Şimdi Ara

LG V10, ABD'de 450 bin sattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

ÇOK MU SATMIŞ OLUYOR ŞİMDİ?

aynen .benimde dikkatimi çekti. günde 10 bin başarılı sayılıyorsa beklentileri gerçekten düşükmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality
    quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7 tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))--
    BitiCek ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak
    Türçemizi mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan)

Eksik veya yanlış yazmak ayrı şey,karı gibi kırıta kırıta konuşmak ayrı..Sende o zümredensin sanırım,anlaşıldığı üzere çok zoruna gitmiş.Bitçek,olucak,gitcekli,gelicekli falan mı konuşuyorsun ? hayırmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7 tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))--
    BitiCek ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak
    Türçemizi mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan)
    Orada konuşupda yazmış. Konuşupta olmalı diye düşünüyorum.. İnsanı kelimesini sonda kullanmış. Devrik cümle olmuş. Virgülden sonra büyük harf kullanılmış. Üstüne sonlarda bir sürü nokta kullanmış. Dil bilgisine 3 noktadan fazlası yoktur diye biliyorum. BU ARADA KİMSE BENİM Cümle ve kelime YANLIŞLARIMA TAKILMASIN Benim Çok hatam var... Bilerek veya bilmeyerek Yazı Yazıyorum... KPSS ÇALIŞIYORUM DAHA YAZIM YANLIŞLARINA GELMEDİM

Uza şimdi o zaman Kpss Gülü :D

• LG yi severim ama ! ortalama 30 cm uzaktan kullanılan bir alet ( 30 cm daha yakın kullanımı kesinlikle göz bozar ) ve bu çözünürlükte kalemi olmadıktan sonra o kadar yüksek çözünürlüğün hiç bir anlamı yok ! bu açıdan bu adam gibi bir amiral gemisi bile olamaz !

• Bu telefonun 2016 versiyonunu (yani sd820) bekliyorum. Tatil dönüşü yolda yazıyorum ve bir kere daha söylüyorum, pili değiştirilemeyen telefon ALMAM! Çıkar cüzdandan pili tak hooop +1 gün :) hayat kurtarıyor. Harici bataryam var 3 tane en büyüğü 16000mah ama yalan. Hiç yanında değil lazımken. Tabii bir de SD kart şart. Müzik, video, ekitap. LG ye bizi yalnız bırakmadığı için teşekkürler, Samsunga kınama burdan.

• koçari K kullanıcısına yanıt
    Birde bahsettiğimiz ülkenin nüfusu ortada iken, 300 milyonluk bir pazarda ilginç doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 27 Aralık 2015; 12:50:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun abartılacak neyi var anlamış değilim ben. Donanım en iyisi mi ? Değil. Kamera en iyisi mi ? Değil. Malzeme kalitesi en iyisi mi ? Değil. Arayüz performansı olarak en iyisi mi ? Oda değil. Batarya desen donanımı en üst düzey olmamasına ve kasanında çok ince olmamasına rağmen 5.7' bir telefona göre çok iyi bataryasıda yok. Belki bir ekran diyebiliriz birde ses çışı (bundan da tam emin değilim). Şimdi bu telefona neden dünyanın parasını vereyim ki telefon alacak olsam ?

Bunun yerine şuan gider Z5 alırım performans olarak daha iyi, malzeme kalitesi olarak daha iyi, kamera olarak daha iyi, stereo hoparlörde var birde bunlara ek olarak bataryası daha iyi suya karşı dayanıklıklık var ve muhtemelen daha fazla güncelleme alacak bir telefon. En azından elinize aldığınızda premium his veriyor.

Şuan ki seçeneklerde her ne kadar arayüzü hantal olsada toplam paket olarak en iyisini sunan Samsung veya Sony'den başka alternatif görmüyorum android tarafında

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7

tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))--

'BitiCek' ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak

"Türçemizi" mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan)

Orada konuşupda yazmış. Konuşupta olmalı diye düşünüyorum..
    "İnsanı" kelimesini sonda kullanmış. Devrik cümle olmuş.
    Virgülden sonra büyük harf kullanılmış.
    Üstüne sonlarda bir sürü nokta kullanmış. Dil bilgisine 3 noktadan fazlası yoktur diye biliyorum.

BU ARADA KİMSE BENİM Cümle ve kelime YANLIŞLARIMA TAKILMASIN Benim Çok hatam var... Bilerek veya bilmeyerek Yazı Yazıyorum... KPSS ÇALIŞIYORUM DAHA YAZIM YANLIŞLARINA GELMEDİM

İşin garip yanı ; düzeltme yapmaya çalışan herkes hata yapmış . En iyisi hiç bulaşmayın :)

Edit : " konuşupda " kelimesinin doğrusu "konuşupta " değil konuşup da olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orijinalden alıntı: ergenius

Orijinalden alıntı: wolf silverOrijinalden alıntı: DubSteqOrijinalden alıntı: ssbrutality Orijinalden alıntı: furkanaktas7 tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))-- BitiCek ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak Türçemizi mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan) Orada konuşupda yazmış. Konuşupta olmalı diye düşünüyorum.. İnsanı kelimesini sonda kullanmış. Devrik cümle olmuş. Virgülden sonra büyük harf kullanılmış. Üstüne sonlarda bir sürü nokta kullanmış. Dil bilgisine 3 noktadan fazlası yoktur diye biliyorum. BU ARADA KİMSE BENİM Cümle ve kelime YANLIŞLARIMA TAKILMASIN Benim Çok hatam var... Bilerek veya bilmeyerek Yazı Yazıyorum... KPSS ÇALIŞIYORUM DAHA YAZIM YANLIŞLARINA GELMEDİM İşin garip yanı ; düzeltme yapmaya çalışan herkes hata yapmış . En iyisi hiç bulaşmayın :) Edit : konuşupda kelimesinin doğrusu konuşupta değil konuşup da olmalı[/

Editine büdüt:)
    Sevgili ergen kardeşim (kullanici adın ergenius olduğu için alınmasın herhalde), millete akıl verirken kendin sürüyle imla ve yazım hatası yapmışsın.

Noktalamalarının neredeyse hepsi yanlış. Güzel Türkçemizde noktalama işaretleri kelimenin hemen sonrasına konur. Araya boşluk konmaz.

Son olarak, bu mecra bir edebiyat dergisi değil. Bunlara takmayın. Keyfinize bakın gençler ;)

• soğuk bir cihaz olmakla birlikte,ikinci ekran iyi düşünülmüş bir mühendislik,konumu iyi yerde...

donanım olarak bir çok muadili var zaten,pahalı olması kredisini düşürmekte.

• soğuk bir cihaz olmakla birlikte,ikinci ekran iyi düşünülmüş bir mühendislik,konumu iyi yerde...

donanım olarak bir çok muadili var zaten,pahalı olması kredisini düşürmekte.

• Aferin gm discovery nin yarısı kadar satmış.

• Fena rakam değil.

• Şu an 2700TL olabilir. Ama 1 ay içinde paralel ithalatın da girmesi ile fiyat her zamanki gibi 2000 ve altını görecektir.

• Hacım şaka mı bu ? 45 günde ( Amerikada ) 450.000 LG,

Xiaomi Meizu, Huawei, Lenovo vs. vs.

Bu markalar olsa neyse ama LG den bahsediyoruz.

Rakiplerinin satış rakamlarını da haberinize koyarsanız daha gerçekçi olmaz mı ?

Sayın Donanımhaber Editörüsü. Tamam bu milletin %50 si koyun ama geri kalanı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argat44 -- 28 Aralık 2015; 6:11:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7

tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))--

'BitiCek' ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak

"Türçemizi" mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan)

Orada konuşupda yazmış. Konuşupta olmalı diye düşünüyorum..
    "İnsanı" kelimesini sonda kullanmış. Devrik cümle olmuş.
    Virgülden sonra büyük harf kullanılmış.
    Üstüne sonlarda bir sürü nokta kullanmış. Dil bilgisine 3 noktadan fazlası yoktur diye biliyorum.

BU ARADA KİMSE BENİM Cümle ve kelime YANLIŞLARIMA TAKILMASIN Benim Çok hatam var... Bilerek veya bilmeyerek Yazı Yazıyorum... KPSS ÇALIŞIYORUM DAHA YAZIM YANLIŞLARINA GELMEDİM

İşin garip yanı ; düzeltme yapmaya çalışan herkes hata yapmış . En iyisi hiç bulaşmayın :)

Edit : " konuşupda " kelimesinin doğrusu "konuşupta " değil konuşup da olmalı

Cümle sonunda kullanılan noktalama işaretleri öncesi boşluk bırakılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 28 Aralık 2015; 8:01:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: ergenius
    quote:

quote:

quote:

quote:

Orada konuşupda yazmış. Konuşupta olmalı diye düşünüyorum.. İnsanı kelimesini sonda kullanmış. Devrik cümle olmuş. Virgülden sonra büyük harf kullanılmış. Üstüne sonlarda bir sürü nokta kullanmış. Dil bilgisine 3 noktadan fazlası yoktur diye biliyorum. BU ARADA KİMSE BENİM Cümle ve kelime YANLIŞLARIMA TAKILMASIN Benim Çok hatam var... Bilerek veya bilmeyerek Yazı Yazıyorum... KPSS ÇALIŞIYORUM DAHA YAZIM YANLIŞLARINA GELMEDİM
    İşin garip yanı ; düzeltme yapmaya çalışan herkes hata yapmış . En iyisi hiç bulaşmayın :) Edit : konuşupda kelimesinin doğrusu konuşupta değil konuşup da olmalı
    Cümle sonunda kullanılan noktalama işaretleri öncesi boşluk bırakılmaz.

Ben LGV10 ile ilgili yorumlar var diye bakmıştım ama yanlış geldim galiba(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Bu telefonun abartılacak neyi var anlamış değilim ben. Donanım en iyisi mi ? Değil. Kamera en iyisi mi ? Değil. Malzeme kalitesi en iyisi mi ? Değil. Arayüz performansı olarak en iyisi mi ? Oda değil. Batarya desen donanımı en üst düzey olmamasına ve kasanında çok ince olmamasına rağmen 5.7 bir telefona göre çok iyi bataryasıda yok. Belki bir ekran diyebiliriz birde ses çışı (bundan da tam emin değilim). Şimdi bu telefona neden dünyanın parasını vereyim ki telefon alacak olsam ?Bunun yerine şuan gider Z5 alırım performans olarak daha iyi, malzeme kalitesi olarak daha iyi, kamera olarak daha iyi, stereo hoparlörde var birde bunlara ek olarak bataryası daha iyi suya karşı dayanıklıklık var ve muhtemelen daha fazla güncelleme alacak bir telefon. En azından elinize aldığınızda premium his veriyor.Şuan ki seçeneklerde her ne kadar arayüzü hantal olsada toplam paket olarak en iyisini sunan Samsung veya Sonyden başka alternatif görmüyorum android tarafında

herşeyi en iyi diye bir telefın yok zaten samsung diosun arayüz iptal sony diosun z5 serisi ses sıkıntılı batarya full hd ye göre onlardada ahım şahım değil senin için en iyi işlemci 810 sıkıntılı bir işlemcidir kendisi sonyde lg burda farklılık yapmış çift ön kamera ikinci ekran yan çelik çıtaları benim için her telefıon aynı farklılıkları multimedyasında ortaya çıkıyor buda farklı

• türkiyede kutuya yedek batarya koyamaz, yedek parça koyamaz, ek aksesuar ekleyemez çünkü bunlar devlet tarafından saçma vergiler ile gereksiz pahalı hale geliyor ve 2700 e beğenmediğiniz telefon 3500a sınır dayıyor. Lg yurt dışı ile aynı fiyatı veriyor. Diğerleri gibi kazık fiyat politikası yok. Bi telefona % 57 vergi verildiğini unutmuş gibisiniz. 600 dolara kle vergiyi ondan sonra gel fiyatı irdele.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.