Şimdi Ara

LG, telefon üretimini resmen sonlandırdı, artık ev aletleri üretecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beter olsun iki tane sıfır telefonunu aldım aynı arızadan verdi servisi bakmadı

4k diye televizyonunu aldım dünya standartı 60 lık olan dahili uydu alıcısını 30 luk takmış trt nin 4k yayınını bile izleyemedim ama sözde 4k tv milyarlarca para döktüm bu firmaya aldığım hiç bi ürününden memnun kalmadım ses sistemine kadar aldım zamanında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isabet olmuş, her telefonunda kronik anakart arızası olmasına rağmen bence iyi bile dayandı.

• LG ölür badem gözlü olur şimdi.

• Lg kullanırım ev aletlerindede kullanacağım

• g3 g4 zamanında çıkan kronik arızalarla zaten herkes "almayın" demeye başlamıştı, belliydi böyle olacağı

çevremde g3 g4 g5 alan herkes ısınma ve ekran yanması vs problemi ile karşılaşmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 2 Haziran 2021; 14:45:26 >
  • Kel ölür sırma saçlı olur. Kronik hatalı lg ölür kalite olur.
    Sony içinde geçerli

• APPLE hariç hangi markanın servisi iyiki. Adamlar odaklanmak istediği yeri zaten belirtmiş.

• LG çok iyi bir marka bir çok teknolojik ürünü güzel ama yazılımları biraz sorunlu sanırsam. Telefon bölümü ise faciaydı tamamen. Artık telefon ve tablet üretmeyi bırakması gayet yerinde bir karar. Bu sayede ev için teknolojik ürünleri , ses sistemleri, projeksiyon cihazları, oled televizyonları ve daha sayamadığım bir çok ürünü daha kaliteli üretebilir.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt

Fiyat odaklı düşünürsek Apple'ın çoktan batmış olması gerekirdi. Üstelik LG her zaman uygun fiyatlı telefonlar seçenekleri vardı piyasada.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.