Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Twrp yuklediysen twrp girişi V30 da biraz değişik bende root olduğu için quick reboot Dan erişebiliyor um quick reboot olmadan deneyip yazayım sana nasıl girebileceğini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapat.
    Ses kısma tuşu ve power tuşuna bas
    LG ekranının görür görmez elini Power tusundan çek ve hemen tekrar bas bırakma beyaz ekran gelecek
    Ses tuşlarıyla yes seçeneği ni ses Power tuşuyla onayla
    Ikinci kez yes de ondan sonra twrp de olman lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustekin77

Telefonu kapat.
    Ses kısma tuşu ve power tuşuna bas
    LG ekranının görür görmez elini Power tusundan çek ve hemen tekrar bas bırakma beyaz ekran gelecek
    Ses tuşlarıyla yes seçeneği ni ses Power tuşuyla onayla
    Ikinci kez yes de ondan sonra twrp de olman lazim
    Yok hocam olmuyor, yani onceden de denedim olmuyor. Sil, sil doyorum, son sil icin onay veriyorum gercekten ne varsa siliyor :)

ADB shell ekranindan komutla dahi giremedim.

XDA 'daki konunun corbaligindan iki ayri twrp yukledim sanirim, yani yanlis bisey yaptim ama cozmem icin yarim gun bos zaman lazim bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ön kameraya kötü diyordum ama bence güzel çekiyor ya ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• koppa kullanıcısına yanıt
    Evet sendeki LG recovery. Kilidi actiysan recovery yüklemede problem olmaması lazım. Üzgünüm benimde hiç vaktim yok. Bütün gün çok yoğun çalışıyorum eve gelip iki çocuğuma yemek hazırlıyorum. Domates doğarken arada yazıyorum.

• Geniş açılı kamera çok kullanışlı.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
    Cloudy Sunset by Vyc_Majoris, on Flickr

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hocam siz mi çektiniz mükemmel herhangi bir işlem varmı resimde

• kutlay1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Neredeyse hiç işlem yok diyebilirim. Çekerken EV ayarını 0.7 kadar yukarı çektim, güneş biraz fazla parladı ama gölge kalabilecek kısımlar iyi çıkmış oldu. Düzenlerken de 3:2 oranına kırptım çünkü en güzel görüntüyü 3:2 veriyor bence. Biraz da kumların parlaklığını artırdım. 30 saniye yani toplamda.

Bunlar yapılmasa bile Gcam ile çekince fotoğraf güzel oluyor zaten genelde. Önemli olan kompozisyonu ayarlamak. Gerisini telefon ve gcam halleder. Telefonun kendi hdr modu da çok başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 26 Ekim 2018; 20:58:46 >
  • 4 yıldır lg g2 kullanıyorum lg v30+ almaya değer mi ? Birde lg servisleri nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börü23 -- 26 Ekim 2018; 21:0:40 >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hocam siz foto çekmeye devam edin lütfen :)

• mustekin77 M kullanıcısına yanıt
    Hocam kolay gelsin sana, zaman ayırdığın için teşekkür ederim, tüm yavrularımız da ülkeye hayırlı evlat olsunlar umarım :)

Tekrar girişir çözersem ayrı konu açıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 26 Ekim 2018; 21:11:29 >
  • Bir foto da benden gelsin o zaman ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
    Gcam portre modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustekin77 -- 26 Ekim 2018; 21:17:2 >
  • mustekin77 M kullanıcısına yanıt
    Alla alla hocam buda mükemmel harika bir fotoğraf tebrik ediyorum valla

• “En iyi makina en iyi fotografı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.”
    Ara GÜLER 
    Kamera önemli tabi ki ama fotoğraf demek ışık demek.
    O yüzden kamerayı sorgulayan arkadaşlar kameradan önemli siz varsınız bunu unutmayın. Dxomark a duyrulur. Gayet yeterli kameraya sahip V30 , kullanmayı bilirsen hiç kimseyi üzmez. Bu arada güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Bir önceki fotoğrafı paylaşan arkadaşa da teşekkürler. Seyir zevki harika

• quote:

Orijinalden alıntı: mustekin77

“En iyi makina en iyi fotografı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.”
    Ara GÜLER 
    Kamera önemli tabi ki ama fotoğraf demek ışık demek.
    O yüzden kamerayı sorgulayan arkadaşlar kameradan önemli siz varsınız bunu unutmayın. Dxomark a duyrulur. Gayet yeterli kameraya sahip V30 , kullanmayı bilirsen hiç kimseyi üzmez. Bu arada güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Bir önceki fotoğrafı paylaşan arkadaşa da teşekkürler. Seyir zevki harika
    Hocam iyi demissiniz de herkes fotoğrafçı değil ayrıca genel olarak otomatik modda foto çekiyoruz. Eşi dostu çekerken dur bekle ışık surdan geliyor mu diyeceğiz.

• komando3985 K kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada, GittiGidiyor gibi yerlerden defalarca telefon aldım, hiç sorun yaşamadım. Hepsi sıfır üründü. Zaten senin dediğin gibi olsa firmalar garanti vermezler. Sorun olmaz mı? Olur tabi ki. Fiziksel mağazadan alsan da olabilir, şans işi. Onun için hb gibi bir satıcıdan alırsan muhatabın olur.

• kartalado kullanıcısına yanıt
    Hocam ışığa dikkat etmezsen zaten düzgün bişey çekemezsin elinde çok kaliteli telefon olsa bile o yüzden ışık önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: kutlay1

Hocam ışığa dikkat etmezsen zaten düzgün bişey çekemezsin elinde çok kaliteli telefon olsa bile o yüzden ışık önemli
    Tamam hocam sağol ışığada dikkat ederim ama bu telefonda hızlı çekim yapıyorum. Odaklama sorunu var diyor dxomark.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalado -- 27 Ekim 2018; 10:58:54 >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    O zaman hocam size mate 20 proyu tavsiye ederim

• Şöyle adam gibi ekranı tam kaplayan koruyucu ve kılıf önerisi olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.