Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brsaa

Teşekkür ederim. Alıyorum o zaman.

Peki renk olarak ne dersiniz? ben beyaz istiyordum bazıları siyah daha güzel dedi :D

Beyaz al dostum bende siyahı var beyaz renk olanlara imrenerek bakıyorum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brsaa

sonunda telefonu alıyorum.lakin yine aklımı kurcalayan şeyler var.Bu yüzden sony xperia sola ve L7 arasında gidip geliyorum.

Facebook,twittera gireyim nette dolaşayım kasmasın yeter.Oyun pek fazla oynamam ama bi kaç tane inderebilirim.oyunlarda sorun olur mu??
    Hd video önemli değil 480p de yeter.Sadece kasmasın.Telefonu kullanan kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Telefonun boyutu ve görünüşü çok cezbedici.Arkadaşlar teknik konuda yardımcı olursanız sevinirim. :) Cevaplarınızı bekliyorum.

Karşılastırdığın telefonun görünüsü berbat L7'yi masaya koyduğunda herkesin dikkatini çekecek bir telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: excaliburist

bişey değil arkadaşım, sana birkaç oyun daha tavsiye edebilirim ama ben denemediğim için çalışıp çalışmadığına garanti veremem;
    sf3 (tigerFBA ile), tekken 3 (FPSE ile), team dragon

saol dostum onlar var bende..

snes, nes, mega drive 2, gameboy advance emulatorleri kullanıyroum.. sf3'ü denemedim ama diğer serileri var. mega drive 2 (genesis) te mortal kombat 2 ve ultimate mortal kombat 3 ü tavsiye ederim.. snes'te de final fight ve captain commando.

gba'da da final fight, king of fighters ve super street fighter turbo 2 var ve çok çok başarılı.. ama gba konsolum olduğu için bunları orda oynamayı tercih ediyroum tabi

Bu simulatör olayı nasıl oluyor ya biraz anlatsana dostum

daha önce bir arakdaşa uzun uzun yazmıştım.. copy paste yapıp pm atıyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

quote:

Orijinalden alıntı: boldpaste

düşerşe çok çabuk kırılır diyorlar doğrumu yardım pls !!!!

Öyle biseyin olduğu yok Optimus Blackimi ilk düşürmemde yanları soyulmuştu L7'yi belkide 10 defa elimden düşürmüsümdür masallah bisey olmadı telefona

anladım teşekkür ederim
  • bugün l7 ile 3. ayımıza girdik 10 aralıkta almıştım kendisini gerçekten çok memnunum fiyatını hak eden bir telefon.
  • Arkadaşlar bildiğiniz bedava navigasyon uygulaması varmı? Hafıza kartından kurulan olursa daha iyi olur !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Arkadaşlar bildiğiniz bedava navigasyon uygulaması varmı? Hafıza kartından kurulan olursa daha iyi olur !

igo

ama hafıza kartına atılabiliyor mu bilmiyorum.. zaten benim telefon hiç bir uyulamayı karta atmıyor
  • arkadaşlar şu sd karta uygulama atamama problemini çözen var mı

programda gösteriyor, şu şu programlar sd card a atılabilir diye, ama atmıyor

sd card içindeki müzik, video, resim vs ulaşabiliyorum ama telefon kart yokmuş gibi görüyor
  • WolF-EyE igo programını marketde bulamadım senin soruna gelirse bende tam bilmiyorum ilk android telefonum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

WolF-EyE igo programını marketde bulamadım senin soruna gelirse bende tam bilmiyorum ilk android telefonum

googledan igo apk diye arattır
  • Teşekkürler.
  • benim bahsettiğim probramları silip apk'larını karta atmak değil.. onun için uğraşmam bile backup ını alır direk silerim..

programları karta taşıyan uygulamalar var. bende de karta taşınabilecek programları gösteriyor ama bunları taşımak için bir seçenek çıkmıyor

bu programı daha önce bir çok telefona yükledim, hiçbirinde problem çıkmadı.. sorun bu
  • bu telefonda skpe olmadan internetsiz görüntülü konuşma olabiliyor mu
    ön kamera kaç mp ?
    servis ve güncelleme olayı nedir?
    ace 2 yerine bu alınır mı
  • Arkadaşlar Herkese Merhaba Bende LG Optimus L7 Almaya Karar Verdim Ancak Bazı Arkadaşların Yaptığı Yorumlar Kafamı Karıştırdı . Telefonu Öyle Profesyonel Kullanmayacağım Ancak İnternette Çok Kasmasın Yeter . Öyle Çok Oyun Oynamam Ancak Temple Run , Subway Surfers ta Falan Kasmasın Yeter Sizce Telefon Bu Yazdıklarımı Karşılayan Bir Telefon Mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdarkx

Arkadaşlar Herkese Merhaba Bende LG Optimus L7 Almaya Karar Verdim Ancak Bazı Arkadaşların Yaptığı Yorumlar Kafamı Karıştırdı . Telefonu Öyle Profesyonel Kullanmayacağım Ancak İnternette Çok Kasmasın Yeter . Öyle Çok Oyun Oynamam Ancak Temple Run , Subway Surfers ta Falan Kasmasın Yeter Sizce Telefon Bu Yazdıklarımı Karşılayan Bir Telefon Mu ?

karşılar hocam, fazlasını karşılıyor
  • Bu telefonu daha önce Huawei İdeos X5 Kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. subway surfers tarzı bütün oyunlarda kasıyor. sadece Batak HD yi rahatlıkla oynayabiliyorum. Bende tarzına kapılıp aldım ama atrix almadığım için çok pişmanım. Yada miktar olarak biraz daha üzerine çıkabilirseniz S3 Mini derim
  • Beyler telefonu alalalı 1 ay oldu bana göre telefon orta sınıf bi telefon pek bi artısı yok en büyük artısı tasarımı.Temple run oyununda kasıyor internette istediğim kadar hızlı değil.Hızlanması için ne önerirsiniz?Ve telefona daha hafıza kartı almadım hafıza kartı almam telefonu biraz da olsa hızlandırır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: xdarkx

Arkadaşlar Herkese Merhaba Bende LG Optimus L7 Almaya Karar Verdim Ancak Bazı Arkadaşların Yaptığı Yorumlar Kafamı Karıştırdı . Telefonu Öyle Profesyonel Kullanmayacağım Ancak İnternette Çok Kasmasın Yeter . Öyle Çok Oyun Oynamam Ancak Temple Run , Subway Surfers ta Falan Kasmasın Yeter Sizce Telefon Bu Yazdıklarımı Karşılayan Bir Telefon Mu ?

karşılar hocam, fazlasını karşılıyor

Çok teşekkür ederim kardeşim en kısa zamanda alıyorum .
  • Arkadaşlar Vatan da Çok Büyük İndirim Var

LG Optimus L7 = 679 TL

Biraz Daha Paranız Varsa

Htc Sensetion xl = 899 TL

Alacak Olan Arkadaşlar Hiç Kaçırmasın Bu Fırsatı Bence
  • Arkadaşlar igo programını kurdum çalıştırdım ancak 800x480 çözünürlükteki kurulum dosyası ile kurmama rağmen ekran üst bölüm den biraz taşma yapıyor ve ekrannın al bölümünde boşluk kalıyor.
    Elinde sorunsuz kurulum dosyası olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.