M

Teğmen
26 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 89 (Bu ay: 0)
Gönderileri
panasonic g1 micro slr almayı düşünüyorum olumlu ve olumsuz yönleri hakkında bilgi sahibi değilim bu ilk ve muhtemel son makinam olucak bana bu makina hakkındaki görüşlerinizi yazarmısınız .
.800 ytl ye alsam tavsiye edermisiniz.saygılar

BUGGY araç yapacağım bunun için 4 silindirli motorsiklet motoruna ihtiyacım var
800-1100 cc arası sıvı soğutmalı kazalı motorsiklet gerekmektedir elinde olup satmak isteyen irtibat kursun lütfen

]

cowon d2 media oynatıcım için kulaklık almak istiyorum fakat bir kaç ürün arasında kararsızım

aslında gönlüm bose markasında çünkü evimde BOSE ACOUSTİMAS 6 hifi setim var ve tenis topu büyüklüğündeki haparlörlerin yeri titrettiği inanılmaz sesi verdiğini gördükten sonra aklım başka markaya inanmak bile istemiyor
ama iş kulaklık olunca bir çok iyi marka var benim bilmediğim bana kulaklık seçimimde yardımcı olursanız çok memnun olucağım

aşşağıdaki ürünleri 50 ila 90 ytl arasında yurt dışından getirtebiliyorum bir arkadaşıma
dinlediğim belirli bir müzik türü yok yabancı pop yerli pop klasik müzik gibi metal -rock - jazz türü müzik dinlemiyorum istediğim net ses yükses olmasada olur

1- SHURE E2-CN
2- Bose (in-ear)
3- SENNHEISER CX500
ARKADAŞLAR MERHABA
BEN BU Hİ-Fİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM
BİR HEVESLE VE İNDİRİM NEDENİ İLE DENON 1907 ANFİ ALDIM VE AYNI YERDE JAMO R 506 HCS3 SET +AKTİF BUFIR VAR
BU ANFİYE UYGUN DÜŞERMİ BU HAPORLÖRLER ÖNERİRMİSİNİZ
BEN BU SET İLE MÜZİKTEN ZİYADE KALİTELİ FİLM İZLEMEYİ AMAÇLIYORUM AMACIMA UYGUN DÜŞERMİ ACABA KARARSIZIM
BİRDE BOSE QADRAL MIYDI NEYDİ SET VAR ÇOK MET EDİYORLAR FAKAT BOYUTLARI BENİ KUŞKUDA BIRAKIYOR
BOSE Yİ ÇALARKEN DUYMADIM ACABA BOSEMİ DAHA DOĞRU SEÇİM OLUR BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
merhabalar bende tam bir cod serisi hayranıyım bu cod 5 i bitirdim ve şimdi online olarakta oyunu oynamak istiyorum fakat bu online işini en ufak bir bilgim yok malesef bu konuya vakıf değilim
lütfen bir arkadaşımız bana ne yapmam gerektiğini aşama aşama anlatırsa çok memnun kalırım
saygılar
ARKADAŞLAR BENİM AKLIMA ŞÖYLE BİR DÜŞÜNCE GELDİ FAKAT BU KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM
BU KONUDA BİLGİ SAHİBİ OLAN ÜSTADLARDAN YARDIM İSTİYORUM

AKLIMA GELEN ŞEY ŞU
BENİM TTNETİN SINIRSIZ ÜYELİĞİM VAR VE ELİMDE 4 ÇIKIŞLI ZYXEL 4 PORTLU MODEMİM VAR
VEDE ANAKARTIMDADA 2 ADET GİGABİT ETERNET YUVASI MEVCUT ACABA BEN BU İKİ YUVAYADA AĞ KABLOSU TAKSAM İNTERNETTEN DOVNLOAD YAPARKEN İNDİRME HIZIMDA BİR ARTIŞ OLURMU ACABA
OLUR DERSENİZ HEMEN Bİ ETERNET KOBLOSU EDİNECEĞİM
ARKADAŞLAR Q9300 İŞLEMCİ KULLANMAKTAYIM GEÇENLERDE EVEREST PROGRAMINI KURDUM VE İŞLEMCİ ÇEKİRDEKLERİNİNİ ARASINDAKİ ISI FARKININ ÇOK OLDUĞUNU GÖRDÜM YAKLAŞIK 20 DERECE FARK
YAKLAŞIKTA 4-5 AYDIR BU ŞEKİLDE KULLANIYORDUM PC Yİ
BU DURUM İŞLEMCİME ZARAR VERMİŞMİDİR ACABA (SORUNUN TERMAL MACUNU FAZLA SÜRMAMDEN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM AMA DOĞRU AMA BAŞKA Bİ SEBEP VAR)
BU DURUMU NASIL ÇÖZERİM VE BU DURUMUN YAZILIMSAL YADA DONANIMSAL OLDUĞUNU NASIL ANLARIM
DİĞER BİR SORUMDA
ISI GÖSTERGESİNDE
ÇPU 19
ÇEKİRDEK 1 40
ÇEKİRDEK 2 46
ÇEKİRDEK 3 30
ÇEKİRDEK 4 49 DERECE YAZIYOR BİZ HANGİSİNİ BAZ ALICAĞIZ 19 U MU 49 U MU

KULLANMAKTA OLDUĞUM TERMAL MACUN ARTİCSİLVER 5

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM KAFAMDA BİR DÜŞÜNCEM VAR FAKAT BU KONUDA bilgi SAHİBİ DEĞİLİM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM

ŞİMDİ BENİM YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEY . 2 ADET PC KASAM VAR BİRİ DVİ DİĞERİ PCİ MONİTÖR ÇIKIŞLI
MONİTÖRÜMDEDE İKİ ADET GÖRÜNTÜ GİRİŞİ BULUNMAKTA (1 ADET PCİ 1 ADET DVİ)
ŞİMDİ BU İKİ KASAMI TEK MONİTÖRE TAKSAM BİR SORUN ARIZAYA Yol AÇARMI (BU ARADA KASALAR SADECE BİRİSİ ÇALIŞTIRILACAKTIR -KASAMIN BİRİSİ GÜNLÜK KULLANDIĞIM DİĞERİ İSE ULTRA SESİZ MİNİCİK DOVLANT PC Sİ BU PC Yİ TAMAMEN SESİZ OLDUĞU İÇİN AKŞAMLARI DOWLANT İÇİN AÇIK TUTMAK İSTİYORUM

MONİTÖRÜM EİZO S1911

1-LGA 775 sistem (ATX FORM)
2-İNTEL ATOM SİSTEM (MİNİ İTX FORM)

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM KAFAMDA BİR DÜŞÜNCEM VAR FAKAT BU KONUDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM

ŞİMDİ BENİM YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEY . 2 ADET PC KASAM VAR BİRİ DVİ DİĞERİ PCİ MONİTÖR ÇIKIŞLI
MONİTÖRÜMDEDE İKİ ADET GÖRÜNTÜ GİRİŞİ BULUNMAKTA (1 ADET PCİ 1 ADET DVİ)
ŞİMDİ BU İKİ KASAMI TEK MONİTÖRE TAKSAM BİR SORUN ARIZAYA YOL AÇARMI (BU ARADA KASALAR SADECE BİRİSİ ÇALIŞTIRILACAKTIR -KASAMIN BİRİSİ GÜNLÜK KULLANDIĞIM DİĞERİ İSE ULTRA SESİZ MİNİCİK DOVLANT PC Sİ BU PC Yİ TAMAMEN SESİZ OLDUĞU İÇİN AKŞAMLARI DOWLANT İÇİN AÇIK TUTMAK İSTİYORUM

MONİTÖRÜM EİZO S1911

1-LGA 775 SİSTEM (ATX FORM)
2-İNTEL ATOM SİSTEM (MİNİ İTX FORM)

ARKADAŞLAR SİSTEMİMİ SIFIR SESLE KULLANMAK İSTİYORUM
BU MÜMKÜNMÜ YOKSA HİÇ UĞRAŞMIYAYIMMI
SIKILDIM BU GÜRÜLTÜDEN
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM .BU ARADA HİÇ O/C SUZ KULLANACAĞIM BANA PERFORMANS DEĞİL SESSİZLİK LAZIM . SIVI SİSTEM İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ SIFIRDAN SIVI SOĞUTMA KASA İMAL EDİYORUM VE ELİMDE BİR ÇOK SIVI SİSTEM MEVCUT AMA SIVIYA SICAK BAKAMADIM BİR TÜRLÜ
http://hobidukkani.blogcu.com/

SİSTEM BİLEŞENLERİM .
İNTEL Q9300 ÇPU
GİGABYTE X38 DQ6
SPARKLE CALİBRE 8800 GTS
SCYTHE İNFİTİY ÇPU COLLER
LianLi HDD Mount Kit
THERMALTAKE KANDALF KASA
BE QUİET DARKPOWER PSU (PSU ÇOK SESSİZ BUNA MÜDAHALE GEREK YOK)
ELİMDE 5 ÇEŞİTTE FAN KONTROL VAR
SCYTHE -ZALMAN-REVOLTEC-THERMALTAKE-LİAN Lİ-AC RAYN MARKA 120 MM FANLAR VAR

AKLIMA YATAN BİR KAÇ ÜRÜN VAR ACABA DOĞRU SEÇİM OLURMU EMİN DEĞİLİM

Hakkında
Meslek: oto elektroniği
İlgi Alanları: fotoğraf-bilgisayar-bisiklet-sinema-müzik
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:

referansım -AbsoluteZero - alpermeric - jin_paci -tolgaciik
ALIŞVERİŞLERİM thack_can - NEGA-
Albatros83 -zalman_1-(wanted)hiper-kizilsefer -KinGpAsCaL-pLayer -TAG Heuer -Guren Gursel-mahapurusha-servettt - mec -VISION-vgulgec
Hakkımda:

referansım -AbsoluteZero - alpermeric - jin_paci -tolgaciik
ALIŞVERİŞLERİM thack_can - NEGA-
Albatros83 -zalman_1-(wanted)hiper-kizilsefer -KinGpAsCaL-pLayer -TAG Heuer -Guren Gursel-
mahapurusha-servettt - mec -VISION-vgulgec

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 576
İkinci El Bölümü Mesajları: 426
Konularının görüntülenme sayısı: 106.121 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.