Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutarlı ve çözüm üreten düzgün yetkili servis neresi LG de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Tutarlı ve çözüm üreten düzgün yetkili servis neresi LG de?
    İşte belki düzelmiş umuduyla almıştım dahada kötü olmuş LG mi bi daha Allah korusun tek sorunum onlarda değildi ekran kasa arasına deli gibi toz giriyordu neyse i7 Plus aldım kurtuldum en azından sattımı para ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Arkadaşlar bu cihaz hala alınır mı 2199 telefoncuda, yoksa sony xz premium var 1350 telefoncu da. htc u12 plus 2.el kayıtsız red 2600 e bırakıyor adam.
    valla bende sizin gibi çok arada kaldım,u 12 plus veya v30 plus diye,u12 plus kayıtsızına bile 3000 üstü isteyen var ki kendisi çok almak istediğim bi cihaz ama o kadar para bayılmak istemiyordum ( bu arada kayıtsız fiyatıda iyiymiş ama işte o pasaport muhabbeti yokmu) forumdan 2100 lira ya 1 aylık siyah v30 plus aldım güvenilir bi arkadaştan.dün geldi cihazım siyah renk kullanmay başladım bugün.hiç bi olumsuzluk yok.bu fiyatlarda bulunabilecek en iyi cihazlardan bana göre.
  • kadirsu kullanıcısına yanıt
    Hocam u12 plus kamera vb diğer yönden daha üstün. fakat htc malesef incelediğim kadarıyla şu an kronik problemleri var ses açma-kısma tuşu ve ısınma problemi artı pil problemini gideremedi.v30 benim favorimdi ama onun ön kamera ve arka kamerası biraz tereddütte bırakıyordu.şu an z3 ile devam olmadı haftaya bir v30 da ben alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Hocam u12 plus kamera vb diğer yönden daha üstün. fakat htc malesef incelediğim kadarıyla şu an kronik problemleri var ses açma-kısma tuşu ve ısınma problemi artı pil problemini gideremedi.v30 benim favorimdi ama onun ön kamera ve arka kamerası biraz tereddütte bırakıyordu.şu an z3 ile devam olmadı haftaya bir v30 da ben alacağım.
    ek olarak volte desteği var turkcell tarafından.vowifi de benim çok işime yarayan bi özellik.malesef turkcell o konuda destek vermiyor htc cihazlara.bu da etkili oldu v30 plus almamda.
  • LG G278 kullanıcısına yanıt
    Size neden öyle yapmışlar anlamadım hocam.
    Bende prosime vermiştim cihazı.Gayet güzel ilgilenip aldılar.1 hafta içinde değişim kararı çıktı.2.hafta dolmadan yeni cihaz verdiler.

Son parlaklıkta ve yoğun kullandigim için sanal tuşlarda ekran yanığı oluştu.tuşlar çok az belli oluyor fakat ekrandaki renk birazcık soldu.rahatsız etmiyor şuan telefondan memnunum.Daha fazla artınca göndereceğim değişime.

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    Hocam v30 da ön kamera vasat doğru diyorsunuz ancak gcam 5.1 sürümü kullanıyorum ve ön kamerada çok iyi fotoğraflar çekiyorum.
    Ön kamera sensörü kötü değil, yazılımdan kaynaklı bir vasatlık söz konusu diye düşünüyorum.
    Arka kamera gerek kendi yazılım gerek gcam de çok iyi.
    Kendi yazılımında manuel modda birçok özellik var.
    Ben 4 senedir kullandığım samsung note 4 ten geçtim ve kamera konusunda note 4 ü hiç mi hiç aramıyorum.
  • Pizzato P kullanıcısına yanıt
    Gcam bir uygulama sadece, ne gibi izinler istedi sizden kurarken ona bir bakmanız lazım , ek bir şey yüklemediyse sadece programı kaldırıp bir baştanbaşlatın. Bu arada Android web view gibi yada benzeri sistem uygulamalarını direkt etkileyen yeni bir güncelleme yapıp yapmadığında mühim. Psikolojik olarak da etkilenmemen için tüm bu program vs kalktıktan sonra şarjı %10 un altına düşürmeden bir %100 tam şarj olatına gir sonra %90 a kadar düşür tekrar %100 şarj et . Bu şekilde bir denemeni rica ederim senden .

Sonra gelişmeleri tekrar yazar benide haberdar edersin Pizzato.
  • yosunkaya kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam deneyeceğim 2 tane Gcam kurmuştum biri xml dosyası isteyen Arnova diğeri ise cstark27_GCam_5.1.018_24_v4.2t3_fu24-03 donma olayı zaten arnova da yaşadım ondan sonra uygulamayı sildim ama xml dosyaları duruyor. Cstark hala yüklü ona dokunmadım olmazsa onu da silerim öyle denerim
    Aynen ne var ne yok xml e kadar herşeyleri temizle tekrar. Android program yada programcıkları manifest.xml diye bir izin ve bir çeşit config dosyası tutar bu hepsinde standarttır. Vardır aldığı bir izin saçma bir şekilde batarya tüketiyordur. Ne var ne yok kaldır. Cihazın root lu değil değil mi bu arada? Api tabanlı bir girişim yapmadığını umuyorum. Baktın tüm bu bahsettiklerime rağmen düzelmedi çak fabrikasyon ayara dön. Bende kullandığım bir Gcam olacak sürümünü vs sini yazarım sıfır sıkıntı çalışıyor. Olmadı onu bulup yükleriz . Yazılım donanıma zarar veremez merak etme, en fazla CPU yada GPU meşguldür ondan emiyordur pilini. Düzelir mutlaka.

Hocam arama ekranında : *#546368#*930# > SVC MENU > Battery information kısmında "Battery on off save log" tıkladıktan sonra değerler çıkınca ekran görüntüsü atabilir misiniz pil durumuna bakalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Size neden öyle yapmışlar anlamadım hocam.
    Bende prosime vermiştim cihazı.Gayet güzel ilgilenip aldılar.1 hafta içinde değişim kararı çıktı.2.hafta dolmadan yeni cihaz verdiler.

Son parlaklıkta ve yoğun kullandigim için sanal tuşlarda ekran yanığı oluştu.tuşlar çok az belli oluyor fakat ekrandaki renk birazcık soldu.rahatsız etmiyor şuan telefondan memnunum.Daha fazla artınca göndereceğim değişime.
    Valla hocam büyük olasılık teknisyen farkı diye düşünüyorum senin cihazına bakan teknisyen daha donanımlıdır neyse vesile oldular geri iade ettim aldığım paraya çünkü beni cihazdan soğutmuşlardı.

• yosunkaya kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, cihaz daha 1 haftalık dolayısıyla root yok tek yaptığım Arnova için dosya yöneticisinde ana kısma Gcam klasörü açıp içine de bir configs dosyası açıp 2 tane xml dosyasını içerisine taşımak oldu onun dışında herkesin kullandığı cstark tarafından geliştirilen gcamide yükledim o kadar, bahsettiğiniz config dosyasına erişim sağlayabiliyor muyuz yoksa yüklediğim bütün uygulamaları kaldırıp duruma mı bakayım.
  • ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Buyrun hocam - olması normal mi acaba
    Valla normal görünüyor hocam, pil değeri benimki de 3312000, hatta yeni alınanların gördüğüm kadarıyla hepsi böyle, herhangi bir kayıp yok. Olmazsa bir hard reset atıp temiz kurulum yapmayı deneyin. Cihazı 3-4 aydan fazla kullanan arkadaşlarda bu görüntüyü atabilirse ve ne kadar kullandıklarını yazabilirse ne kadar zamanda pilde ne kadar kayıp oluşuyor onu analiz edebiliriz bence.
    3 ay flan oldu pek bişey anlamadım ne durumdayız

2 haftalik kullanımım.

Bunlar çok sorun değil, Android çok karmaşık bir yapı değil. İzinler önemli elbette. Birde WiFi GPS dataları flag yani bayraklıdır diyeyim. Bunlar açıldığında sistem Taksim meydanındaki ışıklı tabela gibi bunlar açıldı diye tüm programlara bilgi verir. Ondan sonra izin verdiğin programlar cümbüş yaşatır sisteme. Buna dikkat etmeli herkes aslında. İzinler önemlidir. Bence sende sorun yok birkaç mesaj evvel bahsettiklerimi yap lütfen. Sonra dediğim gibi haber et buradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Bu mesaj silindi.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ bu ilan sizin mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.