Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz ülkemizde 1 yıldır satılmakta ve bende kendisi ile ilgileniyorum ancak bildiğiniz gibi ülkemizde iade cihazlar kusurlu cihazlar tekrar paketlenip sıfır diye satılıyor beni endişelendiren konu bu.1 yıl uzun bir süre bu layların olması için.Kutudan çizik çıkan cihazlar tozlu çıkan cihazlar vb. bu tarz bir sorun yasayan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklı21 -- 23 Şubat 2019; 13:36:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meraklı21

Cihaz ülkemizde 1 yıldır satılmakta ve bende kendisi ile ilgileniyorum ancak bildiğiniz gibi ülkemizde iade cihazlar kusurlu cihazlar tekrar paketlenip sıfır diye satılıyor beni endişelendiren konu bu.1 yıl uzun bir süre bu layların olması için.Kutudan çizik çıkan cihazlar tozlu çıkan cihazlar vb. bu tarz bir sorun yasayan var mıdır?
    Benim cihaz sorunlu çıktı LG iade değişim yapmıyor. Ekranın içinde üretimde toz kalmış olabilir dediler, ekran ışıklandırmasi sorunlu (yani üstler gri alt sol çok koyu gri alt üst çerçeveler açık gri) özellikle gece rahatsız edici. Ama değişime girmiyor hakeme verdim savunma vermişler bakalım nasıl sonlanacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vampirelf kullanıcısına yanıt
    bu insanlar hangi kafadalar anlamak gerçekten güç kazanacağınızı dusnuyorum açıkçası 6 ay içinde oluşmuş olsa bile artık ayıplı mal statüsüne giriyor ve ayıplı olmadığını kanıtlamaları lazım
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    En azından 1.5-2 saat arası ekran kullanımım oluyor. Güç tasarrufu kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 23 Şubat 2019; 19:15:50 >
  • Arkadaşlar cihazın sürümü v20b-tur-xx gözüküyor son güvenlik güncellemesi 1 haziran gözüküyor bundan sonra güncel bir sürüm çıkmadımı
    bazı siteler şubat güncellemesini çıktığını yazmış bize gelir mi yada kdz sini indirip kurabilirmiyiz.
    Bir sorum daha olacak uygun fiyatlı kulaklık tavsiyesi olan var mı kulaklık dac açık iken neden %75 teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

Arkadaşlar cihazın sürümü v20b-tur-xx gözüküyor son güvenlik güncellemesi 1 haziran gözüküyor bundan sonra güncel bir sürüm çıkmadımı
    bazı siteler şubat güncellemesini çıktığını yazmış bize gelir mi yada kdz sini indirip kurabilirmiyiz.
    Bir sorum daha olacak uygun fiyatlı kulaklık tavsiyesi olan var mı kulaklık dac açık iken neden %75 teşekkür ederim.
    Yazılım desteği beklemeyin hocam lg Türkiye defterini kapattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 25 Şubat 2019; 12:27:4 >
  • v30+ amazondan alacaktım fiyatı nedense cok yükseldi.Son stoklar mı bunlar bileniniz var mı?Tekrar paketlenmiş telefon almayalım sonra
  • Bugün sipariş ettim, hb 'den gelsin deneyimleri paylaşalım

• Meraklı21 M kullanıcısına yanıt
    Hb den yada Trendyol dan al

• Telefona eu rom yüklesem garanti bozulurmu ?Orjinal romlar bozmuyor diye biliyorum.

• Bu mesajı buradan kaldırıyorum ve asıl konuya taşıyorum. İsteyenler oradan ulaşabilir:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140035416

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 17 Eylül 2019; 22:39:24 >
  • tnjplt kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerinden dolayı tercihim amazon siz kaç tl ye aldınız?
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Emeginize saglik hocam.

• 2500 lere bile bulunuyordu ara ara bu telefon şimdi 3000 seviyesine gledi iner mi tekrar
    Teşekkürler

Eline sağlık üstadım.

• Arkadaşlar gece saat 12'de telefonu bırakıyorum, sabah 08'de yüzde 12-15 gitmiş.Birinci derece pil tasarrufuna alıyorum çok fazla değişiklik olmuyor, benzer bir tüketim var.Bu normal mi, ne önerirsiniz?
  • odeon3 O kullanıcısına yanıt
    Normal değil, arkaplanda ciddi tüketim yapan bir uygulamanız olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBB76B0A9 -- 27 Şubat 2019; 0:21:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abiler bu ışık sızması yüzünden servis yeni cihaz yolladı demiştim ancak yeni cihazda aynı sorun var bidaha yollasammı ne dersiniz ne yapılır acaba bilen varmı

• odeon3 O kullanıcısına yanıt
    Aşırı bir tüketim var sizde. Ben geceleri güç tasarrufuna aldığımda %1 gidiyor sabaha kadar.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.