Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdilik araştırdığım kadarıyla Vintek, Ayes, Şengüller var aklımda. Hangisine göndereyim. Tavsiyeniz var mı? Benim tek talebim ücret iadesi olacak. Çünkü tamir kesinlikle istemiyorum, anakart değişse bile telefondan soğudum. Ücreti alıp başka marka bir telefon almayı düşünüyorum.

• Ben mi cevapları göremiyorum, yoksa konuyu bilmeden öldürdüm mü. 🙄

• quote:

Orijinalden alıntı: sama

Şimdilik araştırdığım kadarıyla Vintek, Ayes, Şengüller var aklımda. Hangisine göndereyim. Tavsiyeniz var mı? Benim tek talebim ücret iadesi olacak. Çünkü tamir kesinlikle istemiyorum, anakart değişse bile telefondan soğudum. Ücreti alıp başka marka bir telefon almayı düşünüyorum.
    tamiri mümkün olan şeylerde ücret iadesi alamazsınız. Ellerinde parça yoksa yada yapılamıyorsa ücret iadesi veya telefon değişimi isteyebilirsiniz. Lg türkiyeyi arayın onlar size gerekli bilgileri verir servis için.
  • Aradım ulaşamadım, ben de mail attım. IMEI numarası istediler. Verdim cevap bekliyorum. Tamam anakart değişimi olursa diyorsunuz ama, baştan sona sorunlu bir telefon. Ben tekrar aynı arızadan korkuyorum o yüzden artık bırakın v10 u lg bile istemiyorum. Haksız mıyım sizce.

• Arkadaşlar lg v10 u servise gönderdim, tamir istemiyorum ücret iadesi istiyorum o yüzden bana daha önce bu konuda elinde servis raporu yada haberleri olan varsa gönderebilir mi? Tüketici hakem heyetine başvuracağım. Ücret iadesi için. Profilden atabilir ya da atamazsa not bıraksın mail i yazarım. Teşekkürler.

• quote:

Arkadaşlar lg v10 u servise gönderdim, tamir istemiyorum ücret iadesi istiyorum o yüzden bana daha önce bu konuda elinde servis raporu yada haberleri olan varsa gönderebilir mi? Tüketici hakem heyetine başvuracağım. Ücret iadesi için. Profilden atabilir ya da atamazsa not bıraksın mail i yazarım. Teşekkürler.
    Yardım edin lütfen. Şimdi tüketici hakem heyetine başvuracağım.

1-Heyet benim servise gönderdiğimi nereden bilecek.

1-Lehime karar çıkarsa bunu servise ben mi bildireceğim, ücret iadesi olacağını.

• quote:

Yardım edin lütfen. Şimdi tüketici hakem heyetine başvuracağım.

1-Heyet benim servise gönderdiğimi nereden bilecek.

1-Lehime karar çıkarsa bunu servise ben mi bildireceğim, ücret iadesi olacağını.

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=1t6LWktK-oI

burada sorularınızın cevabı var

• Maalesef kötü haber geldi. Telefonun anakartını değiştirip göndermişler. Ne dersiniz kullanayım mı?

Garantisi de Ocak ta bitiyor.

Kullanmadan tüketici hakem heyetine başvurma hakkım var mı acaba?

• quote:

Maalesef kötü haber geldi. Telefonun anakartını değiştirip göndermişler. Ne dersiniz kullanayım mı?

Bu arada kötü haber diyorum ama belki de hayırlı olacaktır. İnşallah hayırlı olur. Yanlış anlamayın. Ama lg v10 forumu baya ölü. Sebebi nedir anlamadım.

• quote:

Maalesef kötü haber geldi. Telefonun anakartını değiştirip göndermişler. Ne dersiniz kullanayım mı?

Ücret alamazsınız. Anakart değiştirip gönderiyorlar. Ona da 6 ay garanti veriyorlar bildiğim kadarı ile. Ya satın telefonu ama çok ucuza gidecektir ya da kullanmaya devam. Benim ki garanti bitince yandı çöpe gitti yapmadılar. Lg böyle karaktersiz bir firma işte. Anakart değişimi için de 1.100 lira istediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Ücret alamazsınız. Anakart değiştirip gönderiyorlar. Ona da 6 ay garanti veriyorlar bildiğim kadarı ile. Ya satın telefonu ama çok ucuza gidecektir ya da kullanmaya devam. Benim ki garanti bitince yandı çöpe gitti yapmadılar. Lg böyle karaktersiz bir firma işte. Anakart değişimi için de 1.100 lira istediler.

Alıntıları Göster
    Anakart değişti. Ama şimdi de ekranda bariz ghost screen var. Ve üst kısımda ışık sızması var. Şimdi de onun için göndereceğim. Etti 2 arıza. Gelince parmak okuyucusu çalışmıu. Onun için de göndereceğim. Böyle böyle ücret iadesi almaya çalışacağım. Hayırlısı ise İnşallah olur.

• quote:

Anakart değişti. Ama şimdi de ekranda bariz ghost screen var. Ve üst kısımda ışık sızması var. Şimdi de onun için göndereceğim. Etti 2 arıza. Gelince parmak okuyucusu çalışmıu. Onun için de göndereceğim. Böyle böyle ücret iadesi almaya çalışacağım. Hayırlısı ise İnşallah olur.

Alıntıları Göster
    Hayalet ekran için yollama sorun olarak kabul edilmiyor bilgin olsun. Ekran değişimi falan bekleme sakın.
    Markette zamanında bir uygulama vardı 1 lira satın alıp bu sorunu çözmüştüm.

• Servis tamam gönderin diye beni aradı ama. Hayalet ekran konusunda.

• Ekran siparişi vermişler. Bekliyorum bakalım.

• Arkadaşlar, V10 Oreo 8.0 güncellemesi alacak mı?
  • quote:

Ekran siparişi vermişler. Bekliyorum bakalım.
    Ekran değişti. İzmir Ayes servisi gerçekten çok güzel ilgileniyor. Servise telefon yüzünden hiç bir şey diyemem. İşlerini gayet güzel yapıyorlar. Onlara teşekkür ediyorum. Fakat anakart değişimi sonrasında ekranı da değiştirdiler. Pil de değişti. Telefonun bu sefer de parmak izi okuyucusu çalışmıyor. Onun için de göndereceğim. 4. kez olacağı için ücret iadesi isteme hakkım doğuyor galiba. İnşallah ücret iadesi alırım. Ne telefonmuş yav. Demek ki neymiş, yok kamerası kaç megapiksel, işlemci ne, ram i kaç. Bunlar önemli değilmiş. İlk önce elektronikte şans, sonra servis hizmeti. Gerisi boş.

• Benim de V10'un ekranı, anakartı, parmak izi okuyucusu vs. değişti Ankara'daki serviste. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Bir süre sonra ghost screen olmaya başladı. Ghost screen için yapacak bir şey yok gibi. Bütün V10'larda oluyor. Kalıcı olmadığı için sorun yaratmıyor bence. Farketmiyorum bile. Ücret iadesi hakkınız doğacaktır. Telefonu kullanmak istemiyorsanız hakem heyetine başvurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azadeyabgu -- 13 Aralık 2018; 15:0:24 >
  • Şuan V10'da Volte özelliğini kullanabilen var mı? Telefonu aldığımda Volte özelliği vardı. Daha sonra bu özellik farketmediğim bir şekilde kayboldu ve ne yapsam açılmadı. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Bir de eskiden ekran küçültme özelliği mevcuttu. Şimdi o da yok ve bulamıyorum. Sanırım Android 7 güncellemesi ile yok oldu bu özellikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: azadeyabgu

Benim de V10'un ekranı, anakartı, parmak izi okuyucusu vs. değişti Ankara'daki serviste. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Bir süre sonra ghost screen olmaya başladı. Ghost screen için yapacak bir şey yok gibi. Bütün V10'larda oluyor. Kalıcı olmadığı için sorun yaratmıyor bence. Farketmiyorum bile. Ücret iadesi hakkınız doğacaktır. Telefonu kullanmak istemiyorsanız hakem heyetine başvurabilirsiniz.
    Teşekkür ederim. Bugün telefonu gönderdim. Büyük ihtimalle pazartesi salı sonuç belli olur. Eğer yine tamir edip gönderirlerse bu sefer tüketici hakem heyetine başvuracağım. Ücret iadesi için.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.