Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cowon ve Sony Nwz A serisi müzikçalarları s2 aldıktan sonra bir kenara bırakmak biraz ilginç olmuş. Apple iphone, Samsung S hatta Note serisi bile kaliteli bir ses çıkışı sunmuyor. İçlerinde 50 liraya satılan mp3 çalarların ses çipinden daha kaliteli bir çözüm yok.

Lg v10-20 ve Htc 10 bu noktada farklı tabii ki. Normalde mantıken bu cihazların S, Note veya iPhone'lara göre daha pahalı olması beklenebilir ama söz konusu olan genel kitlenin tercihi. S7 edge satın alan milyonlarca kişi kaliteli müziğe çok uzak bir noktada; telefonun yanında gelen çöp kulaklıkla düşük kalitedeki mp3'leri dinliyorlar. Kaliteli müzik dinlemek küçük bir kitlenin haricinde pek kimsenin ilgi alanına girmiyor, insanlar kaliteli ses çıkışı olan ama kronik sorunları olan V10 yerine pili uzun süre giden Samsung'ları tercih ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

fiyat tartışmaları için ben söyle bir yorum yapmak isterim
    akıllı telefonlardan ilkini (Samsung Galaxy S2) kullanmadan önce
    forum üyeleri bilirlerse eğer PMP (Portable Multimedia Player) ve UMPC cihazlar vardı (Mp3 çalar ve film oynatıcılar)
    markalar ise (Creative-Sony-Cowon-Archos-Iriver......) ki ben Creative Zen X-Fi 16 Gb ve Sony NWZ 20 gb mp3 çalar kullanıyordum minimum fiyatı 500 TL + film izlemek için Cowon Q5 60 Gb cihazımda vardı 4,5 saat film izleme süresi vardı ve 1000 TL almıştım
    bunları söyleme sebebim ise tüm bu özelliklere sahip Samsung galaxy S2 kullanmaya başladıktan sonra bu cihazlarım evimde süs eşyasına döndü. üstelik 14 saat gibi avi formatlı bir şey izleyebiliyordum ve 15 saat kadar aralıksız mp3 dinleyebiliyordum SAMSUNG GALAXY S2 ile

telefon fiyatlarına ben bu 2 özellik için sadece bakarım hep 1500 TL yi sana zaten sunuyor. diğerleride kamera artırılabilir hafıza hesap makinesi internet vs vs
    bunları düşünerek yorum alabilir miyim. genel anlamda cep telefonları pahalı değil aslında içeriklerini irdelersek.
    (NOT şu an SAMSUNG GALAXY S5 kullanmaktayım) bataryaları çıkarılamaz yaptığından samsun firması ileri modelleri almadım ama LG V20 almaya niyetim var.

İyi de s2 falan dap kalitesi veremez hatta su an dap kalitesi veren samsung telefon yok hala htc10 ve lgv10 20 disindaki teller ile hifi muzik dinleyemezsiniz.

• Beyler fiyat konusu çok değişik. LG bu konuda iyi çalışması lazım.Zaten 3000TL dese s7 edge, 3500TL dese note 7 var. Bu yüzden bence g5'in ilk fiyatından çıkacak. Ama samsung note 7 fiyatında bir indirim yaparsa piyasa kızışır.Kazanan biz oluruz.

iyi forumlar.
  • Arkadaşlar lg Türkiye sayfasına girmiş
    http://www.lg.com/tr/akilli-telefon/lg-V20

• MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Ben de size yakın düşünüyorum ve ibrem LG V20 ye kayıyor .Sorum şu ki: Yeni çıkacak Huawei Mate 9 ,LG V20 nin rakibi olur mu ? olmaz mı? Bu konuda incelemeniz var mı veya fikriniz nedir?
  • Amerika'da 830 $'dan satışa çıkacak görünüyor, Note 7'nin 850 $'dan çıktığını düşünürsek Türkiye fiyatı tahminen 3.300 - 3.500 TL arasında olur. Kronik bir sorunu çıkmazsa büyük ekran sevenler için en iyi cihazlardan biri olacak görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

Arkadaşlar lg Türkiye sayfasına girmiş
    http://www.lg.com/tr/akilli-telefon/lg-V20

Link maalesef açılmıyor. Direk ana sayfaya yönlendiriyor. İnşallah LG V20 Türkiye'de çıkar
    Aynen geçen vardı lg nin sayfasında yeni modeller diye şimdi kaldırmışlar bende anlamadım

• Arkadaşlar selam,

Cihaz hakkında yeni edindiğim bilgiler var;

1-LG v20 15 kasımdan sonra gelecekmiş.

2-3.100-3.200TL arasında bir fiyat belirlenecekmiş.

3-B&O kulaklık verilmesi kesin değilmiş fakat LG görevlisi yüksek fiyattan sunulursa verilecek dedi.

Valla bu fiyatlar yüksek fakat note 7 satışlarını rekabet eder LG.

iyi forumlar.
  • mustafa080 M kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata satmaz bana kalırsa alırsa elit kısım alıcaktır çünkü aşırı pahalı bir kere Lg lerde genelde panellerinde sorun var iki panel kullanıyor biri beyaz iken diğeri sarımtırak oluyor bir diğeri tüm Lg'lerde ghost screen sorunu olması diyebiliriz bunlar tekrardan olucaktır 2 ay sonra 2.500 lere düşer 4 ay sonrada 1800 civarlarına paralelde geriler ama o zaman Mi Note 2 veya One plus 3 bile alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa080

Arkadaşlar selam,

Cihaz hakkında yeni edindiğim bilgiler var;

1-LG v20 15 kasımdan sonra gelecekmiş.

2-3.100-3.200TL arasında bir fiyat belirlenecekmiş.

3-B&O kulaklık verilmesi kesin değilmiş fakat LG görevlisi yüksek fiyattan sunulursa verilecek dedi.

Valla bu fiyatlar yüksek fakat note 7 satışlarını rekabet eder LG.

iyi forumlar.

Aga bence LG kaşınıyor. Fiyat çok yüksek B&O olacakmı belli değil, çıkış tarihi çok geç vesaire eksiği çok.

Şeytan diyor ver "ZTE Axon 7" (Sadece 2000 Tl) geç yeter yav amma bekletti bu ASUS ve LG daha fiyatları bile açıklamadı tembeller

• Eğer dandik kulaklıkla gelecekse at çöpe... Ne anladım o zaman içindeki kaliteli ses çipinden?

• Beyler bende size katılıyorum. Fiyatlar aşırı fazla.Bir de şunu düşünmek lazım.ZTE Türkiye de ne derece garanti servis hizmeti verecek. Zaten teknik servis işi berbat bu ülkede.Ayrıca yeni bir marka olunca daha sistemi oturtmadan ürün satışına başlamak biraz risk olur.Hem firma açısından hem de tüketici açısından.Ben çıkarılabilir batarya ve güzel ses veren cihaz istiyorum.Yoksa fiyata baksam gider paralel s7 edge alırım 2300-2400TL yoluma bakarım.Bunu yapmak istemiyorum.Çünkü samsung istemiyorum.Cihazları çok dayanıklı değil.Güncelleme sorunları olabiliyor.Ayrıca kavisli ekran zaten kırılgan bir yapı veya başka aynı seviyedeki cihazlar içinde geçerli bu.(sony xperia x,iphone 6s,LG G5, Huawei p9...vb) Burdaki asıl soru şu;

Sene 2017 olarak düşünelim. Bu zamanda 32GB telefon mu alınır yoksa üzerine 500TL gibi fark verip 64GB ve daha kaliteli(ses,sd820-821,kaliteli kulaklık...vb) bir cihaz mı alınır?

Bence nasıl 16GB piyasadan yavaş yavaş gidiyorsa en fazla 2 sene sonra 32GB da kalkacak.Üstüne 4K video kaydı gibi özellikler olunca 64GB almak mantıklı geliyor bana.Kimse yanlış anlamasın bunlar tamamiyle benim şahsi fikrim 64GB gereksiz gören varsa saygı duyarım.Zaten banka kredisi veya operatör üzerinden alıncak ise bende vadeyi doğru ayarlatıp az bir faiz ödeyip 64GB mantıklı geliyor.

iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa080 -- 9 Ekim 2016; 11:52:07 >

• Bence 2999 TL olur giris fiyati. Oyle 3200e falan samsung ve iphone ile rekabet edemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Bence 2999 TL olur giris fiyati. Oyle 3200e falan samsung ve iphone ile rekabet edemez.

2999 TL ilede rekabet edemez bence. Zaten Samsung Note 7'de facia ile açılış yaptı biliyorsun. Ama Samsung haketmişti zaten son zamanlarda baya artiz artiz davranıp fiyat standartlarını yükseltmişti. Sonra burun üstü çakıldılar

LG V20'de Lg G5 gibi olacak insanlar LG'nin fiyat politikasını artık biliyor. İlk ıktığında mağzalarda tozlanır cihazlar 2 aya fiyatlar düşüncede satılmaya başlar

Hayir vergi falan filan bu fiyattan asagi cikmasi mumkun degil gibi. 2500 altini gormez bu cihaz magazlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Bence 2999 TL olur giris fiyati. Oyle 3200e falan samsung ve iphone ile rekabet edemez.

2999 TL ilede rekabet edemez bence. Zaten Samsung Note 7'de facia ile açılış yaptı biliyorsun. Ama Samsung haketmişti zaten son zamanlarda baya artiz artiz davranıp fiyat standartlarını yükseltmişti. Sonra burun üstü çakıldılar

LG V20'de Lg G5 gibi olacak insanlar LG'nin fiyat politikasını artık biliyor. İlk ıktığında mağzalarda tozlanır cihazlar 2 aya fiyatlar düşüncede satılmaya başlar

Hocam, 3000TL bandından gelir muhtemelen ve fiyatı düşmezse, tarihteki tozlu raflarda yerini alır!

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Vergiler yüksek hocam, tamam da ZTE Axon 7 2000TL'den giriş yapacak ülkemize ki o bile pahalı gelmiş oluyor yurt dışında 400 DOLAR'a satıldığına bakarsak.

Bu video sanırım her şeyi açıklıyor;

https://www.youtube.com/watch?v=fpNDVY3GL8w
  • Beyler sevdiğim biriyle iddialaştık, adam bana dedi ki "eğer sigarayı bırakırsan ben sana istediğin her şeyi alırım ama hiç inanmıyorum becerebileceğine " Ben de dedim ki lg v20 diye bi telefon var onu isterim, "ne istediğin beni ilgilendirmiyo, bu işlerden anlamam, sen istediğin şeyi seç, bana bırak para işini" dedi. Ben de şimdiden düşünüyorum acaba yenilenmiş note 7 mi alsam yoksa v20 mi yoksa başka bi telefon mu. Ne tavsiye edersiniz?
  • Sigarayı bırakma

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.