Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019]
    LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk26eses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 3 Ekim 2020; 9:41:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk26eses

Merhaba, uzun süren tv arayışımın sonunda LG 55NANO916 aldım. Eskişehirdeki samsung ve LG bayilerine gitmiştim teknosa mediamarkt gibi satıcıların kampanyalarını takip ediyordum. Forumda Burak bey hk iyi yorumlar okuduğum için kendisine de telefonla ulaştım. Gerçekten piyasanın altında, en uygun fiyatı verdi. Güvenilir ve tüm sorularınızı yanıtlıyor. Sipariş sonrası ilk iş gününde tv elime ulaştı ve ertesi gün kurulumu yapıldı. 55NANO916 Modelinde hissettiğim tek olumsuz özellik direct led olmasına rağmen karanlık sahnelerde aydınlık objelerin etrafının uniform ışık sızması gibi gri renk alması. Muhtemelen oled ve qled tvlerin dışında hepsinde benzer durum vardır. Oled seçmememdeki neden yüksek fiyatı ve ekran yanması ihtimaliydi. Samsung 55Q80T modeli de fiyat olarak yüksek, daha düşük modellerinde ise malzeme kalitesi ve farklı faktörler sebebiyle olumsuz yorumlar okumuştum. Philips 55pus8505te sanırım panelin toz alması gibi problemler varmış. Hdmi 2.1, Playstation 5 uyumu 100hz olması ses kalitesi de 55nano916 almamdaki etkenler. Daha uygun fiyatlı tv arayışında iken va panel ve direc led olması sebebiyle 50nano8100 almayı düşünüyordum ancak eşim çerçevesini çok kalın buldu (evet bukadar saçma bir sebeple güzelim televizyonu elemek zorunda kaldım) 55nano8100 çerçevesi çok daha kibar. paneli nano916gibi ips panel, direc led akıllı kumanda vb. Özelliklerle bence gayet makul bir tv. 55 inc tvlerde va panel bulamadım açıkçası. Yorumlarım birbiri içinde çorba bir hal aldı kusura bakmayın, seçimimi çok bilinçli olarak yaptığımı da iddia etmiyorum yine de ses kalitesi, görüntü parlaklığı ve çözünürlüğü, kanal geçiş ve işlem hızı, akıllı kumandası, hdmi 2.1 ps5 uyumu şık görüntüsü gibi özellikleri benim için gayet tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Son olarak, Fiyat araştırması sürecine başladıysanız veya bir sorunuz varsa Burak beyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim, yardımcı olacaktır.

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

• LG 75UN85006LA almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlardan yorum rica edebilir miyim? 100HZ bu boyutta ve maliyetlerde farklı örnek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam fiyat olarak bütçenizi biraz daha artırıp,
    LG 49NANO866 modelini alın direk panel 100hz
    A7 akıllı işlemci var,
    HDMİ 2.1 var.

Hocam LG 49NANO816NA ile LG 49NANO866NA özellikle bakımından çok fark var mıdır? Fiyat baya farkediyor onun için soruyorum..

• Cpt.Apollo C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu boyutta alabileceğiniz en iyi ürün,
    HDMİ 2.1 var tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turev77 T kullanıcısına yanıt
    Hocam
    100hz panel
    A7 görüntü işlemçisi
    HDMİ 2.1
    Bu 3 özellik var değer mi bence değer tercih sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam
    100hz panel
    A7 görüntü işlemçisi
    HDMİ 2.1
    Bu 3 özellik var değer mi bence değer tercih sizin.

Teşekkürler hocam

• turev77 T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,
    İyi forumlar.

• ben hep samsung a takılı kaldı va panel yuzunden..şimdi bu lg 75 in ne alabilirim acaba..bir arkadaş yazmış 75UN85006 işimi görürmü..ıts ekrana hep soğuk baktım ..ama bilemiyorum..

• Fiyatı bu ara biraz düştüğü için biz de LG 55Nano816Na düşünüyorduk, mağazada görüp oldukça beğenmiştik renkleri vs siyah renkler. Bunda 100 herz değil mi acaba panel?

• quote:

Orijinalden alıntı: magnumm

ben hep samsung a takılı kaldı va panel yuzunden..şimdi bu lg 75 in ne alabilirim acaba..bir arkadaş yazmış 75UN85006 işimi görürmü..ıts ekrana hep soğuk baktım ..ama bilemiyorum..

Hocam bu ürünü tavsiye ederim çok başarılı bir ürün,

100hz

HDMİ 2.1

A7 akıllı görüntü işlemçisi var,

Magic kumanda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevalkan

Fiyatı bu ara biraz düştüğü için biz de LG 55Nano816Na düşünüyorduk, mağazada görüp oldukça beğenmiştik renkleri vs siyah renkler. Bunda 100 herz değil mi acaba panel?

Bu ürün 50 hz

LG 55NANO866

LG 55NANO916

Bu 2 model 1000hz bunlara bakın.

• Sizde var mi fiyat ne kadar acabq?

• quote:

Orijinalden alıntı: magnumm

Sizde var mi fiyat ne kadar acabq?

Hocam var özelden konuşalım.

• Merhaba,

5000-5500 TL bandı için 50 inç civarı smart tv tavsiyeniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ape1281 -- 6 Ekim 2020; 17:46:14 >
  • LG 50UN81006 modelini tavsiye ederim.

• Hocam bütçeyi arttırıp 49nano866na modelini almak mı yoksa bu önerdiğiniz modeli almak mı daha mantıklı sizce? Sakıncası yoksa +'ları -'leriyle açıklayabilir misiniz?

• Hocam kesinlikle 49Nano866 alın.
    100hz panel farkkı var
    A7 görüntü işlemçisi farkkı var
    HDMİ 2.1 farkkı var

• ***YENİ VİDEO***Hazırladığım zaman çizelgesiyle videonun istediğiniz yerine tek tıkla ulaşabileceğiniz 2. uzun dönem kullanım değerlendirmesi yayında arkadaşlar.Umarım almayı düşünen ya da almamayı düşünenlere yardımcı olur,Bu videoda çok emek var özellikle zaman çizelgesi konusunda, buna karşılık sadece beğenip abone olursanız çok memnun olurum :)(6-7 ay kadar önce çektiğim birinci bölümün linkini de aşağıya bırakıyorum)

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.