Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam güncelleştirme merkezinende güncelleme gözükmüyorsa telefonu pc ye bağlayıp, pc ye lg bridge yükleyip ordan yazılım güncelle kısmına tıklar mısınız bakalım orda gözükcek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 17 Eylül 2019; 12:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konu hayırlı uğurlu olsun. V30+ güzel bir cihaz ve derli toplu paylaşımı hak ediyor kullanıcıları da .
  • Mesajım bulunsun
  • deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    Deneyıp donus sağlarım tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

bana özelden atabilirsen iyi olur hocam konuda sayfa sayısı çok artmasım konu şişmesin pek
    Özelden bir türlü fotoğraf ekleme yapamadım.

KDZ dosyasını hızlı indirebilmek için.

1) Mutlaka bilgisayarda internet download manager yüklü olmalı. (Yoksa tarayıcı üzerinden de yavaş indiriyor.

2)Lg Bridge programını açıp yazılım güncelleme kısmına klasik şekilde geliyoruz ve telefonu bilgisayara bağlıyoruz..

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

3)Güncelleme işlemini klasik şekilde başlatıyoruz.

4)Ekran yukarıdaki görsel gibi olduğunda

C:/Kullanıcılar/XXX(artık kullanıcı adınız her ne ise)/Appdata/local/Lg Electronics/Lg Bridge/SWupgrade/Phonelog yolunu takip ediyoruz ve log dosyasını açıyoruz.

5)Log dosyasından sadece şu açıkta bıraktığım kısmı kopyalıyoruz

Yani bu örnekte şunu /dn/downloader.dev?fileKey=FW06E387C2QGASU08BC2LLZ/H930G30c_00_OPEN_TR_OP_0902.kdz

6) Bu adresin başına ekleme yapıyoruz.http://pkg02.lime.gdms.lge.com

7) Adresi birleşiriyoruz. Son hali bu olmalı
    http://pkg02.lime.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW06E387C2QGASU08BC2LLZ/H930G30c_00_OPEN_TR_OP_0902.kdz

8) Internet Download Manager'ı açıp URL ekle yaparak oluşturduğumuz URL'yi ekliyoruz ve son sürat indirmeye başlıyoruz.

Bu anlatım internette var mı bilmiyorum. Kendim daha önce LG cihazlar kullandım. O zaman bulmuştum.

İsteyen benim oluşturduğum linkten direkt tıklayarak indirme yapabilir :) Daha sonra da LG UP ile temiz kurulum yapabilir.

• İlk otadan gelen android pie güncellemesini yapanlardanım. Takvim sorunu ve ram kullanımı haricinde bir sorunla karşılaşmadım. Şimdi otadan 461 mb güncelleme gelmiş. Onu kurmak mı mantıklı yoksa lg bride üzerinden 3 gb kurmak mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

İlk otadan gelen android pie güncellemesini yapanlardanım. Takvim sorunu ve ram kullanımı haricinde bir sorunla karşılaşmadım. Şimdi otadan 461 mb güncelleme gelmiş. Onu kurmak mı mantıklı yoksa lg bride üzerinden 3 gb kurmak mı arkadaşlar ?
    Yukarıya link bıraktım. LG bridge kullanmanıza gerek yok.Linkten indirip LG Up ile temiz kurulum yapabilirsiniz. Temiz kurulum yapmayacaksanız Hiç gerek yok OTA üzerinden direk update yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Yukarıya link bıraktım. LG bridge kullanmanıza gerek yok.Linkten indirip LG Up ile temiz kurulum yapabilirsiniz. Temiz kurulum yapmayacaksanız Hiç gerek yok OTA üzerinden direk update yapın.

Alıntıları Göster
    Hocam ilk otadan gelen pie kurduktan sonra fabrika ayarlarına sıfırlamıştım cihazı tekrar sıfırlamayı düşünmüyorum otadan gelen 461 mb güncelleme ile lg bride üzerinden yapılan güncelleme içerik, sürüm vs aynı değil mi ? Boyutu neden bride üzerinden 3 gb otadan 461 mb kafamı karıştırdı açıkçası.

Edit

Otadan gelen güncelleyi kurunca cihaz adeta uçmaya başladı oreo daki gibi performasnlı oldu bu sefer kesinlikle olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 17 Eylül 2019; 15:0:15 >

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin yayınladığınız batarya tasarrufları önerileri ana konuda sergilenmekte bilmiyorum haberiniz var mı?
    Benim yazdığım yazılar da rızam olmadan kendi sayfasına eklenmiş
  • Önceki pie buildinde 8 -8.30 zorlarsam 9 saat ekran süresi alıyordum. Dünkü yayımlananı bridge üzerinden kurdum, şarja takıp uyudum. Uyandığımdan beri siyah arkaplanlı tarayıcıda literatür okuyorum tezim için. Arkada da Youtube vanced dan müzik açıyorum ara ara. Şuan %72 şarjım var; 3 saat 50 dakika ekran süresi ve 6 saat toplam açıklık var. parlaklık %45. Yani eğer sonradan bir anda hızlı gitmeyecek ise (dijital gösterge arızalı değilse) bugün sot üzerine rekor kıracağım galiba.

Ekleme: %62 şarj, 7.33 açık kalma süresi, 5:25 ekran süresi.

Ekleme: %50 şarj, 9.23 açık kalma süresi, 6:20 ekran süresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Alegria -- 17 Eylül 2019; 20:59:56 >

• Beyler bu telefonun kendi menüsundeki güncelleme merkezinde su anda güncelleme var diyormu sizde ?

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    hayır ne yazıkki
    oreo daysan lg bridge üzerinden pc ile güncelleme yapabilirsin
  • Hocam imza kuralları ne yazıkki sadece 100x100 boyutuna izin vermekte
    ben de fotoğraf yükleme sitesinde en uygun 100x75 bulabildiğim için böyle oldu benim de hoşuma gitmedi ne yalan söyleyeyim
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Bu geri cektikleri guncelleme zamaninda iken yapmamistim ama telefondan goruluyordu hatta uyari veriyordu guncelleme var diye . Acaba ilerleyen gunlerde gelirmi ?

• vaknack V kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/lg-v30-v30-plus-full-liquiduv-isik-3d-kirilmaz-cam-ekran-koruy-P275816998
    bunu tavsiye edebilirim yorumlarına göre fena değil ama https://www.youtube.com/watch?v=rInFt009Vb0&t=285s şu videoya bakıp öyle alırsan daha iyi olur biraz ince işçilik isteyen bir ürün.

Nano olanları hiç denemediğim için bir şey diyemiyorum.Ben de Dafoni aldım ekranın kenarları açıkta kaldı gerçi kılıf koruyor ama bir daha dafoni almam

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Elbette ota ile dağıtılır ama ne zaman gelir bilinmez belki yarın gelir belki 1 ay sonra onu LG dışında kimse bilemez
  • lg bridge sunucu hatası veriyor,2 bilgisayarda denedim.Güncellemeyi görüyor ama indirmeye başlamadan sunucu hatası diyip iptal oluyor.Sizde böyle sorun var mı?Güncelleme oto da gözükmüyor bende.
  • Bende kurdum güncellemeyi klavyenin gelmesi ekran geçişleri oreodan daha yavaş. yine hızlı ama öncekine göre daha yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolverine55 -- 17 Eylül 2019; 18:9:17 >
  • coolman33 C kullanıcısına yanıt
    şu anda ben indiriyorum öyle bir hata almadım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.