Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kutlay1

O zaman hocam size mate 20 proyu tavsiye ederim
    O kadar param yok xiaomi mi 8 test edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=UrbXlOSm4H4
    çok güzel bi inceleme olmuş
    telefon kullanımı ve menülerle ilgili faydalı bilgiler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 27 Ekim 2018; 13:50:55 >
  • Bu telefonu almayı düşünüyorum. Bazılarında standart LG kulaklığı oluyormuş, bazılarında kulaklık çıkmıyormuş, bazılarında ise B&O kulaklık oluyormuş yani kaliteli olan. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Açıkçası, kaliteli olan kulaklığı kullanmak isterim ama telefonu hangi satıcıdan almam gerekiyor bilmiyorum.

• Prosaho P kullanıcısına yanıt
    Arkasında B&O işareti olanlarda var onlarda türkiyede satılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım, teşekkürler. Kimsede V30+'ın kutusundan çıkan B&O kulaklık var mı?

• kutlay1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) Onun için aldım zaten. Fotoğraf ve müzik odaklı düşündüm. İki konuda da pişman etmedi.

Bir fotoğraf daha ekleyeyim. Sıcak sıcak yeni çekildi :)

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
    Autumn Leaves by Vyc_Majoris, on Flickr

• ben dün itibariyle hepsiburada satıcı olarak bugun teslimatla aldım index grup datagate etiketli idi
  • warnux52 W kullanıcısına yanıt
    B&O kulaklık çıktı mı yoksa standart LG kulaklığı mı?

• standart örgü ipli bir kulaklık yine de diğer satıcılarda iade edilmiş ürünler gibi şikayetler yazıyodu hiç riske girmeye gerek yok dedim 40 lira fazla verip aldım bundan önce ilk önce gittigidiyor nokia 8 aldım kutu jiletinli filandı ama içinde kullanılmış ürün çıktı baya altı filan soyulmuştu iade ettim sonra amazondan söyledim bu seferde ekran arızalı çıktı onuda iade ettim artık soğdum paramı iade aldım fakat 1 hafta sürdü amazon bu konuda sıkıntılı süreç var en iyisi lg v30 aldım inşallah sıkıntısız kullanırım
  • Arkadaşlar gcam ön kameradan ters çekiyor, biraz kurcaladım bulamadım bunu nasıl düzeltebiliriz. Bu arada da gcam ile çok güzel portre fotoğaraflar çekiliyor, geniş açı kamerasıda çok güzel, arka kameralar çok iyi, ön kamera düşük ışıkta iyi değil ama gündüz yeterli ışıkta gayet güzel.

• Önerirmisiniz beyler telefonu :) genelde lg sorunlu telefon üretir ama bu tel ocakta çıktı 10 ay olmuß cihazla ilgili sorun yazanı göremedim :) sanırım forumu en sıkıntısız cihaz bu almayı düşünüyorum birde hangi rengi tavsiye edersiniz cevaplarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustekin77

Bir foto da benden gelsin o zaman
    Gcam portre modu
    Hocam kullandığınız gcam uygulamasının indirme linkini paylaşır mısınız ? Birde her çektiğiniz foto için ayrı bir klasör açıyor mu acaba ?
  • The uçan cinsel organ T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şahsen siyah cihaz seviyorum ve siyahını aldım amazon kampanyasından. Az önce bir arkadaş üstte bi inceleme videosu linki vermiş Mesut Çevik in videosunu onu izledikten sonra keşke grisini alsaymışım dedim. Siyah renk teli olduğundan daha geniş gösteriyor. Ama gri olan renkte ekranın kenarına gelen metal telefonu daha kibar ve şık göstermiş o detaylar siyahta kendini göstermiyor.

• Ben gri aldım gümüş gibi kesinlikle yavsiye ederim çok şık

• Aceylan arkadaş özel mesaj atmış ordan cevaplayamadım burdan yazayım bende rootcrack isimli satıcıdan aldım mobimark amblemi vardı bende herhangi bir cızırtı olmadı hattım Türk telekom ama asus zenfone 5 lerdede aynı sıkıntı yı okımustum hattı vodadone olanlarda hattan olabilir diyorum

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tesekkur ederim :) bende gri olanini alcam allahin izniyle hayirli geceler

• Şunun Ram i 6 olsaymiş tadından yenmezmiş :( v35+ da 6 gb ram var onunda Türkiye de satışı yok . Lg Ram ı hunharca kullanıyor. G6 da 4 gb ram da telefonu kapatip acinca boş ram 1.7 gb dan başlıyor, 2 uygulama acinca 1 gb ın altına iniuor ki sosyal medya vs hic biri kurulu da degil :( Ve çoğu kez arka plandaki bir uygulamayı bir süre sonra tekrar açmak istesen yani multitask olayı , programların bir çoğunu yeniden başlatıyor sebebi de Ram :(

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Bu telefomdada ayni mi hocam rami hunharca harcıyor mu ?

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    eski cebin vakti doldu dememin sebebi bu ram yetersizliği idi. 4gb örneğin chrome ile ykb banka uygulaması gibi 2 uygulama arasında geçişte yeniden yüklemeye sebep oluyorsa vazgeçebilirim almaktan. 130 dan fazla uygulama yüklerim. 4gb konusunda deneyim aktarın lütfen.
    3gb redmi5plus ta olmuyor bu sıkıntı. lg nin ilk açıldıktan sonra arkada çalışan uygulamaların görüntüsünü atabilecek varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    Size yaramaz hocam bu telefon

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.