Şimdi Ara

Lian Li Lancool II Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sinerji.gen.tr/lian-li-lancool-ii-mesh-argb-tempered-glass-black-usb-30-e-atx-mid-tower-kasa-p-48986

Araştırdığım kadarı ile en iyi fiyat şuan burda.

3 senedir MB520 kullanıyorum. Hava girişi konusunda pek de iyi bir kasa değil. Yeni 4070'e geçtim o yüzden kasayı da değiştirme planlarım var.

Yorumunu olan kullanan varsa öneride bulunursa sevinirim.

Genel olarak çok kullanışlı bir kasaya benziyor.

• Bende beyaz olanı var içi geniş ve hava akışı olan bir kasadır. Arkaya ve üst bölüme de 2 fan eklenince gayet serin çalışan bir model. Tipide şık gözüken bir kasadır.

Başka kullanıcıların da genelde memnun olduğunu duydum.

• İncelerken şeyi farkettim kasanın önünde kulaklık ve mikrofon girişinin tek yerden olması biraz can sıktı  O bi şekilde çözülebilir tabi. Teşekkürler hocam.

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt

Rica ederim , o durum dediğiniz gibi sorun olmaz evet :) Kasanın dedim gibi kenarda beyaz olanı var bir süre kullandım duruyor. Siyah olanı da güzel,onu topladığım bir sistemde sattım . 2 renkte güzel bnce. ( resim daha önce satılan sistem)

Lian Li Lancool II Hakkında
  • Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt

Hocam fanların kalitesi konusunda nasıl bir yorum yapabilirsiniz ? Tam yükte ses çıkarmaları elbette normaldir ama ses olarak orta düzeyde çalışmada ses rahatsız ediyor mu ?

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt

Lianli kendi fanlarını kullandığı için aslında kaliteli fanlar ve biostan ayarlanabiliyor. Ben biosta DC modda kullandım genelde çok rahatsız edici olmadı. Tabi bu ses olayı biraz göreceli bir unsur.

Yine de rahatsız ederse fanlar biraz daha düşük rpmde çalıştırılır ama yazın bir miktar ısınma olur parçalarda. Daha gürültülü başka kasa ve fanlar gördüm şimdiye kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.