Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş bende 2 ay oldu alalı ancak dediğin durum ortaya çıktı şarj 99 da takılıp dolmuyor 100 de 100 kapatıp açınca bazen oda açtıktan 1 dk sonra 99 düşüyor.saatlerce 99 da kalıyordu.dolmuyor yanı 1 aydır 99 da kalıyor hep.dedim böyle olmaz servise gönderdim ordakiler pilde sıkıntı yok güncellemede sıkıntı yok dediler galiba şarj alan soket bişe varmış anakarta bağlı o arızalı olabilir dediler onuda anakart değişmesi gerektiğini söylediler tam kesin olmamakla beraber daha test ediliyomuş...yani benm cihaz 6 aylık değil ondan dolayı parça değişimi istemedim ürün değişimi istedim...haber vercekler ya yapılcak parça değişimi olmadan yada ürün değişimi istenecek...bana bilgi verilince buraya yazarım sende ona göre düşünürsün servise verip vermemek için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: randyman

Normal modda kullanırsın 5 10 tl lik aparat ile aux moda girebilirsin. 75 100 tl lik aparatla ise yüksek moda girebilir yada 50 ohm üstü bir kulaklık kullanmalısın.
    Wesc rza chambers premium modeli diye geçiyor kulaklık, yanında aux için bir aparat da vermislerdi.

Şu resimde sağ tarafta pillerin oradaki aparatlar mevcut bahsettiklerin bunlar mı acaba?

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

@ARroWCoLT hocam yüksek ses ile değil de daha çok ses derinliği ve farklı enstrümanlari duymak bana keyif veriyor, aşırı yüksek ses olması gerek değil ancak yanında verilen bu girişleri kullanabiliyorsam belki daha yüksek kalitede ses alabilirim değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 9 Aralık 2019; 21:32:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Lg v30 + cihazimiz satiliktir
    İlgilenenler yazabilir
    https://forum.donanimhaber.com/lg-v30-satilik--141107951
    Ben mesaj attım ama sanırım okumadın

• hepsiburdadan aldigim lg v30 20 gundur gonderilmedi gondermiyorlar bin pismanim aldigima yaptiklari aciklama kargoda yogunlul var 10 gun sonra gelicek hep erteliyorlar 1 ayi bulucak istanbuldan istanbula gondermeleri ellerinde olmayan ciazlari satmislar bosuna bekletiyorlar hepsiburdadam asla yapmayin alis veris.

• Android 8.0 güncel pil kullanımım
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xe09 -- 11 Aralık 2019; 1:45:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

hepsiburdadan aldigim lg v30 20 gundur gonderilmedi gondermiyorlar bin pismanim aldigima yaptiklari aciklama kargoda yogunlul var 10 gun sonra gelicek hep erteliyorlar 1 ayi bulucak istanbuldan istanbula gondermeleri ellerinde olmayan ciazlari satmislar bosuna bekletiyorlar hepsiburdadam asla yapmayin alis veris.
    2200 e mı almıştın hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

2200 e mı almıştın hocam?

Alıntıları Göster
    evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Ben de 22 kasımda aldım hala gönderilmedi ürün. Gerçektende ellerinde olmayan bir ürünü satmışlar ve bizi mağdur ettiler. En son teslim tarihi geldikçe başka bir tarihe erteleyip duruyolar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Example3

Ben de 22 kasımda aldım hala gönderilmedi ürün. Gerçektende ellerinde olmayan bir ürünü satmışlar ve bizi mağdur ettiler. En son teslim tarihi geldikçe başka bir tarihe erteleyip duruyolar :D
    kargoda yogunluk filan yok dumen yapiyorlar benim arkadasa kulaklik siparis ettik 2 gunde geldi is telefon olunca mebla yuksek tabi kargoda yogunluk var bunlar bir is ceviriyor ama hayirlisi dolandirilmasak bari bu gun siteni ismini vermeden atv haberlerde de soylediler insanlari magdur edildigini sikayetvar.com dolu magdur olan hayir gonderemiyecegin urunu stokta yok de satma bunlar paralari toplayip ne yapiyorlar suan anlamadim.

telefonda kadina diyorum gonderceginiz kargo firmasi ile ayni ilcedeyim nasil olur boyle birsey gidim alim onuda vermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 11 Aralık 2019; 7:32:46 >

• Xe09 kullanıcısına yanıt
    Android 9 a geçmeyi tavsiye ediyor musunuz hocam yoksa 8 de pil performansı daha mı verimli?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xe09

Android 8.0 güncel pil kullanımım
    Boştaki pil kullanımının bu kadar az olmasının arkasında ne var acaba?

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Aparatı tam resimden seçemedim ama aparatın hörevi 3.5 mm giriş olarak bir tarafı erkek bir diger tarafı ise dişi.
    Deneyerek anlayabilirsiniz fark edeceginize eminim
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim . Benim için çokda bir proplem degil aslında merakımdan sordum herhangi bir etkisi yok 1.5 yıla yaklaştı cihaz ,sanırım üjret ile degişim yapılıyorsa uraşmam ama ücretsiz tadirat yapılıyor ise gönderebilir im . Beni haberdar edersen sevinirim.

• randyman kullanıcısına yanıt
    Bu 3.5 mm- 3.5mm aparatı satan TR bir internet sitesi yok mu ben bulamadım.
    Edit: Buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 11 Aralık 2019; 14:25:59 >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin cihaz geliyor. Ben 01.11 de sipariş vermiştim 16.11 teslim edilecek diyordu ama bugün geldi.Teslimat tarihini kontrol ederek aldıysanız sabırla beklemekten başka yol yok. Umarım bir an önce gelir kargolarınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: promethe_s

Merak etmeyin cihaz geliyor. Ben 01.11 de sipariş vermiştim 16.11 teslim edilecek diyordu ama bugün geldi.Teslimat tarihini kontrol ederek aldıysanız sabırla beklemekten başka yol yok. Umarım bir an önce gelir kargolarınız.
    Sen kaça almıştın hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Sen kaça almıştın hocam?

Alıntıları Göster
    2.200 e aldım hocam
    Bende bu kararsızlığı yaşıyorum 8 saat ekranın altına düşmüyor

Tavsiye konusunda kararsızım ancak v30 kullanan bir arkadaşım bana tavsiye etmemişti ben de onun tecrübesine güvenerek güncellemedim memnunum şimdilik. Pil konusunda sıkıntı oluyor sanırım kardeşimde asus zenfone 5ze var 8.0 da 7-8 saat ekran süresi alırken 9.0 a güncelledikten sonra 5-6 saat alıyor.

• King floyd kullanıcısına yanıt
    Always on display açık kullanıyorum, wi-fi ekran uyku modunda iken kapalı oluyor. Uygulamaların arka planda veri kullanmasını kısıtlıyorum kullanmadığım uygulamalar arka planda veri kullanmıyor. Senkronizasyon açık, çoğu uygulama için kısıtlamasız veri kullanımı kapalı.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.