Şimdi Ara

LG webOS smart tv'me 3.parti uygulama nasıl indirebilirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
12
Favori
92.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

root oldu mu tv ?

sonrasında pc den telnet açıp tv nin ip sine telnet ile bağlanıp aşağıda komut ile ipk atabilirsiniz.

• ender E kullanıcısına yanıt

Ender hocam bana yardım eder misiniz tv yi rootladım geliştirici modu falan herşey aktif disney+ uygulamasını yüklemek istiyorum nasıl yaparım ipk dosyası bulamıyorum. Birde bu cmd üzerinden yükleme olayına kısaca değinir misiniz

• Tivimate uygulaması kendi mağazasında bulunmuyor ama extra olarak indirme kullanma şansımız var mıdır ?

LG Smart Tv ler için

• böyle olduğunu bilsem kesinlikle ve kesinlikle almazdım resmen para çöp oldu hiç bişey kuramıyorsun apkları göstermiyo ben buna da tvbox alacaksam ne ne işe yarıyacak bu tv zaten kanalların hepsi 1080p

• LG webOs Tvye uygun .ipk dosyaları nereden bulabiliriz?

• rootmy.tv girip okeyleyince connecting diyor kalıyor öyle, çözümü var mı?

• başka bir yolunu buldum ve rootladım. Reklamsız youtube kurdum. ama başka ipk nereden bulabilirim, yardım bekliyorum

• Nasıl yaptınız farklı uygulamalar yüklediniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretwolf kullanıcısına yanıt

hocam merhaba bende reklamsız YouTube yüklemek istiyorum. Kısaca yardımcı olabilir misin vaktiniz olduğunda?

• Selam tabii

Tvyi rootlayıp Homebrew yüklemen gerekiyor, 2 yöntemi var

İlki işe yaramadı bende 2ciyle hallettim.

https://www.youtube.com/?v=MvQ3wSJvHao

https://www.youtube.com/?v=aRGm1Fx_TRI

rootladıktan sonra eski youtubeyi silip reklamsız youtube yükleyebilirsin.

inat tv şu an olmuyor malesef,

ama ip tvler yüklenebiliyor, onlarada m3u dosyaları lazımmış

ücretli bunlar sanırım daha araştırıyorum.

Bi de ben tvnin tarayıcısına 

https://www.tabii.com

gibi gibi film siteleri koydum mesela, film dizi istediğim zaman buradan açıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretwolf -- 7 Haziran 2023; 20:48:13 >

Hocam çok teşekkür ederim.

Siz yazmadan bende biraz araştırdım.

Rootlamaktan çekindim developer mode üzerinden yaptım.

Root olayından biraz çekindim. sizce bir riski var mı root olayının? homebrew channel'da çok az uygulama var, güvenilir ipk sitesi varsa paylaşabilir misiniz?

Bir de attığınız youtube linkleri açılmıyor.

0) Öncelikle Tvde youtube uygulamasını sildim.

https://www.reddit.com/r/LGOLED/comments/wzs6hg/adfree_youtube_webos_app

1) üstteki web sitesinden bakarak TVde LG mağazada developer mode'u yükledim ve aktif ettim. uygulamadaki 1.seçeneğe tik atınca TV yeniden başladı, tekrar uygulamayı açtım TVde ilk 2 seçenek tikli halde idi. IP adress ve phase no'ları bir yere not ettim.

2) https://github.com/webosbrew/dev-manager-desktop/releases

internet sitesinden webosbrew/dev-manager-desktopPublic programını bilgisayara indirip kurdum.

3) Bilgisayarda yüklenen programı açtım. seçenek sundu develepor mode ve Rootlu TV ben developer mode'u seçtim.

4) Bilgisayardaki bu programa, TVdeki IP adress ve Phase no'yu yazdım, homebrew channel'ı yükledim.

5) LG tvde yeni bir ekran geldi "homebrew channel" burada altta youtube adfree indirdim.

6) Developer mode'un sıkıntısı 1000 saatte bir uygulamada yenileme yapmak gerekiyormuş.

7) Ben Root işinden çekindiğim için rootlamadım.

LG webOS smart tv'me 3.parti uygulama nasıl indirebilirim

• komikaze35 kullanıcısına yanıt

Ben birkaç hafta önce bu konuları araştırııp linkleri kaydetmiştim demek ki kaldırmışlar ama yönetimi bulmuşsunuz hocam.

Rootlarsanız bu 1000 saat olayından kurtulursunuz başka bir +sı - si yok Tv sonuçta.

Develepor modeyle işiniz bitince kaldırın, güncelleme gelince sıkıntı olmasın.

ipk olarak pek birşey bulamadım bulursanız buradan paylaşırsanız sevinirim.

Hocam bende LG Webos TV kullanıyorum. TV'nin kendi tarayıcısıyla film sitelerine vs. giremiyorum. Başka tarayıcı kurabiliyor muyum bu yolla

• AhmetS9 A kullanıcısına yanıt

kurabilirsin de neden giremiyorsun ki? önce onu bi araştır bence girmesi lazım.

Tarayıcının sürümü filan yetmiyormuş galiba.

Bu rootmy.tv ye girdim yapmaya çalıştım. Tv açıldı kapandı ama homebrew gelmedi.

Dev Mode ile yaptım. Youtube AdFree'yi kurdum. Acaba Chrome gibi bir tarayıcıyı nasıl indirebilirim?

• Merhabalar benim derdim de webos 3.5 exxen açılmıyor,exxen topu LG ye atıyor bunun bir yolu yok mudur bilen eden

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.