Şimdi Ara

LG V10, ABD'de 450 bin sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG'nin farklı özelliklerle donattığı yeni amiral gemi modeli V10, bir süredir global pazarlarda başarı kovalıyor. Kendi ülkesinde iyi bir başlangıç yapamayan LG V10, söz konusu ABD olunca büyük bir başarıya imza attı ve yarım milyon sınırına dayandı. 

Firma tarafından verilen bilgilere göre ABD pazarına çıkış yaptığı günden bu yana 45 gün süre geçen LG V10, 450 bin satış rakamını geride bıraktı. Ülkede büyük ekranlı akıllı telefonlara olan ilginin artması, LG V10'u destekleyen önemli bir unsur oldu ve günde 10 000 satış oralaması yakalandı.

LG V10 modelinde daha çok genç tüketiciler ilgi gösteriyor. Satış rakamının yüzde 37'si 25-34 yaş aralığındaki tüketicilere ait. Ayrıca beyaz yakalı olarak hitap edilen çalışan kesim de ürüne ilgi gösterdi. Özellikle kolay görsel içerik oluşturabilme ve paylaşabilme, genç tüketicilerin hoşuna gidiyor. 

5.7 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte ekrana sahip olan LG V10, 6 çekirdekli 64-bitlik Snapdragon 808 yonga setinden gücünü alıyor ve 4GB RAM barındırıyor. Üst kısımda yer alan küçük ikinci ekranı, ayrıntılı manuel video ayarları, 5MP çözünürlüğünde çift ön kamera gibi özellikler ile ilgi çeken LG V10, ülkemizde de 2700TL civarından alıcı buluyor.  

• Bu telefondaki Hi-Fi Ses Yongası Beni Benden Alıyor..

• so expensive dude

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • versin banada 200gb hafıza kartı yedek batarya ve şarj kiti bende alayım ama amerikaya gelince 600 dolar fiyat artı kampanya yap bize gelince 700 dolar kampanya felan yok bu dünyanın çarkına

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7

versin banada 200gb hafıza kartı yedek batarya ve şarj kiti bende alayım ama amerikaya gelince 600 dolar fiyat artı kampanya yap bize gelince 700 dolar kampanya felan yok bu dünyanın çarkına

Sonuna kadar katılıyorum.

• Bu cihaz 2000 lira olsa bile benim gibi dönüp bakmıcak çok insan var. Xperia Z3 ün anca %60-70 i kadar batarya süresi sunan cihaza para vermem açıkçası. Batarya günümüzde önemli bir kriter. Kamera işlemci ekran hepsinde iyi ancak önemli olan batarya bence. Bu yüzden gittim Z3 aldım kafam rahat 3 sene kullanırım en az

• Siyah gri renkleri kaydırırken ghosting yapıyor hala en iyi ekran seçilmiş falan

• hasan.sonus kullanıcısına yanıt
    tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))--
  • quote:

tek yapması grekn 2k saçmalığına son vermek olay biticek zaten işlemciye yük binince sağolsun a cortex 57 ler su gibi batarya alıyor 2k ekranla bu kadar eksili şeye gerek yok full hd neyimize yetmeyecek --((ıphone 6s in 720 p olduğu bu dünyada 2k nedir))--

'BitiCek' ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 26 Aralık 2015; 20:40:40 >
  • quote:

arkadaş beğenmediysen alma model çok ama 2k ve şuan ki mimariler gerçekten enerji verimliliğinde başarısızlar
    eskiden 720p ekranlar için aynı durum vardı şarj dayanmıyor diye şikayet yıllardır var

• Uzun zamandır gördüğüm en güzel cihaz. Performansı en iyisi değilmiş, kamerası en iyi değilmiş umrumda değil. Ancak o fiyatı hak etmiyor. 1.700-1800 bandına geldiğinde kesinlikle alacağım.

• G2 ve G3 kullanan kişiler gözümüze çok ilişiyordu. G4 ve V10 pek ortalarda gözükmüyor. Fiyat yüksek, batarya kullanımı kötü, tasarım geriye gittikçe (V10 malzeme iyi, ebat felaket) satış rakamları beklenenin altında kalmaya mahkum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 26 Aralık 2015; 20:58:39 >
  • Kim ne derse desin ben v10'u beğendim ama fiyatı çok yüksek. Gerçi 1500 olsa yine almam, çünkü büyük ekran sevmiyorum ben. 5.7" çok büyük.

• 2550tl ye ilk çıktığında aldım takas yapa yapa ancak 2350tl paramı kurtardım. Pili gün ortasında bitiyor kasa elinden telefon düşmeyen birisi için aşırı ağır. Gece film izlerken ust ikinci ekrandan gereksiz bir ışık huzmesi oluyor.

• Bunu alacağıma note 5 alırım daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

'BitiCek' ne demek ? Liseli ergenus kızlar gibi konuşupda delirtmeyin insanı..Türçemizi mahvetmeyin..Biticek,kalıcak,Gidicek,Olucak....Erkek adamsınız yahu yakışıyormu kırıta kırıta cümle kurmak

"Türçemizi" mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan)

• Telefon olarak güzel bana kaba geldi birde fiyatta oldukça pahalı....

• quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

"Türçemizi" mi? O nerenin dili ? Türçi lisan mı ettin(hemen kızmayın orijinalı Sürç-i lisan)

Orada konuşupda yazmış. Konuşupta olmalı diye düşünüyorum..
    "İnsanı" kelimesini sonda kullanmış. Devrik cümle olmuş.
    Virgülden sonra büyük harf kullanılmış.
    Üstüne sonlarda bir sürü nokta kullanmış. Dil bilgisine 3 noktadan fazlası yoktur diye biliyorum.

BU ARADA KİMSE BENİM Cümle ve kelime YANLIŞLARIMA TAKILMASIN Benim Çok hatam var... Bilerek veya bilmeyerek Yazı Yazıyorum... KPSS ÇALIŞIYORUM DAHA YAZIM YANLIŞLARINA GELMEDİM

• ÇOK MU SATMIŞ OLUYOR ŞİMDİ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 senedir cep telefonlar herkesin eline gecti, milletin gözü açik gidecek bu dunyada battarya battarya diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.