Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
5
Favori
34.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper telefon ölü konu şu an fiyatı 2999 TL bence o fiyatta en mğkemmel2

telefon ben 2.kez aldım mi mix 2s den geri döndüm.

Bataryası harikalar yaratıyor zaten lg optimizasyonu dehşet yapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar G7 mi V30 mu bir akıl verin lütfen aradaki 1000 TL fark vermeye değermi

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Bence değmez S845 ve S835 farkı için. Boke efekti falan rootsuz apklar var google'ın onunla da harika oluyor. V30'un ekranı ise artı yazar kendisine. G7 güzel "notch" ekranla güncel bir telefon ama işlemci dışında pek fazla bir ekstrası yok bana göre. Eksik bilgim olabilir,varsa arkadaşlar düzeltsin :)

İngilizce olarak şöyle bir karşılaştırma buldum. Sonuç kısmında benzer şeyler söylemiş.
    https://www.techradar.com/news/lg-g7-thinq-vs-lg-v30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakKsglu -- 2 Eylül 2018; 18:43:47 >
  • Teşekkürler Yani V30 yeterli olur herşey için şu anda G5 var ama aklım hep V30 ve G7 de

• şimdiye kadar tüm telefonları araştırdım taki 15.08.2018 e kadar ve bir çogunu denedim acele etmedim bu zaman zarfında g5 kullanıyordum
    tüm markaların amiral gemilerine baya zaman ayırdım her bir amiral gemisi için 1 hafta araştırma yaptım tüm inceleme videolarını yabancı yerli çogu makaleleri yazıları okudum usanmadan bıkmadan samsung note 9 ve lg v30+ arasında kaldım en sonunda gidip lg v30+ aldım iykide almışım araştırmalarımın faydasını gördüm v30+ batarya kullanımı dehşet resmen kokluyor bir günü herşey açık güle oynaya rahat rahat yetiyor ertesi gün sarja takmadıgım günler oluyor :-) o günüde rahatlıkla kurtarıyor arka kamera mütiş ön kamera hariç öz çekimi sevmeyen biri olarak bu sorunu hiçe saydım normal ışıkta oda iyi hız desen uçuyor kasma takılma kesinlikle yok ekran çok çok hoşuma gitti renk dogrulugu mütiş parlak çözünürlügü sana bırakıyor müzik sevdalısı olarak geniş parlak detaylı müzik dinlemek için biçilmiş kaftan bu konuda takıntılıyım evde bile stereo Hi-fi, hi-end system kullanıyorum bir dünya para döktüm yahu buna neyse bluetooth ve kablolu kulaklıklarda ses dehşet (kaliteli kullaklıklar kullanmanız gerek detaylı ve geniş parlak ses almanız için) yani diyecegim şu ki hiç pişman degilim bu lg v30+ canavarından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilek06 -- 3 Eylül 2018; 5:38:41 >

• bilek06 B kullanıcısına yanıt
    Nokta,virgül,paragraf denen şeylerden haberin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Nokta,virgül,paragraf denen şeylerden haberin var mı
    sanamı sorucam nasıl yapacağımı veya yazacağımı ukala sen işine bak maydonoz olma her salatalıga tuz diye koşma sakıncalı
  • N11 Reyontek mağazasından LG V30+ Aldım. Kuponla 2940'a geldi. Yarın inceleme videosunu youtube'a atacağım. Buradan güncellerim.
  • Telefonun artı ve eksi yönlerini söyler misiniz ? Şuan fiyatına göre en iyi telefonlardan hepsi burada da 3000 tl bandına yakın
    almaya değer mi ? en az 2 -3 yıl kullanım sağlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HollyRooseL

Telefonun artı ve eksi yönlerini söyler misiniz ? Şuan fiyatına göre en iyi telefonlardan hepsi burada da 3000 tl bandına yakın
    almaya değer mi ? en az 2 -3 yıl kullanım sağlar mı ?
    Artı yönleri

Tasarım

Ekran

Pil

Kulaklık sesi efsane

Eksi yönleri

Kamera

Heleki ön kamera rezalet

Neye göre rezalet diyen olur

Hiç elinize samsung s8 not 8

Şuanda benim kullandığım htc u11 in ön kamerası çok çok daha iyi arka kamerada sınıfının gerisinde

Tatminkar ama bir s8 not 8 htc u11 huawei p20 serisine yarışamaz

Hopslyör

Dediğim cihazlara göre yarı yarıya hopalyörde fark var bariz ses düşük

• Sesi gerçekten düşükmü bu telefonun G3 ve G4 kadar yokmudur 1w stereo hoparlör yokmu bu telefonda

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Sesi gerçekten düşükmü bu telefonun G3 ve G4 kadar yokmudur 1w stereo hoparlör yokmu bu telefonda
    G4 den yüksek dış sesi...

Sadece tek hoparlör var ... Günümüzde çift hoparlör gözde. Bende cihazı xda daki bilgiler neticesinde rootladım ahizede tiz sesleri veren 2.hoparlör oldu

• Şayet G4 ten yüksekse iyi araba içinde telefonun hoparlörüyle rahatlıkla konuşulabiliyormu ben G3 ve G4 ike rahatlıkla konuşuyordum şimdi G5 ile onlardaki kadar yüksek değil sesi anca hifi plus modülü ile rahatlıkla görüşebiliyorum V30+ onlardan daha iyiyse bunu alayım gümüş rengi 2999 TL ve 100 TL puan ile 2899 a geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Şayet G4 ten yüksekse iyi araba içinde telefonun hoparlörüyle rahatlıkla konuşulabiliyormu ben G3 ve G4 ike rahatlıkla konuşuyordum şimdi G5 ile onlardaki kadar yüksek değil sesi anca hifi plus modülü ile rahatlıkla görüşebiliyorum V30+ onlardan daha iyiyse bunu alayım gümüş rengi 2999 TL ve 100 TL puan ile 2899 a geliyor.
    Bir türk telekom mağazasına gidip deneyimleyim derim

• Evet denemek lazım haklısınız teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

G4 den yüksek dış sesi...

Sadece tek hoparlör var ... Günümüzde çift hoparlör gözde. Bende cihazı xda daki bilgiler neticesinde rootladım ahizede tiz sesleri veren 2.hoparlör oldu

Alıntıları Göster
    G3 g4 kullanmasam v30 kullanmasam bişey demicem ama

G3 ve g4 ün lg v30 ne ön kameralarına gelebilir nede hopalyörüne

G4 ün hopalyörü şuan g7 deki boombaxs hopalyörün ilk versiyonu bostamp kullanıyordu ve g4 ün sesi çok yüksekdi v30 un hopalyörü neredeyse yarı yarıya

• Bu telefonun bataryası gerçekten takdire şayan

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu

• Suan 2850 ye n11 de var alsammi zam gelirmi ?

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    2950 değil mi 2850 ye yok ben de bakıyorum alsam mı acaba diye düşünüyorum pil konusunda çok iyi bir telefon ama tek korkum ghost olur mu
  • Ghost falan olmaz kolay kolay almaya niyetiniz varsa alın ben G5 almasaydım bu fiyata alırdım şu anda zaten zam gelecek telefonlara

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.