Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonun mavisi olsa alacağım, siyah ve gri renk dışında yok. Arabalardaki gibi güzel renk tr'ye gelmiyo. Siyah beyaz gri, ülkenin kaderi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şu sıralar telefon bakıyorum fakat dolarla birlikte telefon fiyatları da aldı başını gitti. 2018 eylülünde v30+ hala alınır mı sizce? yoksa biraz daha ekleyip başka bir model mi bakılmalı?
  • 2100 tlye 15 ay delta garantili sizce satın alınır mı ? Bu fiyata bu kalitede başka cihaz yok sanırım. Daha uygun fiyatlara huawei p10 var ama arada kaldım diyebilirim. Sizin fikriniz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam amaç kamera ise yanlış adrestesin Bu cihazın rrk handikapı kamera paketi malesef

Alıntıları Göster
    Dxomark puanına baktım. Samsung S7 'nin aldığı puan daha yuksek. S7 den bu telefona geçmeye değmez sanirim

• olgacxx O kullanıcısına yanıt
    ben alırdım temiz cihaz ise. nereden buldun 2.el, rengi ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanda 3300 tl şu an. Kaçırılmayacak bir fırsat.

• olgacxx O kullanıcısına yanıt
    Valla hiç kaçırma. Hatta satan kişiye teşekkür niyetine bir de yemek ısmarla. Ben olsam 1 saniye durmaz alırdım...

• quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

Bu mesaj silindi.
    Kesinlikle tavsiye ederim şu an bu paraya bundan iyisi yok ... Eşimde lg g7 var neden bilmiyorum kanım bir türlü ısınamadı. Ama onunda hoparlörleri mükemmel ötesi tarifsiz dış sesi telefonun arka kapağı müzikten titriyor lg g7 de. Gerçekten lg güzel telefonlar üretiyorlar.

• fimeral F kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de bu telefondan almayı düşünüyorum 2900 liraya nasıl aldınız n11 de en ucuzu 2950 tl kuponunuz mu vardı bir de enpara seçeneğiyle nasıl aldınız
  • Bir tanıdıgm kullanıyor 4400e aldıydı vatandan 3300 düsmüs cihazın en büyük sıkıntı kamera onun dısında ekranı parlaklıgı oled olması süper birşey videolar felan acayip güzel görüntüye sahip kamerası yetersiz geldi bana amiral gemisi fiyatına yakısmayan cinsden
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kamera için geçilmez hocam

• Bugün gittigidiyordan siyah renk sipariş verdim 2908 tl ye bakalım artık memnun kalacak mıyız
  • Ses kalitesi olarak en iyi telefon bu mu şimdi?

Mi 6'dan buna geçmeye değer mi?

Mi6 ses çıkışı rezalet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta falan önce aldım telefonu. Gayet güzel şarjı da yeni olduğundan sanırım iyi gidiyor. Ama telefonu şarja takınca bazen ekran rengarenk oluyor. Bu normal mi? Sizde de oluyor mu?
  • Bende almayı düşünüyorum da diğer lg ler gibi kronik sorunları var mı anakart falan sıkıntı çıkarır mı bu fiyata en alınabilecek model de karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Bende almayı düşünüyorum da diğer lg ler gibi kronik sorunları var mı anakart falan sıkıntı çıkarır mı bu fiyata en alınabilecek model de karar veremedim.
    Şimdilik sıkıntı yaşayan olmadı sanırım. Ön kamerası ve kulak içi ses seviyesi düşüklüğü hariç (htc amiral gemilerine göre) en iyi telefon bence.

• KaraMaraT kullanıcısına yanıt
    3 aydır kullanıyorum böyle sıkıntı olmadı hiç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraMaraT

1 hafta falan önce aldım telefonu. Gayet güzel şarjı da yeni olduğundan sanırım iyi gidiyor. Ama telefonu şarja takınca bazen ekran rengarenk oluyor. Bu normal mi? Sizde de oluyor mu?
    Oled ekrandan dolayı düşük piline rağmen şarjı süper gidiyor.

• "Bu fiyata böyle telefon yok" sloganına kapılıp, bende kervana katıldım. dolardaki artış olmasaydı muhtemelen ekimde tanıtılacak olan; V40, mate 20 ve oneplus 6T yi bekleyip alırdım. Ancak bu telefonların tr fiyatının 6000 Tl'nin üzerinde olacağını öngördüğümden, yarı fiyatına v30 almak mantıklı geldi.

Ayrıca youtube teknoloji kanalları ve internet sitelerinde de epey övgü almış bir telefon.

• Şarja takınca böyle oluyor. Ekran kilidini açıp kapayınca düzeliyor. Çok bir sıkıntı değil. Ekranda sıkıntı mı var diye gizli menü gibi bir yerden baktım. Ekranın bazı bölümlerini kırmızı yeşil siyah falan yapıp test ediyor. Orda herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Onun dışında telefon iyi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.