Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
5
Favori
34.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Indirim kopunu geliyor zaman zaman 88 tl 111 tl gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşalar telefonun arka kısmı plastik mi metal mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

arkadaşalar telefonun arka kısmı plastik mi metal mi
    Cam gorilla glass 5

• Arkadaşlar v 40 ın çıkmasıyla 3000 TL olan telefon 2800 oldu sizce daha düşer mi yoksa alınmalı mı

• Merabalar hocam bu bilgiyi hangi siteden aldınız yada sizmi yaptınız bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ressamyuva

2950 değil mi 2850 ye yok ben de bakıyorum alsam mı acaba diye düşünüyorum pil konusunda çok iyi bir telefon ama tek korkum ghost olur mu
    Aldinizmi ?

Su anda hepsiburada fiyat 2799 tl ..

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Aldım gittigidiyordan 2900 e almıştım fiyat düştü ne iş anlamadım dolar yukseliyo bu telefon dusuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: bilek06

şimdiye kadar tüm telefonları araştırdım taki 15.08.2018 e kadar ve bir çogunu denedim acele etmedim bu zaman zarfında g5 kullanıyordum
    tüm markaların amiral gemilerine baya zaman ayırdım her bir amiral gemisi için 1 hafta araştırma yaptım tüm inceleme videolarını yabancı yerli çogu makaleleri yazıları okudum usanmadan bıkmadan samsung note 9 ve lg v30+ arasında kaldım en sonunda gidip lg v30+ aldım iykide almışım araştırmalarımın faydasını gördüm v30+ batarya kullanımı dehşet resmen kokluyor bir günü herşey açık güle oynaya rahat rahat yetiyor ertesi gün sarja takmadıgım günler oluyor :-) o günüde rahatlıkla kurtarıyor arka kamera mütiş ön kamera hariç öz çekimi sevmeyen biri olarak bu sorunu hiçe saydım normal ışıkta oda iyi hız desen uçuyor kasma takılma kesinlikle yok ekran çok çok hoşuma gitti renk dogrulugu mütiş parlak çözünürlügü sana bırakıyor müzik sevdalısı olarak geniş parlak detaylı müzik dinlemek için biçilmiş kaftan bu konuda takıntılıyım evde bile stereo Hi-fi, hi-end system kullanıyorum bir dünya para döktüm yahu buna neyse bluetooth ve kablolu kulaklıklarda ses dehşet (kaliteli kullaklıklar kullanmanız gerek detaylı ve geniş parlak ses almanız için) yani diyecegim şu ki hiç pişman degilim bu lg v30+ canavarından
    Bu detaylı anlatımın için çok sağol. öyle nokta virgule takılmadan okudum :) Bende G4 kullanıyorum. memnunum ama yukseltirsemde v30 istiyorum. 5 6 bin liralari samsunga falan gömmek istemem. tek aklıma takilan kamera. arka kamera g4 den daha iyiyse işimi görür. on kamerayida zaten ailecek çekimlerde kullanıyorum. g4 den çok kötü değildir herhalde. bu hızlı sarj parmak izi okuma falan nasıl iyimi sence.

• bu kılıfa sahibim lg g7 aldım v30 umu eşim kullanıyor kılıfı beğenmedi kılıf sıfırdan farksızdır. Bilginize

adıma faturalı orjinal kılıftır.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-lg-v30-v30-kilif-P234197204

isteyen pm le ulaşsın 100 tl ye vericem
  • Merhaba, ben de aranıza yeni katıldım. İki gün oldu. Şimdilik çok memnun kitledenim.

Yalnız Nova Launcher yükledim.

Ekteki simge ekrana yerleşti. Silemiyorum. Bilen var mı acaba

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu

• 2750 TL

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. V30+ güncellemeden sonra 4k 60fps video kayit özelliği geldi diye okudum yurt dışında ki bir sitede. var mı böyle bir durum?
  • Şu anda fiyatı 2698 TL 100 TL çip para hediyesiyle 2598 TL geliyor gayet mantıklı güzel fiyatı almaya düşünenlere duyurulur bende G5 olmasaydı almıştım şimdi acele etmemeye karar verdim G5 ile gittiği yere kadar kullanıcam şayet satarsam. Alırım

• LG V30+PLUS 128GB 4GB RAM
    VS
    HUAWEİ P20 LİTE 64GB 4GB RAM
    VS
    Nokia 8 64GB 4GBRAM
    VS
    Xiaomi Mi MIX 2 64GB 4GB RAM
    VS
    Sony Xperia XZ1 64 GB 4GB RAM

Max 2700 TL bütçem var daha çıkamam hangi modeli önerirsiniz?
    Kullanım amacım ,sosyal medya,müzik,ve yüksek grafikli oyun çok oynarım ULTRA ayarda kasmadan oynatır mı?
    P20 Lite görünüm olarak güzel gözüküyor ama özellikleri kötü sanırım V30 nasıldır ? Performansı kullanıcılardan yorum bekliyorum 1-2 güne telefon almam lazım teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba , donanımı ve performansı ile telefon oldukça ilgi çekici , çip para falan 2600 e geliyor fiyatı. elimde axon 7 var. acaba ses konusunda axon 7'yi aratırmı ?.. bikaç şey söylermisiniz bu konuda. bide kronik sorunları ne durumda.. selamlar teşekkürler.

• Arkadaşlar inceleme videolarına odaklama sorunu gördüm. Otamadik odaklama hızı iyi bir telefon arıyorum 2000 3000 arası

• V30/V30+'ı Pixel 2 kadar olmasa da düzgün ışıkta onun kalitesine yakın hale getiren bir mod var bilmeyenler için paylaşayım. HDR ve HDR+ modu aktif. Portre modu hem ön hem arka için aktif. Arka kameralar için yeşil simgeye uzun basıyorsunuz uyarı çıktıktan sonra geri tuşuna basıyorsunuz ve kameralar değişiyor.

https://forum.xda-developers.com/lg-v30/themes/cstark27-google-camera-mod-wide-angle-t3747263

GCam ile çekilmiş fotoğraflar için referans bir konu var takip edebileceğiniz redditte:

https://www.reddit.com/r/LGV30Photos/

Bu da benim kendi çektiğim bir foto:

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.