Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DADAŞ2500

Hocam ilk önce hayırlı olsun. 75 sınırı hifi dac etkin olduğu için hifi dac özelliğini kapatırsanız seviye 100 olur. Ama bu seferde kaliteli ses çıkışı olmaz.

Hocam hifi dac etkin ilken 100 yapma şansı Yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V20 ile birlikte gelen ve jelatinleri üzerinde hiç açılmamış olan 360 CAM ve HiFi modülü satıyorum. İlgilenen olursa PM atsın.

arkadaşın ifadesini aynen kopyaladım kulaklığı kullanıyorum diğer 2 aparatı bende satıyorum.
  • Bu başlıkta satmanız zor arkadaşlar, bizlerde ya sattık yada kullanıyoruz zaten, sahibinden ve letgo ile satmayı deneyin ama piyasa bu ürünlere doydu yok pahasına gidiyor, geçen 360 camı 200 liraya satan vardı, modül için lg g5 başlığına yazın alıcı çıkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

Fotoğrafları silince çöp kutusuna taşındı diyor, nerede bu çöp kutusu :) kökten silinmesi gereken fotolar olabilir

Hocam galeriye girin sol üst köşede yatay 3 çizgiye tıklayın orda çöp kutusu var ordan tamamen silebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Fotoğrafları silince çöp kutusuna taşındı diyor, nerede bu çöp kutusu :) kökten silinmesi gereken fotolar olabilir

Hocam galeriye girin sol üst köşede yatay 3 çizgiye tıklayın orda çöp kutusu var ordan tamamen silebilirsiniz.

Çöp kutusundakiler 7 gün sonra otomatik olarak siliniyormuş ayrıca ;)
  • focus1 kullanıcısına yanıt
    birkaç siteden indirdim ve daha önce bütün telefonlarda kullandığımıda yükledim hiç biri açılmıyor sizin yüklediğiniz siteyi söylerseniz birde oradakini deneyeyim
  • Arkadaşlar şu hifi plus cihazını bilgisayara bağlayıp kullanabilen var mı? Hifi plus driver larını da kurdum ama bilgisayarda çalıştıramadım.
    Edit: Tamam arkadaşlar çalıştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DADAŞ2500 -- 12 Şubat 2017; 1:51:53 >
  • quote:

Arkadaşlar şu hifi plus cihazını bilgisayara bağlayıp kullanabilen var mı? Hifi plus driver larını da kurdum ama bilgisayarda çalıştıramadım.
    Edit: Tamam arkadaşlar çalıştırdım

lg hm audio indirip mi yaptınız?
  • Tidal deki şarkılarımın birçoğu silinmiş nedense. Bu sorun sadece bende mi var yoksa gerçekten telif hakkından falan sildiler mi acaba? Kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 037 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Arkadaşlar ücretsiz olarak flac şarkı dinleyip indirebileceğimiz site veya uygulama var mı?

• quote:

Düz s7 den v20 ye geçtim lg güzel telefon yapmış, umarım böyle gider...

Hi fi modülü hiç açmadım, kablosuz kullanılabilen bir şeyse kullanacağım öteki türlü satarım muhtemelen

Ayrıca ön arka çizilmeler için tavsiye edeceğiniz koruyucu ve arka kapak + kılıf tavsiyeleriniz varmıdır

Merhaba.
    Bizde oğlanla evde tartışıyoruz, onda Samsung S6 var bana'da S7 al diyor.
    Ben LG V20 düşünüyorum.
    Şimdi iki arada bir derede kaldım, siz Samsung S7 kullanmış birisi olarak fotoğraf kalitesini bana karşılaştırırmısınız Samsung S7 mi yoksa LG V20 mi.

Genel manada bilgi verirsenizde çok memnun olurum. Müzik sesi, kulaklık sesi, telefonda konuşma sesi (gelen - giden ses) kullanım kolaylığı, menüler arası geçiş vs.
    Şimdiden teşekkür ederim.
    İyi akşamlar.

• LG 360 CAM açıkken telefondan kameranın verdiği görüntüye baktığımda ortada bir çizgi ile ayrıldığını farkettim. Bu durum daha önceden yoktu. Sizler de kontrol edip bilgi verir misiniz?
  • quote:

Arkadaşlar ücretsiz olarak flac şarkı dinleyip indirebileceğimiz site veya uygulama var mı?

Ben yıllardır bunalti.com'dan indiriyorum. 320 kbps loseless mp3 formatindaki albümler de fazlasıyla yeterli kaliteyi sunuyor. Warez-bb.org'u da tavsiye ederim.

• 22 Aralık 2016 Shiftdelete youtube incelemesi nden.

1 - İkinci ekranda ışık sızması var.
    2 - 4 çekirdek çoklu uygulamada yetersiz kalıyor.
    3 - Arayüz stabil değil, geçişler bazen 30 fps, bazen 15 fps insanı bu takılmalar sinir ediyor.

Bu konular hakkında neler diyorsunuz arkadaşlar çünkü o tarihten günümüze yeni yazılım güncellemesi aldı sanırım cihaz bu sorunlarda düzelme varmı.

İyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

quote:

Arkadaşlar ücretsiz olarak flac şarkı dinleyip indirebileceğimiz site veya uygulama var mı?

Ben yıllardır bunalti.com'dan indiriyorum. 320 kbps loseless mp3 formatindaki albümler de fazlasıyla yeterli kaliteyi sunuyor. Warez-bb.org'u da tavsiye ederim.

320Kbps kayıpsız değil, lossy yani kayıplı müziktir. En kaliteli mp3 320Kbps dir diyelim. Lossless müzikler FLAC yada ALAC (Apple için ALAC diye bir format) olarak sunuluyor. Ki bunlarında üstünde kalitede müzik formatları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yum yum

22 Aralık 2016 Shiftdelete youtube incelemesi nden.

3 - Arayüz stabil değil, geçişler bazen 30 fps, bazen 15 fps insanı bu takılmalar sinir ediyor.

Bu konular hakkında neler diyorsunuz arkadaşlar çünkü o tarihten günümüze yeni yazılım güncellemesi aldı sanırım cihaz bu sorunlarda düzelme varmı.

İyi geceler.

Kusura bakmasınlar da öncelikle hiç itibar etmiyorum yorumlarına (Hatta Türkiye'de bu tip incelemeler yapanların hiç birine itibar etmiyorum, bilgi eksiği ile inceleme yapmak bir bizimkilere mahsus sanırım. Dikkatle izlerseniz çoğu inceleme bilgi eksikleriyle hatta hatalarıyla dolu)

Bunun dışında,

1- Bu ikinci ekrandaki ışık sızması muhabbetini anlayamadığımı daha önce de bu konuda yazmıştım. Bu ışık nasıl sızıyor nerden sızıyor sızsa ne olur sızmasa ne olur mesela merak ettiğim konular. Herkes elindeki LCD ekran diğer telefon yada tabletlerinin ekranlarında köşe ve kenarlara baksın bakalım ışık sızmayan, yada bölgesel olarak dağınık bir düzende sızmaların olmadığı ekran var mı acaba. Bahsettiğimiz ışık arkadaşlar her ekranın köşe ve kenarlarında az yada çok diğer bölgelere göre aydınlık görünen bölgeler olabilir. Eğer bu normal kullanımda sizi rahatsız edecek kadar belirginse o zaman ürün hatası diye değişim talep edin. Yok değilde özel durumlarda özel bir çabayla bir bölgeye bakınca çıkıyorsa bırakın sızsın.

2- Bir telefondan nasıl bir çoklu performans bekleniyor onu çözebilmiş değilim, aynı anda 10 tane işlem mi yapıyorsunuz Windows gibi mesela? Yoksa 10 program 5 oyun açıp, sonra oyuna tekrar tıklayınca oyunun baştan yüklenmesine mi gıcık oluyorsunuz bilmiyorum.

3- Bendeki arayüz stabil ötesi, hangi takılmadan bahsedildiğini bile anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

İyi geceler.

Kusura bakmasınlar da öncelikle hiç itibar etmiyorum yorumlarına (Hatta Türkiye'de bu tip incelemeler yapanların hiç birine itibar etmiyorum, bilgi eksiği ile inceleme yapmak bir bizimkilere mahsus sanırım. Dikkatle izlerseniz çoğu inceleme bilgi eksikleriyle hatta hatalarıyla dolu)

Bunun dışında,

1- Bu ikinci ekrandaki ışık sızması muhabbetini anlayamadığımı daha önce de bu konuda yazmıştım. Bu ışık nasıl sızıyor nerden sızıyor sızsa ne olur sızmasa ne olur mesela merak ettiğim konular. Herkes elindeki LCD ekran diğer telefon yada tabletlerinin ekranlarında köşe ve kenarlara baksın bakalım ışık sızmayan, yada bölgesel olarak dağınık bir düzende sızmaların olmadığı ekran var mı acaba. Bahsettiğimiz ışık arkadaşlar her ekranın köşe ve kenarlarında az yada çok diğer bölgelere göre aydınlık görünen bölgeler olabilir. Eğer bu normal kullanımda sizi rahatsız edecek kadar belirginse o zaman ürün hatası diye değişim talep edin. Yok değilde özel durumlarda özel bir çabayla bir bölgeye bakınca çıkıyorsa bırakın sızsın.

2- Bir telefondan nasıl bir çoklu performans bekleniyor onu çözebilmiş değilim, aynı anda 10 tane işlem mi yapıyorsunuz Windows gibi mesela? Yoksa 10 program 5 oyun açıp, sonra oyuna tekrar tıklayınca oyunun baştan yüklenmesine mi gıcık oluyorsunuz bilmiyorum.

3- Bendeki arayüz stabil ötesi, hangi takılmadan bahsedildiğini bile anlayamadım.

Teşekkürler açıklamalar için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

İyi geceler.

Bunun dışında,

Teşekkürler açıklamalar için.

Rica ederim hocam benimki biraz açıklamadan çok atarlanma gibi oldu ama insanları bazen anlamıyorum.

Amazon'com da birisi mesela benim de kullandığım bir kulaklığa 1 vermiş 5 üzerinden. Yorumu okudum ne göreyim, adam kulaklığı 4 katı fiyata sahip başka bir kulaklıkla kıyaslayıp 1 vermiş. Hemen yazdım, buraya insanlar, "acaba bu kulaklık 4 katı fiyatlı bir kulaklığa göre nasıl" diye merak ederek gelmiyor, bu yorumları ve puanları onun için incelemiyorlar. Tam tersine, bütçeleri bu kadar ve bu fiyat aralığındaki kulaklılar arasında durumu nasıl onu görmek için bu yorumlara bakıyorlar vs dedim.

Şimdi LGV20 mesela hangi telefona göre çoklu işlemlerde başarı değilmiş? Şu anda biraz araştırırsanız 2300-2500 aralığında sahibinden alabilirsiniz V20 yi. Ben 2300 e aldım mesela. Şimdi benim telefonum 3500 TL lik bir iphone 7 ye göre yavaşsa ne yapayım oturup ağlayayım mı?

8 çekirdekler çıkınca emin olun o yorumcuların çoğu aslında gerek yok falan festek, şu anda bu kadar çekirdeği çalıştıracak oyun yok uygulama yok vs diyorlardı.. mesela ekran için 2K ya ne gerek var caaaanım insan gözü 1080p den üstünü anlamaz kiii falan gibi saçma sapan laflar sıralayan adamların neyine güveneyim.

Neyse :)) LG V20 kullanan ilinizde ikamet eden birini bulun, kendiniz inceleyin beklentinizi karşılamayacaksa başka model alırsınız. En güzeli bu.

• quote:

İyi geceler.

1. Sorun yok.

2.Açıkçası ben şu ana kadar telefonu kastıran bir durum görmedim.

3.Bu soruya örnekle cevap vereceğim: iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcısı arkadaşlar V20 telefonumu ellerine alıp kurcaladıklarında arayüzün çok hızlı olduğunu söylediler. Ayrıca sorunun kapsamı dışı ama ikisi de ekran kalitesine bayıldı.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.