Şimdi Ara

LG OPTIMUS ONE P503 - anti_trkcll-v10r.zip (Turkcellsiz v10r ROM + Market + FMRadio) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
6
Favori
80.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: androidmeda

Arkadaşlar daha stabil olan armv6 için flash player 10.2 çıktı.

http://www.multiupload.com/Y8088POIYZ

2.3.3 de çalışıyor. Bende daha önceden paylaştığınız 10.1 vardı , o nerdeyse hiç stabil değil .Videolar falan açılırsa yeşil renkte açılıyor yada hemen reset atıyordu browser a . Ama şimdi o sorun gitmiş . rahat rahat tv kanalları açılıyor. Bir kaç oyun denedim açılıyor. Yalnız internetten direk video izlerken biraz lag var . Oc lu denemedim belki o şekilde kullanırsam o sorunda düzelir. Xda da onaylanmış , bu yazdıklarım bence hemen deneyin.

• antiturkcell romda da çalışıyor. ve nicksar arkadaşın dediği gibi gayet stabil. hem dolphin hd hem de varsayılan tarayıcı ile sorunsuz çalışıyor ve video desteklemediği zaman mp4 formatında indiriyor. eski 10.1 bir şeyleri desteklemediği zaman tarayıcı kendi kendine kapanıyordu. bence de herkes bu flash playerı hemen yüklemeli, süper bir şey.
  • Ellerinize sağlık, benim gibi bilgisiz biri bile yaptı. Şu an için sorun görünmüyor. Olursa aktarırım.
  • Flash player çalışıyor ancak youtube'den doğru düzgün bir video bile izlenemiyor maalesef. Yükledim ama çok bi artısını göremediğim için tekrar kaldırdım Flash playeri.
  • Tek eksisi direk video izlenmiyor . Ama site flashlarinda gayet rahat.
  • slm arkadaşlar, az önce antiturkcell romunu kurdum ve telefonum gayet güzel çalışıyor. Fakat ufak bir sorun var. Evde kendi wireless internetime bağlanıyorum fakat internet acayip yavaş çalışıyor. Hem markette hemde internet browserda bağlantı çok yavaş. O kadar yavaşki marketten en küçük uygulama bile indiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, umarım sadece basit bir ayar değişikliğiyle düzelir, yoksa eski tlefonu eski haline döndürmem gerekecek :(
  • @androidmeda
    bu konunun başında verdiğin kernel adresi olan
    http://www.lg.com/global/support/opensource/opensource-detail.jsp?detailCustomerModelCode=LGP500
    adresinde sanırım yeni kernel yüklemişler v10r olarak peki bu kerneli froyoya nasıl yükleyeceğiz anlatabilirsen sevinirm.
  • telefonu bugün aldım, ilk once turkcell logosuyla şok oldum, sonrasında radyo (ki benim için cok onemli) olmadıgını gorup cıldırdım. android le ilgili hiçbişey bilmediğim bi durumda google dan aratırken bu sayfaya rastladım. ilk sayfadaki iş akış şeması harika olmuş. bunun yanında anlatım da hiçbişey bilmeyen birinin anlayabilecegi düzeyde olmakla beraber benim de kısa bi sürede once froyo anti turkcell sonra da gingerbread kurmamı sağladı. cok tesekkur ederim, ellerine sağlık dostum.
  • çok teşekkürler karmaşık gibi görünsede uygulamaya başlayınca görüyorsunuzki kolay :) ben 2.3 yükledim bugün gayet memnunum bir tek sorun var onuda sorundan sayarsanız tabi :D gelen mesajlarda türkçe karakter görünmüyor :D
  • En sonunda bu telefonu duvara vurup kıracağım şu baseband olayı yüzünden.
  • neyini yapamadın yardım edelim ?
  • son işlemi de yaptıktan sonra telefon açılıştaki android ekranında takılı kaldı açılmıyor 15 dkdır bekliyorum tık yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mslegend

neyini yapamadın yardım edelim ?

Yapamadığım bir şey yok. Bir rom kuruyorum eski baseband ben yenideyim, bir başkasını kuruyorum ben eskideyim rom yenide.
  • Gingerbreadi kurdum sonunda. Şimdilik bir sorun yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanikYanardağ -- 6 Kasım 2011; 19:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Yapamadığım bir şey yok. Bir rom kuruyorum eski baseband ben yenideyim, bir başkasını kuruyorum ben eskideyim rom yenide.

:)) anladım benim tek sorunum gelen mesajlarda ş ve ı harflerinin görünmemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

:)) anladım benim tek sorunum gelen mesajlarda ş ve ı harflerinin görünmemesi

Void isimli bir rom kullaniyorum. Temiz, guzel ve hizli bir rom. Bu romda o karakterleri ya s ve i ye ceviriyor ya da hic gostermiyor ama bu iki secenekten hangisi bilmiyorum. En azindan bosluk gorunup asabimi bozmuyor.

• Ben de kısa bir süre önce bu konudakileri uyguladım 2.2 den 2.3 e geçtim. İlk geçişimde çok garip bir şekilde türkçe karakter sorunu yaşamadım. Sürüm numaraları falan her şey güncellenmiş gözüküyordu. Fakat 2.2 de yedek almadığım için sıkıntı çektim. Yedeği geri kurdum, gerekli yazılımları bilgileri yedekledim ve tekrar 2.3 kurdum. Fakat bu sefer türkçe karakter sorunu oluştu.

Yukarıda bir arkadaşın da türkçe karakter sorunu yokmuş. Sanıyorum benim ki gibi oldu onun da. Arşivden çıkartırken birşeyler eksik çıkmış olmalı. Zira ilk 2.3 kuruşumda bazı uygulamalar yoktu sonradan kurunca geldi.

Fakat artık radyo her daim açık gözüküyor ona kıl oldum. Task killerle otomaik de kapatsam manuel de kapatsam hep açık gözüküyor.
  • silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miractopal -- 9 Kasım 2011; 21:41:07 >
  • uygulamalarda radyo sürekli açık. ne yaptıysam, ne kurduysam kapatamıyorum. yeni güncel rom yokmu yahu??
  • çok uğraşmama rağmen sonunda v20 romu kurabildim inş ilerde bir sorunla karşılaşmam paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.