Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: croco_16

Aslında memnunum herhangi bir sıkıntım yok sadece Google Cam eskiden yüklediğim versiyonlar hata veriyor. Onun en stabil versiyonunu yüklemem gerekiyor, sizin tavsiye ettiğiniz var mı?
    Kendi kamerası oldukça yeterli ve başarılı olduğu için pek kullanmıyorum GCam ama daha önceden yüklediğim versiyon ismi şu:

GCam_7.2.010_Urnyx05-v2.0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim. Ben gece çekimleri için özellikle Google Cam kullanıyordum faydalı da oluyordu ama sonra bi anda hata mesajı vermeye başladı sildim.
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Yani mesela batarya süresi kısaldı diye gönderirsem de mi garanti dışı oluyor? Çok saçma bir sistemmiş o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: sciencee

Yani mesela batarya süresi kısaldı diye gönderirsem de mi garanti dışı oluyor? Çok saçma bir sistemmiş o zaman
    Sistem öyle değil de bu servisler işlerine öyle geldiği için insanlara o şekilde dönüş yapıyorlar. Ama düşürmeyle bağlantı kurulamayacak birşeyden dolayı servise verirseniz ve size dediğim şekilde dönüş yaparlarsa tüketici hakem heyetine gidebilirsiniz.

• Tarif edemem ama hayatımda gördüğüm en sorunsuz ve bozulursa ciddi ciddi üzüleceğim,yeni çıkan telefonlara bile geçiş merakımı gidermiş telefon oldu kendisi.Şuan çıkan çoğu telefon bu telefondan fazla bir şey sunmuyor en azından 5 bin lira bandına kadar olan cihazlardan bahsediyorum.
  • Bugün farkettim youtube da hdr videoları 1080p ye alınca video donuyor. Ses gelmeye devam ediyor ama görüntü hareket etmiyor. 720pye alınca görüntü hareket etmeye başlıyor. Daha önce böyle bi sıkıntı yoktu bi deneyebilir misiniz sizde nasıl ?

• Makify kullanıcısına yanıt
    4k da dahi sorun yok, çok rahat akıyor. İnternet kısıtlama açık olabilir mi?

• Bende bu aralar parmak izini çok sık okumamaya başladı. Bazen bez ile siliyorum anca düzeliyor. Gözle görülür elle hissedilir bir pürüz de olmuyor genelde. Bazen bez de hayır etmiyor yeniden tanımlıyorum.
    Başka başına gelen var mı?

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    HDR videolardan bahsediyordum hocam hdr videolarda 4k izlemeye izin vermiyor zaten youtube. Maksimum 1080p çıkıyor. Hdr bir video açıp deneyebilir misiniz ?

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Yaz geldiğinden beri aynı sorun var. Elim terlediğinde hemen okumamaya başlıyor tişörtümle silmem gerekiyor. Ama hiç tekrar tanımlamama gerek kalmadı tişörtümle falan silince geçti. Elim çok terliyor benim o yüzden sanırım sizde de aynı sebepten olabilir

Evet hocam benim de elim çok terliyor. Özellikle de yazın ortaya çıkmış olması bundan dolayı muhtemelen.
    Normalde bu kadar hızlı olup terleyince hemen okumaması garip geldi bana.

4k hdr da açıyor, takılma yok. Yalnız ben şu anda mobil şebekeden bağlıyım, gerçi wifi de de sorun yoktu hatırladığım kadarıyla.
    Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    @ARroWCoLT Hocam bende böyle 4k hdr hiç çıkmıyor zaten siz nasıl 4k hdr açabiliyorsunuz ?
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

@Lars Mikael Akerfeldt Ondan hocam çünkü havalar ısınmadan önce yoktu bende. Dikkat ediyorum son zamanlarda elim terlediyse okumuyor. Ama yinede biraz hassas bu konuda, ben elim terlesede okumasını beklerdim.

Opera ile 4k hdr oynatıyor. Youtube uygulaması ile 1440 a kadar müsade ediyor.
    Makify kullanıcısına yanıt
    Senin uygulama farklı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 27 Temmuz 2020; 22:49:46 >
    Anladım hocam tarayıcılarda sorun yok bende sadece youtube da takılıyor sağolun

• Arkadaşlar g2 den v30+ cihaza geçicem aslında g2 aktif olarak çalışıyor ama gps bozuldu. Bir yerde okudum v30 plusta Gps şuan sadece glonass destekliyormuş galileo iptal olmuş. Bilgi verebilirmisiniz bu konuda. bi rde gps performansı nasıl? Gps test adlı yaygın bir uygulama var onunla açık alandaki gps ekran görüntüsü atabilirmisiniz. Yani kaç metre hassasiyet oluyor ve ueterince hızlı bağlanıyormu. Samsung ve diğer çinliler 1-5 metre hassasiyet veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Arkadaşlar g2 den v30+ cihaza geçicem aslında g2 aktif olarak çalışıyor ama gps bozuldu. Bir yerde okudum v30 plusta Gps şuan sadece glonass destekliyormuş galileo iptal olmuş. Bilgi verebilirmisiniz bu konuda. bi rde gps performansı nasıl? Gps test adlı yaygın bir uygulama var onunla açık alandaki gps ekran görüntüsü atabilirmisiniz. Yani kaç metre hassasiyet oluyor ve ueterince hızlı bağlanıyormu. Samsung ve diğer çinliler 1-5 metre hassasiyet veriyor.
    GPS'i çok düzgün bir şekilde çalışıyor bende. Hassasiyeti ve hızı gayet iyi

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    Cevabın için sağol..

• quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Cevabın için sağol..
    Açık alanda sizin için yaptığım test sonucunu ekliyorum. Umarım faydası olur.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Bu arada konuyu takip eden arkadaşlar hatırlayacaktır. 3 hafta önce cihazımı servise vermiştim cihaz ısındığında ekranın üst bölgesi renk bozuyor diye ve bataryamın kapasitesi düştü diye.
    Salı günü cihazımı teslim aldım, ekranı ve bataryası garanti dahilinde değişmiş bir şekilde. Su geçirmezliğinin de devam ettiğini söylediler. Servisten çok memnun kaldım, aynı durumda olan arkadaşlara fikir olsun. Eskişehir servisine vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elitforce -- 30 Temmuz 2020; 12:5:55 >

• 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.