Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf arayıp bulamayan arkadaslar için aşağıdaki kılıfı tavsiye ediyorum.
    Üst düzey kaliteye sahip çok şık bir kılıf. Ekranı tam olarak sarıyor, önden bakıldığında gri cihazlar için konusuyorum kasa hiç görünmüyor.Kavisli ekran koruyucularla uyumlu.
    Aliexpressten alıp 45 -60 gün beklemek yok.
    Super hızlı 15 günde geliyor üstelik kargo dahil 23TL tesekkurler Gearbest!
    https://m-tr.gearbest.com/cases-leather/pp_009362361191.html?wid=1433363&lkid=19799102

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

https://m-tr.gearbest.com/cases-leather/pp_009362361191.html?wid=1433363&lkid=19799102

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 21 Şubat 2019; 23:4:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: batar

yeni tel. modelleri çıkmaya bailadı umarım önceki modellerin fiyatı düşer . kafamdaki 4-5 modelden biri de bu telefon. Xiaomi Pocophone F1 , Meizu 16 , Honor 8X ,Xiaomi Mi 8 Lite ve v30 tabiki hepsinin 128 gb lık modelleri, 2500 tl den de fazla vermek istemiyorum. Dediğim gibi umarım fiyatlar biraz daha düşer de daha uyguna alabilirim. bu modeller den kullanmış olan varsa v30 un bunlara karşı + ve - lerini yazarsa sevinirim.
    Hali Hazirda Mi8Se kullaniyorum ayrica.
    Saydiklarinizin hepsinden iyi V30+
    Poco 845 olmasina ragmen yine de rakip olamaz V30'a. Digerlerini Saymiyorum.
    Ama Meizu 16th de dikkate alinabilir.

• erkan86 kullanıcısına yanıt
    Aynısını kullanıyorum, Aliexpress'ten yeni kullanıcı kuponu ile 9 liraya aldım ve 10 günde geldi.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    21 saat kullanım ve 2 saat 42dk ekran süresi ile %69 da kalıyorum V30+ ile bende. Maşallah diyelim. Sende iyi günlerde kullan üstadım memnunsan ne güzel işte. G7 iyi cihaz .

• valla hocam sizinki daha iyiymiş Maşallah Teşekkür ederim ben memnun kaldım açıkçası ama çok gidip geldim V30+ ve G7 arasında.@yosunkaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: venaxs

Merhaba kullandığınız gcam apk paylaşır mısınız?
    Merhaba bana da lazım bu apk dan, özelden ya da buradan paylaşırsanız sevinirim.
  • Link paylaşırmısın herkes faydalansın o rakama çok zor çünkü cidden kaliteli bir kılıf muadilleride var bu arada arkadaki dokunmatik açıklığı merkezde değil mesela. 15 tl gibi rakamlara ali de var ama dediğim gibi teslimat uzun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 22 Şubat 2019; 9:52:52 >
  • https://drive.google.com/open?id=1IJZXYNojIh0bIr07UQLxJd44AZyaWpn7

Yukarıdaki indirme linki. Aşağıdan da gelişmeleri takip edebilirsiniz.

https://forum.xda-developers.com/apps/google-camera-mods/cstark27-google-camera-mod-wide-angle-t3747263

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozcanc -- 22 Şubat 2019; 9:43:11 >

• Spotify için crackli versiyon varmış android'de, nereden bulabiliriz nasıl kurulur bilgisi olan var mıdır?
  • arkadaşlar, iki hafta önce aldığım v30 plus cihazımı dün kıramadığım bi arkadaşın note 8 ile takas ettik.v30 dan kalan iki adet kılıf var lg destek sitesinden aldığım.bi tanesi siyah renk voia marka olan kılıf,diğeri de yine siyah renk zore marka.voia olan kutusundan çıkmadı daha,diğerinide 1 hafta bile kullanmadım.isteyen olursa ikisini 40 liraya verebilirim.bu arada 1 günlük kullanımda v30 plus un batarya tüketimini arayacağım gibi görünüyor.kılıfları merak edenler için:https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-v30-plus-soft-feel-voia-kilif/https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-v30-plus-kilif-room-silikon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirsu -- 22 Şubat 2019; 11:42:15 >

• erkan86 kullanıcısına yanıt
    Ben de fiyatı 15 lira olan satıcıdan aldım. Kargo şirketini de Aliexpress Standart Shipping olarak değiştirdim, o yüzden 10 günde geldi.

Ürün + Kargo ücreti 30 lira gibi bir rakam yapıyordu ama 4$ indirim kuponu kullanarak 9 liraya aldım.

https://s.click.aliexpress.com/e/fSkCBUZtt

Edit: Aliexpress şuan yeni kullanıcıya 3$ indirim kuponu veriyor. Ürün + Kargo 6$ tutuyor, indirimle beraber 3$'a ürünü satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eawen -- 22 Şubat 2019; 12:22:25 >
  • Telf. Özelliklerine bakinca nispetende olsa harika... alasım var lakin,
    Çikali 2 sene olmuş ,insan korkuyor az para degil 2700 civari şu an.
    Acaba gerek güvenlik gerkse yazilim güncellemerinde sıkıntı olurmu yarın öbür gün...
    mate 20 lite ile arasında kaliyorum... özelliklere bakinca lg tabiki kiyaslanmaz bile ama işte dedoğim gibi... siz ne dersiniz ?

• 3 aydır v30+ kullanıyorum.. hiç sorun yaşamadım 8.0 güncellemeler dahil.. fakat ön kamera için mate 20 lite alırdım o zaman bu telefon piyasa olsaydı...
  • Valla arkadaşlar , batarya süresinin önemini forumdaki S9+ bölümünü okuyunca falan anlıyorsunuz. Ayrıca genel anlamda ön kamera kötüyse arka kamera ile çek selfiyi canım sende ne olacak. Gcam kullanıyorsun 50 çeşit özelleştirme kullanıyorsun , acayip kaliteli müzik dinliyorsun , oyun oynuyorsun sosyal medya zart zurt derken 8 saat ekran süresi alıyorsun. Yetiyor bu , daha ne olsun. Alet radyodan bile o kadar kaliteli kayıt yapıyor ki dinlemeniz lazım . Neyse ben aldım diye fazla yorumda falan da bulunmak istemiyorum , evvel kullandığım cihazların hiçbirinde göremediğim bir batarya ömrü var o bana yetiyor zaten. Sabahın 5 inde %100 şarjla evden çıkıp her işimi görüp gece 01 civarlarında yatarken (hatta bu ne ya diyip ekran görüntüsü alıp foruma koyarken buluyorsun kendini ) şarjın %69 70 lerde olması ne demek ancak yaşan bilir :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 22 Şubat 2019; 14:25:1 >
  • yosunkaya kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben en fazla 5 saat ekran alabiliyorum kullandığın ayarları paylaşabilirmisin zahmet olmazsa
  • İlk aldığım zamanlardan bir fotoğraf:

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
  • Arkadaşlar cihazın hep aux modunda kalması için ne yapmak gerek? Kulaklığı taktığım zaman cihazın kafasına eserse aux moduna geçiyor, genelde standart modda dinliyorum. Hem ses seviyesi az oluyor hem de ses kalitesini etkiliyor.

• yosunkaya kullanıcısına yanıt
    %80-85 ile akşam eve döndüğüm oluyor
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil basariyorsun hic mi kullanmiyorsun? Ayar vs varsa biz de yapalim. Gece yatip kalkiyoruz 5 6 gitmis oluyor sizinki muazzam

• quote:

Orijinalden alıntı: yosunkaya

Bakın pil için neden abartılı tepki verdiğimi bu ekran alıntılarından görebilirsiniz. Yaklaşık 1 saat telefon görüşmesi, yarım saat candy crash belki bir kadar poweramp ile metroda oyun oynarken müzik ve 2 saat 42 dk ekran süresi. Pil %70 di 69 oldu bunları yaparken :) %30 batarya harcadı ve gece 01 oldu yani toplamda 20saat kadar kullandım. Dün sabaaha karşı 05.30 sulatında çektim şarjdan. Neden bu şekilde yorumlar yazdığımı methiyeler düzdüğümü görün istedim bu cihaza.

Tema olarak komple simsiyah bir tema kullanıyorum , kendisiyle gelenlerin içinden seçtim ek yükleme bir tema değil .
    Bütün gün 4,5G kullandım eve gelince 5 saat kadar wifi açık.

Facebook web üzerinden çalışır bende. Instagram kullanmam, tweeter kullanmam yani yüklü dahi değiller. Bu programların dışında LG Health sürekli açık birde Applock sürekli çalışır vaziyette.

Bu şekilde kullanım ile aldığım değerlerdir bunlar. Bilgi vereyim istedim, sorulara şimdiden cevap niteliğinde.

Dostlar buraya daha evvel yazdığımı yineliyorum. Şöyleki cihaz hiç tasarruf modunda değil o şekilde kullanmıyorum. Bu süreleri almamda en büyük etken sanırım sosyal medya kullanmamam ve 3dk da bir telefonun açıp ne oluyor diye bakmamak olsa gerek. Bazen 1 saat bazen 2 saat telefon görüşmesi yapıyorum ekran parlaklığım ise %28 32 aralığında . genelde şirketteyim. Hepsi bu başka ekstra birşey yok. Metro da oyun müzik ki 1 saatimi alır genelde. Vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 23 Şubat 2019; 11:30:44 >

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.