtmek sorunların çözülmesini sağlamıyor,
    tam tarihini hatırlamıyorum üstünden yıllar geçti,
    bundan yaklaşık 7, 8 sene önce falandı,
    dünya kupasının Türkiye'ye gelmesini sağlamak için federasyon uğraşmakta,
    Türkiye'nin güçlü bir futbol ülkesi olduğunu herkesin futbolla ilgilendiğini falan vurgulamak için bilimsel veri sunmak istediler,
    bunun için bir üniversite ve güçlü bir anket firması ile bayağı geniş çaplı bir araştırma yaptırdılar,
    sunumda etkili olacaklar falan,

öyle bir sonuçlar çıktı ki,
    tabiki tam rakamları bugün hatırlamam falan mümkün değil,
    toplam izleyici sayısında ciddi bir düşüş görünmekteydi,
    özellikle en büyük kopmalar süreğen bir şekilde 2000 sonrası insanlar kademeli olarak yıl yıl futboldan uzaklaşmaya başlamış, ikinci büyük kopma ise 96 sonrası olmuş,
    en bomba sonuç ise bir takım için 20 milyon taraftar falan deniyor ya orada,
    toplam güncel futbolu takip eden kişi sayısı anketin yapıldığı dönem de çıkan rakam 16 17 milyon gibi bir rakamdı,
    bu rakam kişilerin beyanlarına bakıldığında 2000'lerin başlarında ortalama 30 milyon civarı,
    aynı düzlemde rakamlar tabloya yansıtıldığında grafiklerde 2012 den sonrası için statların boşalmaya başlanacağından ve sponsor sıkıntılarının dolaylı olarak görülmeye başlanacağından bahsediyordu,
    çünkü düzenli bir izleyici azalması var,
    nerede öyle bir takımın 20 milyon destekçisi falan olacak, fenerbahçe'nin 1 milyon taraftar kampanyası ne oldu, mavra hepsi işte
    içinde olan insanlarda algı yanılması yaşanıyor, herkes ilgileniyormuş gibi falan,

not olsun: geçen görmüşsünüzdür kimse burak yılmaz'ı tanımadı,
    tabi araştırma rezalet sonuçlar sonrası, sümen altı oldu,

ardından bir haber yayıldı medya'da işte hangi ilde en çok hangi takımın taraftarı var gibi vs türkiye haritası üstünde takım logoları falan, sıkı takipçiysen belki hatırlarsın o haberleri, amaç reklam algı yönlendirme

Üstad ayrıca futbol dışı etkenler var. Hani derler ya "futbol ülkesi" imişiz. Tam bir palavra. Adamların 3.lig takımlarının stadı bile bizim yeni açtığımız stadlar (örneğin Sivas 4 Eylül stadı) gibi.Bir kere ben maraton çizgileri olan stadlar ve forma sponsoru olmayan takımlar (ki süper ligde de var) gördüğüm zaman hemen soğuyorum . Mesela Fransa lig 2 takımlarından bir tanesinde 6 farklı sponsor görebiliyoruz. Bu beni kahrediyor. Adana gibi bir şehrin takımında sponsor yok.Bu nasıl açıklanabilir.Kardeşim vergiden düşüyorsun prestij kazanıyorsun.(bilmediğim tarafları olabilir.)Kayseri takımı geçen sene o kadar dile getirdi ki nihayet şimdi ki "istikb.." firması (öyle sanıyorum ki kerhen) sponsor oldu.(olmak zorunda kaldı). Ayrıca tahammül sınırımız olmadığı ve başarıyı aynı gün görmek istediğimiz için görevine son verilen teknik adamların haddi hesabı yok. Mesela arsenal= Arsene wenger 1998 yılından beri takımın başında. Özetle 80 li yılların özetlerinde izlediğimiz gibi bir coşkunun %10 u bile yok. Fakat buna rağmen 3.ligimiz bile hala devam ediyor.

• Ülkemizde oynan futbol rezalet. Hiç keyif vermiyor maalesef. Hakem hataları her şeyin önüne geçiyor. Neyin kalitesi artacak merak konusu. Isı haritaları daha mı gelişecek :) iki dekor yapacaklar tamam işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Ülkemizde oynan futbol rezalet. Hiç keyif vermiyor maalesef. Hakem hataları her şeyin önüne geçiyor. Neyin kalitesi artacak merak konusu. Isı haritaları daha mı gelişecek :) iki dekor yapacaklar tamam işte.

Aynen hocam ülkemizdeki futbol rezalet. Digiturk bayileri şimdiden yeni özellikleri pazarlama başlamış. Maç sırasındaki kamera sayısı artacakmış, yayın kalitesi artacakmış, bein sports'un yurt dışında kullandığı özel yayın teknikleri gelecekmiş, digiturk'ün internet ile birlikte çalışan akıllı kutularından maçla ilgili istatistikler anlık olarak takip edilebilecekmiş, bilimsel analizler yayınlanacakmış falan filan. Ligin kalitesi yerlerdeyken isterse 200 kamera ile 8K yayın yapsınlar kimin umurunda olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simcell

quote:

Ülkemizde oynan futbol rezalet. Hiç keyif vermiyor maalesef. Hakem hataları her şeyin önüne geçiyor. Neyin kalitesi artacak merak konusu. Isı haritaları daha mı gelişecek :) iki dekor yapacaklar tamam işte.

Aynen hocam ülkemizdeki futbol rezalet. Digiturk bayileri şimdiden yeni özellikleri pazarlama başlamış. Maç sırasındaki kamera sayısı artacakmış, yayın kalitesi artacakmış, bein sports'un yurt dışında kullandığı özel yayın teknikleri gelecekmiş, digiturk'ün internet ile birlikte çalışan akıllı kutularından maçla ilgili istatistikler anlık olarak takip edilebilecekmiş, bilimsel analizler yayınlanacakmış falan filan. Ligin kalitesi yerlerdeyken isterse 200 kamera ile 8K yayın yapsınlar kimin umurunda olacak.

Katılıyorum hocam. Hep görsel oyun oynuyorlar. Yemişim onların yeniliklerini yahu. Kumaş neyse o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Katılıyorum hocam. Hep görsel oyun oynuyorlar. Yemişim onların yeniliklerini yahu. Kumaş neyse o.

7 senedir foruma üyeyim 3 sene kadar da üye olmadan takip ettim yaklaşık 10 senedir her sezon aynı muhabbet yapılır Lig TV şöyle yenilik yapmış böyle yenilik yapmış denir ama futbol gram gelişmez, ülke takımlarımız 100 milyon avroluk transfer yapar ama hiçbir takımımız şampiyonlar liginde başarı elde edemez. Herkes geçmişte Galatasaray'ın UEFA şampiyonu olması ile övünür güzelde bir şeydir ama Galatasaray'ın 17 sene önce şampiyon olduğu dönemdeki rakiplerinin futbolu ile aynı rakiplerin şimdiki futbolu arasında dağlar kadar fark olduğunu kimse dile getirmez. O rakipler 17 senede en az 17 kat büyüdü ve gelişti ama bizim futbolumuz 1 kat bile gelişemedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

7 senedir foruma üyeyim 3 sene kadar da üye olmadan takip ettim yaklaşık 10 senedir her sezon aynı muhabbet yapılır Lig TV şöyle yenilik yapmış böyle yenilik yapmış denir ama futbol gram gelişmez, ülke takımlarımız 100 milyon avroluk transfer yapar ama hiçbir takımımız şampiyonlar liginde başarı elde edemez. Herkes geçmişte Galatasaray'ın UEFA şampiyonu olması ile övünür güzelde bir şeydir ama Galatasaray'ın 17 sene önce şampiyon olduğu dönemdeki rakiplerinin futbolu ile aynı rakiplerin şimdiki futbolu arasında dağlar kadar fark olduğunu kimse dile getirmez. O rakipler 17 senede en az 17 kat büyüdü ve gelişti ama bizim futbolumuz 1 kat bile gelişemedi.

Valla ne diyim. Hepsine katılıyorum hocam. Haklısınız yani sonuna kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sansar ve küresel yayıncılık..😜😜😜😜...o bunak dünyayı Kadıköy sanıyor
  • Bırakın bu işleride millete MODÜL lü üyelik verin bıktık sizlerin millete verdiği arızalı cihazları kullanmaktan umarım sesimizi duyarlar amaaaa nerdeeeee !!!
  • Fiyatları uygun hale getirsinler.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.