Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba telefonu pahalı ya almışınız kvk satış sitesinde 2629 tl inceleyin lg v30 kvk fiyat diye yazın çıkıyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu kılıfı kullanıyorum çok da memnunum fakat fiyatı biraz tuzlu.

https://www.veruscase.com.tr/urun/vrs-design-lg-v30-high-pro-shield-kilif.html
  • Dunu adaptoru aldım aliexpress den ama aux ile daha cok ses aldım kulaklıkla beraber takınca. Dunu adaytor 50 ohm gösteriyor ama aux sesi daha iyi neden olabilir

• ercu1111 E kullanıcısına yanıt
    Valla arkadaşım koskoca kvk iyade ve tamir görmüş ürün satmaz benim bildiğim kadarıyla, yada satarken bunu belirterek satar biliyorsunuzdur ki kvk tukcell in cihaz tedarikçisidir. bana kapalı kutu sıfır cihaz geldi resmi Türkiye garantili lg müşteri hizmetlerinden teyit aldım ancak ben aldığımda siyah rengi vardı şuan yok gümüş rengi var

• majesthion kullanıcısına yanıt
    Zaten telefon android 7.1.2 ile geldi kurulum esnasında android 8 güncellemesi geldi yani bu telefona ilk hattı ben taktım. tşkler

• önceki sayfalarda yaşadığım bluetooth sorununa çözüm buldum
    https://wp.me/p6W4ig-5m
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majesthion

Arkadaşlar S8+ ı sattım 18 ay kullandıktan sonra. Şimdi V30 u deneme zamanı. Siyahını şans eseri 2880 e bulabildim ve verdim direk siparişini. Şimdi bu telefonu quad dac için almış olan arkadaşlardan kulaklık tavsiyesi isteyeceğim. B&O bundle ında verilen kulaklıkları orjinal olarak nereden bulabilirim veya bu kulaklık yerine tavsiye edebileceğiniz çokta pahalı olmayan birşeyler varmı?
    İki telefon arasındaki fark nelerdir lg v30 un artıları ve eskilerini yazabilir misiniz?

• Arkadaşlar arayan resmi tam ekran yapamıyoruz dimi bunda en kızdığım özellik veya varmı bir yolu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

https://www.spigen.com.tr/LG-V30S-V30S-V30-V30-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-3045.html

53 tl idi ama artmış fiyatı şuan

ekleme; bu ürün ön siparişte şuan stokta yokmuş, haftaya gelecekmiş öyle dedi çağrı merkezindeki çalışan. Sadece bu gelecek bir de başka kılıf gelmeyecekmiş v30 için. O yüzden hepsiburada da stokta görünmüyor.

Alıntıları Göster
    Nasıl ya! Geçen hafta arayıp sormuştum bana da haftaya gelecek demişti bu nasıl iş!

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Nasıl ya! Geçen hafta arayıp sormuştum bana da haftaya gelecek demişti bu nasıl iş!

Alıntıları Göster
    sabah aradım, hepsiburada da indirim olunca

neden stokta yok hb da dedim bunu söyledi.

spigende iyi indirim var hb da başka telefon için bakabilirsiniz arkadaşlar

• serhat4738 S kullanıcısına yanıt
    Eksileri

Ön kamerası S8+ kadar iyi değil.
    Işığın zayıf olduğu ortamlarda s8+ kadar iyi fotoğraf çekmiyor.
    Ekran OLED ama S8+ taki kadar iyi değil ama kötü de değil.
    Hoparlör sesi çok fazla değil.

Artıları

Quad Dac.

Ben telefonda oyun oynamıyorum. Müzik dinliyorum. LG V serisi dışında başka seçenek yok gibi.
  • serhat4738 S kullanıcısına yanıt
    V30'un üstünlükleri:

- MIL-STD-810G sağlamlık sertifikası

- 128GB hafıza (S8+ 64GB. İki telefonda da SD kart girişi var fakat hiçbir sd kart telefonun kendi hafızası kadar hızlı olamaz)

- Daha keskin ve detaylı fotoğraf çekimi. Düşük ışıkta S8+ daha ayrıntılı olmalı fakat öyle değil. Yakında bir karşılaştırma yapacağım. İki telefon da mevcut evde.

- Ultra geniş açılı 2. kamera. Bu çok büyük bir artı.

- Kulaklıkta çok daha iyi ses kalitesi ve ses yüksekliği

- Hem fotoğraf hem de video modunda piyasadaki en ayrıntılı özellikler.

- Hem kamerada hem de normal ses kaydında üst düzey kalite. Aşırı sesli ortamlarda (konser, düğün vb) ahizeyi de kullanarak kaliteli ses kaydı yapabilen tek telefon.

- FM radyo

- Çok daha kullanışlı parmak izi okuyucu yeri.

- Hızlı şarj 3.0

- S8'in ekranın kenarlarının çok kavisli olması video izlerken bir dezavantaj. Görünüm olarak ise güzel duruyor. Kişisel tercih yani.

- 750TL daha ucuz

S8+'ın üstünlükleri:

- Daha iyi ön kamera. Ön kamerada 1440p video çekimi.

- Ekran çok düşük parlaklıklardayken koyu renkleri üretme açısından daha iyi. Bunun dışında herşey eşit.

- Göz tarama ile ekran kilidi açma.

- Nabız ölçümü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

V30'un üstünlükleri:

- MIL-STD-810G sağlamlık sertifikası

- 128GB hafıza (S8+ 64GB. İki telefonda da SD kart girişi var fakat hiçbir sd kart telefonun kendi hafızası kadar hızlı olamaz)

- Daha keskin ve detaylı fotoğraf çekimi. Düşük ışıkta S8+ daha ayrıntılı olmalı fakat öyle değil. Yakında bir karşılaştırma yapacağım. İki telefon da mevcut evde.

- Ultra geniş açılı 2. kamera. Bu çok büyük bir artı.

- Kulaklıkta çok daha iyi ses kalitesi ve ses yüksekliği

- Hem fotoğraf hem de video modunda piyasadaki en ayrıntılı özellikler.

- Hem kamerada hem de normal ses kaydında üst düzey kalite. Aşırı sesli ortamlarda (konser, düğün vb) ahizeyi de kullanarak kaliteli ses kaydı yapabilen tek telefon.

- FM radyo

- Çok daha kullanışlı parmak izi okuyucu yeri.

- Hızlı şarj 3.0

- S8'in ekranın kenarlarının çok kavisli olması video izlerken bir dezavantaj. Görünüm olarak ise güzel duruyor. Kişisel tercih yani.

- 750TL daha ucuz

S8+'ın üstünlükleri:

- Daha iyi ön kamera. Ön kamerada 1440p video çekimi.

- Ekran çok düşük parlaklıklardayken koyu renkleri üretme açısından daha iyi. Bunun dışında herşey eşit.

- Göz tarama ile ekran kilidi açma.

- Nabız ölçümü.
    Teşekkür ederim S8 plus ile v30 plus arasında kalmıştım v30 plus aldım.. S8 plus ın bataryası ve işletim sisteminin yavaş olduğunu okumuştum forumlarda... Şu an için memnun..

• quote:

sabah aradım, hepsiburada da indirim olunca

neden stokta yok hb da dedim bunu söyledi.

spigende iyi indirim var hb da başka telefon için bakabilirsiniz arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Sen hb yi mi aradın direk spigeni mi? Ben spigenle görüşmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Sen hb yi mi aradın direk spigeni mi? Ben spigenle görüşmüştüm.

Alıntıları Göster
    spigen i aradım

stoğa gelirse hb da görünür mü dedim evet dedi ek olarak.

• vertas V kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın.

Bendeki hiç sorun yapmıyordu ama bugün biraz yoğun kullanınca ayarları durdurdu sürekli. Reboot yaptırmadı ama kaldırdım yine de.

Uzun süredir Celso Azevedo'ya bakmadım. Daha stabil sürümler çıkmıştır belki ama bilemiyorum. Bakınca iyi bir sürüm bulursam haber veririm. Aksi taktirde Arnova'yı bekleyeceğiz.

Bu arada bende ayar durdurtan kamera geniş açılı olan. Ana kamerada bir sorun yaşamadım. Onun linkini verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 16 Ocak 2019; 23:35:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

spigen i aradım

stoğa gelirse hb da görünür mü dedim evet dedi ek olarak.

Alıntıları Göster
    Siparişi 27 Aralıkta vermiştim 10 Ocakta arayıp sorduğumda haftaya gelecek ön siparişli ürünler dedi hatta ses kaydıda duruyor. Şimdide haftaya mı sarktı acaba!

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sanırım sorunsuz bir night sight sürümü çıkana kadar diğer versiyonu kullanacağım.
  • Bu telefona ne zaman niyetlensem ön kamera performansı aklıma geliyor.

Gcam ile düzeliyor mu yoksa yine aynı çöp mü?

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.