Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı
    bende bazı uygulamalar devre dışı olmuyor ne yazıkki

önce durmaya zorla diyip, sonra verileri silin.. sonra deneyin

yazılım güncelleme yi bir türlü devre dışı bırakamadım çünkü seçeneği aktif değil

Şunu denedin mi:

Ayarlar>Uygulamalar>Çalışanlar

burdakilerin üstüne tıklayıp durdur a tıklıyacaksın
  • ARKADAŞLAR BEN BU TELEFONDA sd KARTA giremiyorum. SD karta pdf dosyası attım işe giderken okumak için fakat bu dosyayı bulamıyorum :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicola Tesla

ARKADAŞLAR BEN BU TELEFONDA sd KARTA giremiyorum. SD karta pdf dosyası attım işe giderken okumak için fakat bu dosyayı bulamıyorum :((

bi file manager programı yüklemen lazım

daha sonra sdcard klasörüne girdikten sonra external_sd klasörüne gireceksin. bu klasörün senin ayrıca takmış olduğun sd karttır.. ilk girdiğin sdcard ise telefonun kendi dahili hafızasıdır, bunu kart olarak gösterir, kafanı karıştırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

ARKADAŞLAR BEN BU TELEFONDA sd KARTA giremiyorum. SD karta pdf dosyası attım işe giderken okumak için fakat bu dosyayı bulamıyorum :((

daha sonra sdcard klasörüne girdikten sonra external_sd klasörüne gireceksin. bu klasörün senin ayrıca takmış olduğun sd karttır.. ilk girdiğin sdcard ise telefonun kendi dahili hafızasıdır, bunu kart olarak gösterir, kafanı karıştırmasın.

yüklemeden olmaz mı ? samsung i8150 wonder var. menüde direkt dosyalarım klasörü var ondada external_sd klasörü var okadar..
  • quote:

quote:

quote:

yüklemeden olmaz mı ? samsung i8150 wonder var. menüde direkt dosyalarım klasörü var ondada external_sd klasörü var okadar..

tamam external sd nin içinde yüklediğin pdf in gözükmesi lazım.. senin telefon lg l7 mi samsung w mi ?

• slm bende lg l7 alarak aranıza katıldım...
  • Telefonun kalavyesi facebook twitter gibi uygulamalarda şifre kısımına geçince türkçe karakter desteği ingilizce karaktere geçiyor dolayısıyla türlçe karakter içeren şimremi girimiyorum çözümü varmı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tamam external sd nin içinde yüklediğin pdf in gözükmesi lazım.. senin telefon lg l7 mi samsung w mi ?

2 telefonum var :) hem wonder hem LG L7

ayrıca dediğin programı yükledim ve sd karta ulaştım. Ama bana saçma geldi. Ne yani bu programı yüklemesem SD karta ulaşamayacak tım mı ?. Wonder de Dosya denen bir klasör var menüde ondan sd karta ulaşıyordum. demek istediğim buydu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 telefonum var :) hem wonder hem LG L7

ayrıca dediğin programı yükledim ve sd karta ulaştım. Ama bana saçma geldi. Ne yani bu programı yüklemesem SD karta ulaşamayacak tım mı ?. Wonder de Dosya denen bir klasör var menüde ondan sd karta ulaşıyordum. demek istediğim buydu.

o android versiyonundan olabilir, genelde anroid 4.0 larda file manager olmuyor.
    ama bazı cihazlarda file manager içinde yüklü geliyor, o birazda cihazın kendisi ile ilgili. yani ya adamlar yükleyip piyasaya sunuyorlar yada senin yüklemen gerekiyor, sonuçta bir şekilde yüklü olması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Telefonun kalavyesi facebook twitter gibi uygulamalarda şifre kısımına geçince türkçe karakter desteği ingilizce karaktere geçiyor dolayısıyla türlçe karakter içeren şimremi girimiyorum çözümü varmı ?

Arkadaşlar benim sorun sizde yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Telefonun kalavyesi facebook twitter gibi uygulamalarda şifre kısımına geçince türkçe karakter desteği ingilizce karaktere geçiyor dolayısıyla türlçe karakter içeren şimremi girimiyorum çözümü varmı ?

Arkadaşlar benim sorun sizde yokmu ?

ingilizce karaktere basılı tut, mesela u, basılı tutunca üstte bazı seçenekler çıkıyor içlerinde Türkçe karakteri de var, ordan yazabilirsin.
  • Ama ğ harfiçıkmıyor :(

• quote:

Ama ğ harfiçıkmıyor :(

şimdi denedim bende çıkıyor
  • Şifre girme kısımında denediniz değilmi ?

• quote:

Şifre girme kısımında denediniz değilmi ?

hayır, telefonda şifre yok zaten..
    yanlız şifre konusunda genelde şifreler Türkçe karakteri kabul etmezler.. telefondan kaynalanan bir durum değil yani

bu arada karadenizin neresidensin
  • Tesekkürler... sorunun cevabı ordu

• Telefonun ekranı yurt dışı sitelerde gloria glass ekran olarak geçiyor sanırım bu yüzden ekran filmi kullanmaya gerek yok... Yada var mı ?
  • quote:

Telefonun ekranı yurt dışı sitelerde gloria glass ekran olarak geçiyor sanırım bu yüzden ekran filmi kullanmaya gerek yok... Yada var mı ?

Bende gorilla glass olarak biliyorum.. ama yinede ileriki zamanlarda oluşabilecek küçük kılcal çizikler için mat olmayan bir ekran koruyucu kullanmakta fayda var.
    ekran koruyucu sadece çiziklere değil, parmaktan bulaşan yağın uzun zamanda ekranda hasar vermesine de enegl olur.. o yüzden istediği kadar sağlam ekran olsun ben her zaman ekran koruyucu tavsiye ederim. ama dediğim gibi mat olmasın, görüntüyü çok bozuyor..
    bu telefon için çok mağaza gezdim, sadece birinde buldum ondada fiyat 30 TL idi.. internette çok daha ucuza bulursunuz (tabi kendiniz yapıştırmanız gerekecek)

• ekran koruyucu kullanıyorum ama mat olanından değil....
    mat mı alsam bi de diye düşünüyorum ama alsam mı ki....

• Cevap için teşekkürler. Birde telefon da 300mb boş yer olmasına ragmen google playden dosya indirdigimde yeterli alan yok diyor ve. kurulumu
    iptal ediyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.