Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.244
Cevap
97
Favori
837.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son durum nedir? düzgünmü herşey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

son durum nedir? düzgünmü herşey
    diger telefonumun camini kirmistim yaptirir yaptirmaz gonderecegim kapak ayrik duruyor simdilik

5 dk lık işe 1 hafta bekle işin yoksa evim istbulda olsa o teknisyeni bulup kafasinda parçalardim telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nvidia90 kullanıcısına yanıt
    kapak aralıksa içe doğru bastır oturt, denedinmi? onun için göndermeye değmez ama ara fırçanı at. ses düzelmişmi, düzgün çalışıyormu?

• quote:

kapak aralıksa içe doğru bastır oturt, denedinmi? onun için göndermeye değmez ama ara fırçanı at. ses düzelmişmi, düzgün çalışıyormu?
    evet ses geliyor artik ama kapaği bastirip yapistiriyorum geri atıyor birde yazilim guncellemişler sağolsunlar kutudan 7.1 le çikti servisten aldim 7.1 kendim guncelleme yaptim 😊

• Arkadaşlar merhaba,
    Ben de V30+ arıyorum ikinci el.
    Bir kaç aylık kullanılmış, temiz, siyah olabilir.
    Tek merak ettiğim konu ithalatçı ya da LG Türkiye olsun 8.0 aldı mı cihazlar?
    Bir de satmayı düşünen arkadaş varsa benimle irtibata geçebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bugun kullanmaya başladim. İlk aldigim cihazda ekranda turkuaz bir leke vardi, geri yolladim 2 gun sonra yine kapali kutu bir cihaz yolladi satici. Simdi ayarlarini yapiyorum.

Yalniz aldigim ekran jelatini baya kucuk, siz jelatinsiz mi kullaniyorsunuz?

• cihaz alınır mı arkadaslar? kronik sorunları var mı ?
  • Taketer v2 T kullanıcısına yanıt
    herhangi bir kronik sorun yok 10 numara cihaz.
  • V30+ da b&o play destekli kulaklık veriliyor sanırımda telefon ses kart çipi gerçekten iyimi zamanında htc m7 kullanırken beats destekli ses sistemi vardı kulaklıkla efsane kaliteliydi. Bunda da aynı performans alınabilir mi bu arada verdikleri kulaklıktan çok daha iyi bir kulaklıkla dinleyecem şimdiden teşekkürler
  • Batarya durumu nasıl? Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalC0UNTD0WN

V30+ da b&o play destekli kulaklık veriliyor sanırımda telefon ses kart çipi gerçekten iyimi zamanında htc m7 kullanırken beats destekli ses sistemi vardı kulaklıkla efsane kaliteliydi. Bunda da aynı performans alınabilir mi bu arada verdikleri kulaklıktan çok daha iyi bir kulaklıkla dinleyecem şimdiden teşekkürler
    V20 ile aynı quaddac var bildiğim kadarıyla. Ben v20 kullanıyorum akg,sony vs üst düzey kulaklıklarla gayet detaylı ses veriyor.

Genel olarak b&o h3 kulaklıkla kullanıyorum bu kulaklıkla bile gayet iyi..

• LG v30 plus telefonum geldi.

Telefon tasarım olarak gayet güzel.

Ekran çok güzel.

Ön ve geniş açı kameraya çöp demek bile iltifat sayılır. O derece kötü.

Ana kamera normal g4-g5 kadar.

Hız performans iyi parmak izi okuyucu hızlı. Yüz tanıma olmasa daha iyi herhangi bir fotoğrafınızı gösterince şak diye açıyor. Pil tüketimi iyi görünüyor şuan önümüzdeki günlerde daha net bişey söylenebilir
    Edit:1 saatte %5 ten %85e şarj etti. Gerçek hızlı şarj bu olsa gerek. G6 da tam dolumu 2 saat sürmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 6 Eylül 2018; 16:33:42 >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam pil tüketim ayrıntılarını paylaşırsanız çok iyi olur

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Pil konusunda üzmez diye düşünüyorum, çoğu pil testinde birinci oluyor. Bende geldiğinden beri kurcalıyorum %70 ten %5e indi. Otomatik parlaklıkta minimum 6 saat ekran süresi verir diye düşünüyorum.

• Lg v30 plus kullanıyoerum şarjı eşimin mate 10 pro dan fazla gidiyor. Sanki 4binma batarya var gibi... Ekranda çok iyi sadece dış sesi yetersiz buluyorum ben onda da cihazı rootlayıp dual speaker mod yüklüyorum üst kısımdan da ses çıkmaya başlıyor.

• Baveran kullanıcısına yanıt
    en az 6 saat ise gayet tatminkar hocam bu cihaz radarımda sadece ön kameranın kötü oluşu ve bildirim ışığı eksikliğini kafada bitirmem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Lg v30 plus kullanıyoerum şarjı eşimin mate 10 pro dan fazla gidiyor. Sanki 4binma batarya var gibi... Ekranda çok iyi sadece dış sesi yetersiz buluyorum ben onda da cihazı rootlayıp dual speaker mod yüklüyorum üst kısımdan da ses çıkmaya başlıyor.
    mate 10 prodan daha iyi gidiyorsa başka sorum yok sayın hakim
  • kntrli kullanıcısına yanıt
    bildirim ışığı nasıl olmaz

• quote:

bildirim ışığı nasıl olmaz
    Always on display var

• codred kullanıcısına yanıt
    Malesef durum bu hocam lg marifetmiş gibi g5 le beraber bildirim ışığını kaldırdı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.