Şimdi Ara

LG PF80G vs Sony VPL-HW40ES

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG PF80G vs sony VPL-HW40ES ikisi arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• levantineboy L kullanıcısına yanıt
    ihtiyacınızın neye olduğuna göre değişir,kullanım amacı ne olacak, ben usb den takarım filmimi izlerim,led projeksiyon nasıl olsa tv niyetine de kullanırım benim için 3D önemli değil,kablosuz aktarımda olsun,
    portatif olsun gibi özellikler peşinde iseniz LG tercih etmelisiniz. Ama ben filmciyim,karanlık ortamda kaliteli görüntü almak isterim 3D de olsun ,zoom ayarı vs yapabileyim derseniz elbette Sony ,maliyetlerini bilmiyorum ama
    kullanım amacınıza uygun olarak tercihi kendiniz belirleyeceksiniz.
  • Filim izleyicisiyim.

o zaman Sony tercih etmelisiniz (üzerinde multimedia özellikleri aramayın ama),bir de tavsiyem güzel bir perde alın.
  • Lamba ömrü düşündürüyor beni

Sony'i her gün istisnasız 2 saat kullansanız 6.5 yıl dan fazla ömrü var, (5000 saat)
    artık lambalarda eskisi gibi cihaz parasına değil şu anda söz konusu model için (LMP-H202) 350-360$ civarında.
    tek düşündüğünüz buysa bence düşünmeyin.
  • Teşekkür ederim

• Bence lg alın. Ben aldım çok memnunum. Özellikle medya oynatıcı barındırması, bu oynatıcının usb neysede ağdan bile sorunsuz altyazılı(rengi konumu ayarlanabilen)1080p mkv oynatması,renk tonlamadaki başarısı,üzerinde taşıdığı pratik kullanım için hoparlörler,1000 ansilümen ışık için tercih edilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev sineması için Sony mi LG mi diye sorulamaz bile :) Yani bisikletle, mercedes arabayı mukayese etmek gibi bir şey bu :) Kesinlikle Sony...
    Astramastraya katılıyorum. Kullanım yerine göre tercih senin. Ev sineması diyorsan. Hiç karşılaştırma bile yapmadan Sony.
  • Aralarındaki iki kattan fazla fiyat farkı düşünüldüğünde sanırım LG daha akla yakın gelebilir. Ben de LG'yi almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.