Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-fusion-lg-v30-kilif-clear-tpu-bumper-extra-darbe-emici

Aliexpress'ten 11.11'de 4 liraya aldım ve memnunum. Yanlar yumuşağımsı, arka taraf sert. Parmak izi bölümü görsellerdeki giib geniş değil, tam düğme büyüklüğünde.

https://www.aliexpress.com/item/Transparent-Hybrid-Bumper-Hard-PC-Acrylic-Back-Case-Soft-TPU-Frame-Cover-for-LG-G5-G6/32851760421.html

• halil0258 H kullanıcısına yanıt
    Cokkkk sevindimmmm....! Daha önceki bilgilendirme notlarında yazdığım süreç işleyecek hiç merak etmeyin kim ne derse desin telefonunuzun en geç 25 iş gününde elinize gelir Güle güle kullanın. İnanın çok sevindim telefon elinize geçtiği zaman yine bilgilendirirseniz sevinirim hem lg servisleri ile yaşadıklarınızıda öğrenmiş oluruz. iyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercu1111 -- 14 Ocak 2019; 19:1:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quad dac Spotifyda ve Bluetooth kulaklıklarda fark yaratıyor mu? 50 ohmluk bir kulaklığı rahatça sürebilir mi? XZ Premiumdan zenfone 5zye geçtim ve ses konusunda biraz hayal kırıklığı yaşıyorum. Bunu iade edip v30 mu alsam diye düşünüyorum ama LG'nin kötü şöhreti aklımı karıştırıyor.

• ercu1111 E kullanıcısına yanıt
    bende tamir edilme taraftarı değildim çünkü pil sağlığı da yüzde 80 olmustu yenisini göndereceğiz diyorlar da sıfır jelatinli kutuda mı gönderecekler kulaklık şarj aleti içinde gelirse iki kulaklık ve iki şarjaletim olmuş olacak yoksa tamir edilmiş yenibir telefon mu gönderecekler
  • Değişim hakkinda bilgi vereyim.

Pil ile ilgili sikinti yaşamistim.Telefonu kutusu ve evraklariyla Lg yetkili servisine gittim.(Kükürtlü/Bursa-Prosim).Telefonun sorununu anlattim.Kesinlikle tamir istemiyorum dedim.Bana yetkili servisteki arkadaş 6 aydan eski olmayan cihazlar zaten %90 değişim yapilir dedi.

Benden sadece telefon,Adaptör ve bağlanti kablosunu aldilar.8.Gün anakart arizasindan dolayi değişime yönlendiriler.13 yada 14 gün sonra geri kalanlari teslim edip sifirini aldim.

Gönderdiğim cihaz 801-Gümüştü.Gelende ayni renk ve seriydi.Telefon geldikten bir hafta sonra imei kayitsiz diye bir mesaj geldi.Genel merkezi arayip durumu izah ettim.3 gün içinde kayit oldu.

Ben genel olarak memnun kaldim.Belki İstanbulda olsaydim daha erken bile sonuçlanabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 14 Ocak 2019; 21:17:40 >
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    V30da da mı anakart sorunu var hala? Arkadaşta G3 var o da anakart sorunundan değişim aldığını söyledi. Yıllardır çözülemeyen bir problem galiba bu

• Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Cihazın kronik bir sıkıntısı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Lg g6 da tüm problemleri çözdüler.
    Kronik sorun yok.
    Sorun yaşama ihtimalin bi samsungla aynı ihtimal.
    Bt üzerinden dac çalışmıyor.
    Ses konusunda performans istiyorsan tidal kullanman lazım.Kaliteli bir kulaklığın olması lazım.
    Torrent üzerinden flac parçalar indirdim tidaldaki flac parçalar arasında bariz fark var.
    Tidal son güncellemeyle type-c olan android telefonlara mqa desteği verdi.
    Ön kamera önemliyse htc 10 meizu 16 gibi hem sesi hem kamerası iyi teledonları da araştırabilirsin.

1) Quad dac Spotify'da çok fark yaratıyor ancak iyi bir kulaklık ile kullanmanız gerekir. Ben ibasso it01 aldım ve şu an aşırı memnunum.

2) Bluetooth kulaklıkların quad dac'la bir ilgisi yok. Bluetooth sistemlerin aktarım sistemi farklı.

3) 50 ohm üstü kulaklıkları rahatlıkla sürer. Hatta 50 ohm üstü kulaklıkları daha iyi sürdüğünü söyleyenler var. Ben denedim ses şiddeti anlamında çok fark oluşuyor 50ohm üstünde. Kalite anlamında aşırı farklar göremedim 50 ohm üstü ve altı arasında.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cstark bağışların üstüne yattı herhalde, yarın savcılığa dilekçe veriyorum

• Bende Sony Wh1000xm2 var çok iyi bir kulaklık. Smaster dijital amfisi ve Ldac Bluetooth bağlantısı mevcut. Bluetooth ile ses fark yaratmayacaksa v30 almama gerek yok ama şu da var, bu kulaklığı ben kablolu olarak zenfone 5zye bağladığımda besleyemedi ve hatta seste anlık bozulmalar oldu. V30 kablolu bağlantıda eminim çok üstündür.

Aynen yazdıklarınıza birebir katılıyorum. Kablosuz için bu telefona ihtiyacınız yok. Ldac destekli her cihaz yeterli. Tabi kablolu bağlayacaksanız v30 cidden fark yaratır.

Telefon değiştirmek yerine Dragonfly red dac+amp de alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Quad dac Spotifyda ve Bluetooth kulaklıklarda fark yaratıyor mu? 50 ohmluk bir kulaklığı rahatça sürebilir mi? XZ Premiumdan zenfone 5zye geçtim ve ses konusunda biraz hayal kırıklığı yaşıyorum. Bunu iade edip v30 mu alsam diye düşünüyorum ama LG'nin kötü şöhreti aklımı karıştırıyor.
    5z de audiowizard ayarlarını yaptınmı?

Ben beğenmiştim asusu

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Cstark zaman bulamadığı için artık geliştirmeyeceğini söyledi zaten. O yüzden bağışlarla alınan G7'yi Arnova'ya yolladı. Cstark ABD'li, Arnova ise sanırım Rus. O yüzden telefonun ulaşması ve Arnova'nın telefon üzerinde çalışması için zaman lazım biraz daha. Ben 2 kamera için Night Sight'lı 2 ayrı versiyon kullanıyorum ve herhangi bir reboot falan yaptırmadılar şu ana kadar.

@Paul Klee

Bluetooth kulaklıklar kablolu şekilde kullanılınca ses kalitesi düşüyor genelde. 5Z'nin suçu yoktur yani. Kablolu için dizayn edilmemiş kulaklıklar onlar. Seste bozulmalar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 14 Ocak 2019; 22:28:7 >
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    Onda da şöyle bir gariplik var Bluetooth kulaklığa hiç etki etmedi audiowizard. Kablolu bağlayınca etkili oldu. Aslında asusu ben de beğendim doğal ve kaliteli bir ses veriyor, hatta enstrüman ayrımı çok hoşuma gitti, ama ses seviyesini sonda kullanmama rağmen remaster edilmemiş eski kayıtlarda ve özellikle klasik müzik eserlerinde ses biraz kısık kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-fusion-lg-v30-kilif-clear-tpu-bumper-extra-darbe-emici

Aliexpress'ten 11.11'de 4 liraya aldım ve memnunum. Yanlar yumuşağımsı, arka taraf sert. Parmak izi bölümü görsellerdeki giib geniş değil, tam düğme büyüklüğünde.

https://www.aliexpress.com/item/Transparent-Hybrid-Bumper-Hard-PC-Acrylic-Back-Case-Soft-TPU-Frame-Cover-for-LG-G5-G6/32851760421.html
    Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Spigen kalitesinde bir ürün arıyorum. Var mı arkadaşlar başka öneriniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tazıtahsin

Lg g6 da tüm problemleri çözdüler.
    Kronik sorun yok.
    Sorun yaşama ihtimalin bi samsungla aynı ihtimal.
    Bt üzerinden dac çalışmıyor.
    Ses konusunda performans istiyorsan tidal kullanman lazım.Kaliteli bir kulaklığın olması lazım.
    Torrent üzerinden flac parçalar indirdim tidaldaki flac parçalar arasında bariz fark var.
    Tidal son güncellemeyle type-c olan android telefonlara mqa desteği verdi.
    Ön kamera önemliyse htc 10 meizu 16 gibi hem sesi hem kamerası iyi teledonları da araştırabilirsin.
    nasıl fark var tam anlamadım tidal daha mı iyi, tidali henüz denemedim ama 2gb'lik 5564kbps flac albümlerim var tidal bunlardan daha iyi olabilir mi ki, bu arada spotify gerçekten kötü, telefonu veya kulaklığı sakın spotify ile deneyip iyi veya kötü demeyin...

• Ldac android 8 olan tüm telefonlarda var.
    Sony'nin geliştirdiği bir teknoloji 990 kbps veriyor.
    Özel bir algoritma ile kablolu bağlantının üstüne çıktık diyorlar (1411 flac için geçerli).
    Btr3 sipariş edip deneyecektim sonradan vazgeçtim.
    Spotify 320 kbps veriyor.
    Yüksek empedans modunda 2 3 parçayı iki uygulamada da denedim.
    Spotify sahne hem çok uzak hem dar.
    Ses şiddetide kısık.
    Çözünürlük desen arada bariz uçurum var.
    Bu telefonu sesi için alıp spotify kullananları görünce aklıma ferrari alıp tüp taktıran haber geliyor.
    Güncellenen listeler için hem spotfy hem tidal kullananlara sözüm yok.
    Tidale my mix gelene kadar bende öyleydim.
    Sony bt kulaklık kullanan arkadaş bu telefon kablolu bağlarsan 50-600 ohm arası kulaklıkları sürebiliyor.
    Ama kablosuz olarak sürebileceğini sanmıyorum.
    18 ohm lul sennheiser bt kulaklığıma. Htc daha yüksek ses verdi kablosuz bağlantıda.
    Ben senin yerinde olsam o kulaklığı satardım.
    Kablosuz kullanım için istediğini varsayarak tavsiyede bulunuyorum.
    Android 8 bir telefonun varsa
    Fiio btr3 bt dac amp var onun yanına kablolu güzel ses veren bir kulaklık kombinleyebilirsin.
    Çalışma mantığı ;
    Telefonu bt ile daca bağlıyorsun kulaklığı kablo ile dac a bağlıyorsun.
    Ben bir dönem btr1 kullandım.
    Kablosuzdan farkı yok.
    Dacın kablolarını kulaklığa sarıp tutamacıyla kulaklığa geçiriyordum.
    Btr3 ldac desteği mevcut pc de arabada usb dac olarakta kullanabiliyorsun.

• niyatovic kullanıcısına yanıt
    Hocam 5k diyorsunuz 5k dan nasıl daha iyi olsun :)
    2 3 tane bilindik albüm indirdim flac.
    Onlarda tidal kesinlikle daha iyiydi.
    Bu denemeleri pc ile yaptım.
    Pc asus rog serisi ses kartı sağlam.
    Çözünürlük olarak telefonun gerisinde kalıyor fakat şiddet olarak v30 yüksel empedansla aynı.
    Eğer her albümü o kalitede indirdiğiniz bir site bir yöntem varsa bilgilendirebilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.