Şimdi Ara

Lian-Li V2000 Plus Kasama yeni Eklemeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha öncede sergilediğim kasama bazı yenilemeler yaptım

Özellikle Zotac 790i Ultra SLI anakart ve 9800GTX triple SLI yeni eklemelerim

Resimleri sizlerle paylaşmak istedim.

Performans testlerini en kısa zamanda Donanım Haber Mesut Çevik tarafından izleyebileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VISION -- 7 Haziran 2008; 8:58:21 >

• Hacı kasa 10 numara tek kelimeyle de triple sli yapmışsın skorlarıda yayınlasanda bir görsek yaw merakla bekliyorum.Bu arada Maşallah diyelim nazar değmesin
  • Cok Hos Ve Güsel Bir Kasa Olmus Arkadasım Güle Güle Ve İyi Günlerde Kullanmanı Dilerim
  • usta kasa çok güzelde o 3lüden birini yollasan bana çok iyi olur
  • Triple çok kullanışlı deilde 2x9800GTX de baya performans gösteriyor. 3. kart için heralde 32 monitör lazım farkı görmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VISION -- 7 Haziran 2008; 8:59:46 >
  • mazemeler a kalite
    süper bi icat servet yatıyo orda
  • oha oha ve oha abi o kasa sistem ve modun güselliği ne öle mükemmmeeeeeelllllllll
  • yooooo be abicim ... o makina ne öle ... .3'ü bir adara olmuş ..

Felaket özellikler var.. güle güle kullan kardeş

MAŞALLAH !!!!
  • güzel olmuş güle güle kullan
  • çok güzel olmuş ellerinize sağlık
  • Çok Guzel Olmus.
    SLI VE ÖTESİ olsun bu modun adı ^^
  • Güzel olmuş gerçi biraz janjanlı olmuş ama yinede tatlı duruyor eline sağlık.
  • Güzel kasa gerçekten, güle güle kullan.
  • hocam sen naptın ya crysisde kaç fps alıyo bu 300-400 falanmı çok güzel olmuş eline sağlık ii günlerde kullan
  • güzel olmuş eline sağlık
  • güzel olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.