Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazı renklerde evet böyle gözükebiliyor yukarıda versas adlı üyemizin yazdığıyla ve benimde araştırmamla bu durumun normal olduğuna bende karar verdim ama lg yetkili servisi şengüller ile iletişime geçtim faturayla getirin bakalım dediler. Sıkıntı şu ki hb hala faturayı göndermedi. Çarşamba günü servise gidip herkesin içine su dökücem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    2 gün sürdü kargoya verildiği gün de elime ulaştı. Hb hepsijet ile gece 11e kadar kargo yapıyor. Yalnız faturam hala gelmedi canımı cıkan durum bu ulaşamıyorum da kimseye

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Satış varda, amazon direk kendi satmıyor 3. parti bir satıcı satıyor. Siz ne zaman almıştınız? Birde satıcısı amazon muydu yoksa başka bir 3. parti satıcı mıydı
  • Ses kaydini mono yapiyor arkadaslar neden ki? Videodada boyle ama manuel videoda stereo.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Oğuzhan vural O kullanıcısına yanıt
    Genel bazda akşam kullanırken dikkat çekiyor. Siyah ve koyu tonlarda belli olmazken, beyaz ve açık renklerde kendini belli ediyor. Dik açıdan bakınca açık tonlarda sanki kasa ile ekran oturmamış gibi ışıklar fışkırıyor. Ama bu tüm cihazlar da böyle. SM Note 8 de bile var. Kavisli yada yuvarlatılmış ekranların çoğunda olduğu söyleniyor yorumlarda. XDA' da biraz araştırdım.

Kılıf ile çözümleyebilirsem benim için sorun olmayacak :)
  • onr9 O kullanıcısına yanıt
    Telefonu yan çevirmeniz lazım stereo kayıt yapması için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikoou

Aa hakikaten oldu ama ne kadar sacma :)) ama mantikli L ve R mikrofonlarin tam yerinde durmasi icin tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikoou

Aa hakikaten oldu ama ne kadar sacma :)) ama mantikli L ve R mikrofonlarin tam yerinde durmasi icin tesekkürler.👍

• Oğuzhan vural O kullanıcısına yanıt
    Artık çoğu internet alışverişinde elektronik fatura gönderiliyor mail adresinizi kontrol edin. Yeni telefonda aynı durum var mı?
  • ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    Nikoou N kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 1 sene oldu. Şimdi baktım da dediğiniz gibi amazonda yok. @ttiklaus

Bu balans hi-fi özelliğinin ayarı, ses kanallarını hi-fi ayarları ile kontrol edememek normal diye düşünüyorum. @ Nikoou

Valla hocam açıkçası hepsiburada dan vs. almak istemiyorum. S7 edge kullanıyorum halihazır o yüzden amazon satıcısını bekleyeceğim. En azından aklımda şüphe kalmaz gelen cihaz hakkında. Umarım satışa sokar amazon.
  • Telefonun şarjı 99 da takılı kalıyor. Kapalı iken de şarj etsem herhangi bir degişiklik yok . Bunun bir çözümü varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: randyman

Telefonun şarjı 99 da takılı kalıyor. Kapalı iken de şarj etsem herhangi bir degişiklik yok . Bunun bir çözümü varmı
    Benim cihazım da aynı durum oldu 2 gün önce şarj olurken %99 kadar normal %99 dan sonra yaklaşık yarım saat boyunca hem 99 da kaldı. Daha önce böyle bir durum yoktu. İlk defa oldu bir sorun oluşturur mu acaba ?
    Bittibityor ve evonline dan almak istememenizi anlıyorum. Fakat hb satıcısı ile amazon satıcısı arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum. Telefon geldiğinde jelatini açmadan telefonun imei si ile lgturkiyeden sorgulama yapabilirsiniz. Hepsiburada gayet düzgün çalışıyor iadeler konusunda. Jelatini açmayın yeter.

Hocam iade bir sebep diğer sebep amazon un garantisi, yani kalkıp 1 ay sonra bir sorun yaşadığımda teknik servisle uğraşmak istemiyorum
    Amazon sattığı ürünlere ekstra bir garanti mi uyguluyor hocam? Aydınlatırsanız sevinirim, haklarımızı bilmek açısından.

Hocam amazonda faturası vs. her şeyi daha eksiksiz ve daha güvenli geldiğini anlatmak istedim. HB 2. el iade ürünü yollar diye korkuyorum, teknik serviste sürünmek istemiyorum. Amazonda öyle değil ürün sıfır geleceğinden emin oluyorsunuz, garantisi vs. LG orjinal her şeyinden daha emin oluyorsunuz
  • quote:

20-20K Frequency response
    Foldable hinges for compact portability and storage
    Sleek, beautiful design
    Extremely comfortable
    Specifications
    Type: 40mm power drivers
    Impedance: 32 Ohms
    Frequency range: 20 - 20,000Hz
    1kHz Sensitivity: 110dB AT 1kHz 1mW
    Maximum output power: 34mW
    Connector plug: .125 / 3.5mm gold-plated stereo

Bu özelliklerde bir kulaklığım var, v30+ ile yüksek kalitede müzik dinlemek için hifi modunu açar mı?

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Normal modda kullanırsın 5 10 tl lik aparat ile aux moda girebilirsin. 75 100 tl lik aparatla ise yüksek moda girebilir yada 50 ohm üstü bir kulaklık kullanmalısın.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Hifi modunu açar, ne marka bilmiyorum ama o kulaklıkla güzel ses alma ihtimalin yüksek, arkadaşın tavsiye ettiği şeyler daha yüksek ses almak için yüksek empedans modu için gerekli, hifi dac açmak için en basit kulaklık dahi yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.