Şimdi Ara

LG OPTIMUS ONE P503 - anti_trkcll-v10r.zip (Turkcellsiz v10r ROM + Market + FMRadio) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
6
Favori
80.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zip i hafız kartına attım all wipe yaptımsonra flashladım
    e:no signature 804 files
    e:verifaction failed
    zip verifaction failed
    zip isn'tsigned correctly
    bu hatayı veriyor çözüm için yardım
  • zip i hafız kartına attım all wipe yaptımsonra flashladım
    zip verifaction failed
  • Türkçe karakter sorunu olanlara aga rom tavsiye ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: affan60

zip i hafız kartına attım all wipe yaptımsonra flashladım
    zip verifaction failed

Toggle signature gibi bir ibare olması lazım, onu seçin sonra tekrar deneyin...
  • bi türlü kuramadım bu aga rom u emergency modda açılıyo hata veriyo
  • @affan60

Romu indirirken dosya hatalı inmiş olabilir. MD5 yada SHA1 sumlarını kontrol ediniz. Hatalı ise tekrar indiriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaneker

@affan60

Romu indirirken dosya hatalı inmiş olabilir. MD5 yada SHA1 sumlarını kontrol ediniz. Hatalı ise tekrar indiriniz.

ext dosyası olusturuyom romu flashlıyom ama bekliyo bişe yuklenmeden complate diyor sonra telaçılıyo ama emergency modda
  • aga romu denedim, bir eksiğini görmedim, bir tek açılış ekranı hoşuma gitmiyor. şu anda open optimus romu kullanıyorum, oveclocklu olmasına rağmen pili uzun gidiyor. Başka önerdiğiniz yeni baseband uyumlu romlar var mı ?
  • amonra dan clockwork moda nasıl geçiş yapılır ben bu clockwork modu yükleyemedim gitti
  • şimdi demiştim zaten ginger breadtı yükledim ücretsiz gps map hangisi googlemapsmı yoksa ndrive mı ve haka bedavamı ? acil cvp lütfen
  • bide ndrive da missing image file diyor çözüm lütfen lütfen lütfen :'(
  • saolun çalıştı
  • Şu aga romda 3g olayı çalışmıyor onu nasıl halledicez?
  • dostum çok soru sordukta senide sıkmak istemiyorum :)

baseband değişikliği falan yaparken NV BackUp yapıyoruz daha sonra rom kuruluyor falan.

backup yaptığımız dosyayı nasıl tekrar geri yükleyeceğiz? onun anlatımını göremedim.
    şuan rehberim falan silindi, sanırım restore yaparsam geri gelecek. yada oluşan back up dosyasını titanium backup ile geri yükleyebilirmiyiz
  • beyler yapamıyormuyuz yav?
    restore olması lazım yoksa neden beackup yapalım dimi?
    androidmeda yardım lütfen!!!
  • bildiğim kadarıyla NVBackup sadece IMEI numarasını yedekliyor. rom kurmadan önce rehberin yedeğini almadıysanız üstüne su için.
  • @ sergunay

dostum froyodan ginger a geçerken hiçbir sorun olmamıştı basband vs hepsi reset oluyor zaten biliyosun, gingerda TR karakter sorunu olunca tekrar froyoya döndüm ve o esnada gitti herşey.
  • Daha önce amonra içinden nandroid backup yaptıysan ve sdkartta nandroid klasörü varsa restore yapabilirsin. Önemli olan backup yaparken hangi basebandda olduğun. Backup yaptığın basebanda dön ve restore yap. Daha sonra PC Suite ile rehberi yedekle. Yeni romu kurduktan sonra PC Suite ile tekrar rehberi geri yükleyebilirsin. Benim önerim yeni kişi kaydederken Kaydet: Telefon (PC Sync) yerine Google seçmeniz.Romu kurduktan sonra gmail hesabınızı eklediğinizde rehberiniz otomatik olarak senkronize oluyor.
  • Arkadaşlar daha stabil olan armv6 için flash player 10.2 çıktı.

http://www.multiupload.com/Y8088POIYZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidmeda

Arkadaşlar daha stabil olan armv6 için flash player 10.2 çıktı.

http://www.multiupload.com/Y8088POIYZ

2.2 de çalışmıyor galiba
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.