Şimdi Ara

LG UH850v Kullanıcı Klübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
46
Favori
82.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eklemeye çalıştım ama eklenmemiş sanırım
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar ayni sorun bende de var daha once de resim paylasmistim. servis gelip resim cekecekmis. bakalim ne diyecekler? ama servis gunduz gelecek bakalim ne diyecekler.

LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İsik sizmasi resimde yakinlastirarak bakin cok cok az seviyede.Biraz sans isi diyebilirim focus1 arkadasin paylastigi resime bakin mesela oda arizali panel ayni model.o 49 inc kulllaniyor baska 49inc kullanan mistimiss ise sorunsuz diyor.
    Bende 55 inc kullaniyorum.
    Sadece maclarda cok dikkatli bakarsan kamera sabitken degilde hareketli iken bazi yerlerde koyuluk goruluyor tabi dikkat edip kafaya takarda odaklanirsan sadece onu gorursun.
    Onun haricinde hareketli sahnelerde iyi performans almak icin trumotion kullanabilirsiniz ve resim ayarlarinizlada oynamaniz gerekiyor.

• serhatakus S kullanıcısına yanıt
    Bu panel arizali kardes.
    Bu tvde sadece alttan aydinlatma var ve sende ustte koselerde bile isik goruluyor normal degil bu resimleri gosterin siz gunduz pek bise anlamazlar.

• stardustzero S kullanıcısına yanıt
    Sizin paneliniz guzel yerel karartma olarak oldugu gibi calisiyor gayet normal.
    Aman nazar degmesin tv lerimize :)

• Arkadaşlar yine büyük araştırmalar sonucu hem fiyat hem performans avantajindan dolayi samsung 55ju7500 almaya karar verdim gibi 4200 tl ye geliyor. Test sitelerinde yapilan testler ve incelemeler sonucu ju7500 uh850v den daha iyi görünüyor ve daha yüksek puan almış durumda.

Yapilan test ve inceleme linkleri

https://www.avforums.com/review/samsung-ue55ju7500-4k-uhd-hdtv-review.11274

Uh850v test linki

http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uh8500

Ju7500 test linki

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ju7500

Bakalim bugün usb diskimide yanimda goturerek teknosaya gidecegim ju7500 ve 850v yi beraber test edecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focus1 -- 18 Haziran 2016; 12:07:36 >

• İnşallah güzel bir karar olur senin için. Tv seçme işi işkenceye dönebiliyor. Ju7500 gerçekten iyi bir tv. Testleri yap. Mağazanın aydınlatma şartellerini indir

Kazuma biz şanslıymışız gerçekten. Aynı banttan çıkan tvlerde bu kadar fark olması çok ilginç. Son kullanıcı testlerini yapmıyorlar mı nedir?

• Bir de rting sitesinde bazı expert kullanıcılar hafif banding ve ışık sızması olan bölgelere çok az dokunuşlar yapın diyor kesinlikle bastırmayın , basınç yok. Bazı ledlerde fark yaratıyor bazılarında hiç bir işe yaramıyormuş bu yöntem. Led panel tam oturmayınca kasaya böyle olabiliyor diyorlar.

• Çok faydalı paylaşımlar oluyor.çok faydalaniyoruz.ben tüplüden geçeceğim için bazi konularda cahilim.benim merak ettiğim şu: tv yi duvara monte edeceğiz 1.duvar monte aparati nasil olmali?
    2.monte işini servis mi yapiyor?
    3.dikkat edilmesi gereken nelerdir?
    Bu konularinda önemli olduğunu düşunuyorum.tecrubelerinizden yararlanabilirmiyim.
    Not:55 ekran olacak.

• 1) Duvar montaj 55 inch lerde 400x400 49 inch 300x300 (mm) aparatla yapılıyor.

2)duvara monte : servis gelmeden aradı beni. Duvara mı monte edilecek standla mı kullanacaksınız diye. Yani duvara monteyi servis hallediyor. Aparat parasını veriyorsunuz sanırım ya da ücretsiz bilmiyorum. Ben standla kullanıyorum.

3) servisi hemen gönderme. Test videolarını tak izleyin birlikte. Eğer ekstrem bi durum oluşursa birebir çözümlersiniz. Odayı karanlık tutun. Perdeler çekili olsun. Sağına soluna güzelce bakın. Çizik ezik renk farkı olmasın.

Sonra keyifle içiniz rahat seyreyleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Arkadaşlar yine büyük araştırmalar sonucu hem fiyat hem performans avantajindan dolayi samsung 55ju7500 almaya karar verdim gibi 4200 tl ye geliyor. Test sitelerinde yapilan testler ve incelemeler sonucu ju7500 uh850v den daha iyi görünüyor ve daha yüksek puan almış durumda.

Yapilan test ve inceleme linkleri

https://www.avforums.com/review/samsung-ue55ju7500-4k-uhd-hdtv-review.11274

Uh850v test linki

http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uh8500

Ju7500 test linki

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ju7500

Bakalim bugün usb diskimide yanimda goturerek teknosaya gidecegim ju7500 ve 850v yi beraber test edecegim.

Dostum testi yapman tabi güzel bir şey ama yeterli mi testi alacağın tv ye yapamıyorsun malum kapalı kutuda geliyor tv sana.. sonuçta aynı tv nin birinde sorun olurken birinde olmuyor. Tamamen şans. Ben 49uh850v ye test yapmıştım mağazada eve gelen tv de senin tv gibi sorun var servis çağıracam bende pazartesi can sıkıcı bir durum gerçekten

• Lg uh 850v kullanan arkadaşlar asagidaki resimdeki gibi bir uyarıyla hic karşılaşan oldumu. Ben tvyi aldığım ertesi günü böyle bir uyarı çıkmıştı servisi aradigimda pilleri değiştir demişti pilleri değiştim bir gun sonra yine ayni uyarıyı verdi bu sefer resmini çekmiştim isik sizmasiyla beraber bu resmide videolarida servise vermistim.

@mft85 hocam senin tv benimki gibiyse hic durma değişim iste hemen.

@stardustzero hocam sen hic merak etme servis cihazi kurmaya geldiğinde gitmeden butun testleri yapacağım hatta aksam servis gelmesini isticem.

LG UH850v Kullanıcı Klübü

• quote:

Orijinalden alıntı: stardustzero

İnşallah güzel bir karar olur senin için. Tv seçme işi işkenceye dönebiliyor. Ju7500 gerçekten iyi bir tv. Testleri yap. Mağazanın aydınlatma şartellerini indir

Kazuma biz şanslıymışız gerçekten. Aynı banttan çıkan tvlerde bu kadar fark olması çok ilginç. Son kullanıcı testlerini yapmıyorlar mı nedir?

Tv lerde seri makine uretimi yapiliyor bildigim kadariyla yani test icin her tv tek tek teste tabi tutulmuyordur belli periyodlarda yapilir.Galiba oyle.Umarim problem yasamayiz.Benim bitek kumanda bozuldu mouse ozelligi zit calisiyor du onuda servise verdim ellerinde yoktu yurt disindan merkeze siparis verdirtip dun kumanda degisimini yaptim.Tek problem bu olur umarim.
    Birde yerel karartma yi yuksekte kullanin gercege yakin isiklandirma performansi oyle oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Lg uh 850v kullanan arkadaşlar asagidaki resimdeki gibi bir uyarıyla hic karşılaşan oldumu. Ben tvyi aldığım ertesi günü böyle bir uyarı çıkmıştı servisi aradigimda pilleri değiştir demişti pilleri değiştim bir gun sonra yine ayni uyarıyı verdi bu sefer resmini çekmiştim isik sizmasiyla beraber bu resmide videolarida servise vermistim.

@mft85 hocam senin tv benimki gibiyse hic durma değişim iste hemen.

@stardustzero hocam sen hic merak etme servis cihazi kurmaya geldiğinde gitmeden butun testleri yapacağım hatta aksam servis gelmesini isticem.

Benim kumanda bozuldu mouse ozelligi sadece onuda degistirdiler.Rtings sitesinden link paylasmissin kardes ne kadar guvenilir ses icin 6.9 vermis ben bu tv deki sesi ses sistemiyle sadece duymuslugum var.Sesi 13 ten yukari acamiyorum mesela bas tiz tipki sinema salonundaki gibi berrak.

HDR standart olucak yeni teknoloji ileri donuk yatirim icin en azindan bu model almasanizda HDR bi tv alin bence.

• Gelen servis, gece uyuyacağımız zaman televizyonun fişini tamamen kesin dedi. Stand by da kalmasın. Siz de öylemi kullanıyorsunuz? Bundan önceki Vestel televizyonum gece birşey yokken sabah açtığımda anakart arızası vermişti.

Bir de televizyon için bildiğiniz uyumlu klavye ve mouse modelleri var mı?
  • kenan9593 kullanıcısına yanıt
    Akom korumali priz kullanin kim ugrasicak hergun fisi cikartmaya.Voltaj yuksekliginden oturu problem olabilir fakat akim korumali priz bunu onluyor.

• Servis bana direkt akım korumalı prizle kullanın dedi. Gittim aldım hemen öyle kullanıyorum. General electric 40 lira bişey zaten 5 yıl garantili. Malum voltajlarda sürekli oynama oluyor. Dimlenebilir ışık kullanıyorsanız size göz kırpar oradan anlarsınız zaten.

@focus1 ben de öyle bir sorun olmadı.
  • kenan9593 kullanıcısına yanıt
    Ben bugün logi K400 plus aldım. Çok iyi uyumlu deniyordu, yarın ancak deneyip yazarım yorumları. 99 TL ye aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsung 55ju7500 aldım servis birazdan gelip kuracak herkese cok tesekkur ederim. Elektronik şans işi benimde şansım böyle oldu herseyin hayırlısı artik bakalım samsung nasil çıkacak.

• Merhaba arkadaşlar,
    Radyo dinlerken Led karartma yüksek olarak ayarlı sizce çok mu kötü sızma ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikadamı -- 19 Haziran 2016; 0:03:28 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.