Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sinanthewhite

lg sapıklığı resmen. güldürdü

sevindim bl konusunu beğenmenize. dediğim gibi ben denedim ama tavsiye etmiyorum yapılmasını o yüzden bugüne kadar yapmadım bu konuyu

Alıntıları Göster
    Gerekli uyarıyı zaten yapmışsınız. Daha yapacağınız bir şey yok. Güzel ve düzenli şekilde anlamışsınız da. Artık uygulamak isteyenin kendi sorunu :) Bu cihaz için böyle konular şarttı. Çok da iyi oldu. Tekrar emeğinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu çok yararlı olmuş elinize sağlık.
  • agestry A kullanıcısına yanıt
    cihazın tüm teknik özellikleri epey sitesinde yer almakta,sizn bildiğiniz başka bir site varsa konu başlığına ekleyebilirim.
    Birçok yabancı kaynak var ama herkes yabancı dil bilmiyor ne yazıkki
  • Ana sayfa güncellendi.

Ekran koruyucu ve kılıf için öneri tavsiye alabilir miyim? Kendim yaklaşık 1 haftalık kullanıcı oldugum için öneride bulunmakta zorlanıyorum.

Ayrıca istediğiniz bir içerik varsa bana buradan ve pm den ulaşabilirsiniz
  • Simple Dark Theme teması pie da çalışıyormu? oreo için yaıyor açıklamasında onun için soruyorum denemedim henüz. Alternatif olarak pie ile tam uyumlu olan "[UX8] Black Theme" eklenebilir. Şurada:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.ux8.black&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: agestry

Telefonun ses özellikleri ile ilgili bilgiler de olabilir mi içerikte?
    Hocam ses özelliği derken kulaklıkmı hoparlörmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

Ana sayfa güncellendi.

Ekran koruyucu ve kılıf için öneri tavsiye alabilir miyim? Kendim yaklaşık 1 haftalık kullanıcı oldugum için öneride bulunmakta zorlanıyorum.

Ayrıca istediğiniz bir içerik varsa bana buradan ve pm den ulaşabilirsiniz
    Ben ekran koruyucu olarak bunu kullanıyorum. Vergi+kargo derken tuzlu oluyor ama görüntüyü bozmuyor ve belli olmuyor.

Akşam cihazın üzerindeki fotoğrafını atarım.

https://www.amazon.com/dp/B07F2SK2XD/ref=cm_sw_r_sms_apa_i_R05FDbM83P5BK

• Oreo'daki kendi disable listem. Kullanmayanlar aynılarını rahatlıkla disable edebilir.

Disable etmek için uygulamahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.pdmdm.dmplay

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 16 Eylül 2019; 17:59:38 >

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sayıda uygulamayı kapatmışsınız bunları kapattıktan sonra pil durumuna etkisi oldu mu? veya ne kadar oldu? ben bu uygulamayı oreoda kullanmıştım pie'da çalışıyormu acaba?
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Koyu tema kullanmaya gerek kalmadı hocam etkisi öyle :) Hiçbiri işe yarayan uygulama değil benim için. Örneğin kendi müzik uygulaması yerine poweramp kullanıyorum. LG klavye yerine SwiftKey kullanıyorum gibi. Böylece aynı iş için cihazda iki uygulama çalışmamış oluyor. Mesela kendi email ve exchange uygulamasını kapattım. Yerine outlook uygulamasını kullanıyorum. Kişileri de outlook üzerinden eşitliyorum. Cihazın iki uygulama ile yaptığını tek uygulama ile yapıyorum. Daha pratik oluyor.

Edit: Pie üzerinde çalışıyor mu bilmiyorum maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 16 Eylül 2019; 17:55:33 >
  • Avustralya ya yeni pie dağıtılmaya başlamış reddit te okudum bi denesinler bakalım bozuksa geldiğinde kurmayalım. Acısız aşım dertsiz başım

• Bridge üzerinden güncelleme gelmiş, şimdi güncelliyorum. Bu konuyu asıl ana konuya çevirebiliriz. Ben diğer konuya girip, cevap yazmam zaten artık. O konu benim için öldü :) Bir şeyler paylaşmak veya sormak isteyen kişilerin de buraya yazmasını sağlamalıyız. Zaten aradığını bulamayıp aynı soruları sormaya devam edecek insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 16 Eylül 2019; 19:4:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Bridge üzerinden güncelleme gelmiş, şimdi güncelliyorum. Bu konuyu asıl ana konuya çevirebiliriz. Ben diğer konuya girip, cevap yazmam zaten artık. O konu benim için öldü :) Bir şeyler paylaşmak veya sormak isteyen kişilerin de buraya yazmasını sağlamalıyız. Zaten aradığını bulamayıp aynı soruları sormaya devam edecek insanlar.
    Hocam Lg Bridge üzerinden güncellemeyi nasıl yapıyoruz
  • Sofy.Tqb kullanıcısına yanıt
    Telefonu bilgisayara bağlayıp software update kısmından tek tuşla güncelliyoruz.
  • quote:

Telefonu bilgisayara bağlayıp software update kısmından tek tuşla güncelliyoruz.
    Onu yaptım, sonra hard reset mi atıyoruz
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Oreo'da kullandığım 16.0 sürümünü yükledim fakat pie'da çalışmadı yüklemeyi düşünen olursa diye yazıyorum. uygun bir sürüm çıkarsa tekrar denerim.
  • quote:

Bridge üzerinden güncelleme gelmiş, şimdi güncelliyorum. Bu konuyu asıl ana konuya çevirebiliriz. Ben diğer konuya girip, cevap yazmam zaten artık. O konu benim için öldü :) Bir şeyler paylaşmak veya sormak isteyen kişilerin de buraya yazmasını sağlamalıyız. Zaten aradığını bulamayıp aynı soruları sormaya devam edecek insanlar.
    Hocam o konunun ilk sayfasındaki gcam gibi önemli konulardaki mesajlarınızı silmeden düzenleyip bu başlığa link verseniz uygun olur mu? fikir olarak soruyorum siz bilirsiniz yinede.
    Bir de şu an bakma imkanım yok güvenlik güncellemesi mi gelmiş yoksa pie geri mi verildi?
  • quote:

Hocam yeni pie ile ilgili ilk gözlemlerini dört gözle bekliyorum . otadan dağıtırlar yakında herhalde.

• Hocalar belki size mantiksiz gelebilir veya yonetim ne der bilemiyorum ama konunun adi neden "LG V30+ BABA KONU" olmasinki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.