Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Orijinalden alıntı: xtrem76

birisi cevap verir elbet e980 att cihazı var arkadaşlar buna e986 tr yazılımı uyarmı

donanimini bilmedikleri icin bisi diyemiyo kimse. neden memnun degilsin ki

özellikler aynı üstadım,işlemci,ram,kamera,tek fark att olan yani bizdeki 32 gb kendi hafızası.
    neden memnun değiliz kısmı ise türkçe değil ve dil seçeneklerinde tr yok
  • quote:

quote:

quote:

birisi cevap verir elbet e980 att cihazı var arkadaşlar buna e986 tr yazılımı uyarmı

özellikler aynı üstadım,işlemci,ram,kamera,tek fark att olan yani bizdeki 32 gb kendi hafızası.

en baisiti rom yüklersin anlatımı 1. sayfada var .ama o dediğin 32 gb bile olması farklı yazılım yüklemesiyle telefonu brick yapabilir.. kdz yükle diyemiyorum o yüzden

ama bi ihtimal riskli tabi bu da ama daha makul..

başka ülkelerde e980 kullanıyo onların dzsini flash tol la belki atabilirsn onlarda türkçe olabilir

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2438088

burda ülke ülke yazılım var tekrar ediyorum riskli

• Arkadaslar, cihazi simkart gormedigi icin servise verdim. Anakart degistirdiler, imei de degisti. Simdi az once cihazin kayit disi oldugu icin kapanacagina iliskin mesaj aldim. Ne yapmaliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

İnternet ortamında ne yazıyor ise yaptım. Hafıza kartına ekabölüm yaptım link2sd yükledim yaptığım bölüme taşıma gibi bir şey yapıyor onuda yaptım nafile sorunun tam çözümü yok geçici yükle sil.

En son tümden sıfırlama yaptım yine çözüme ulaşamadım şu saat itibari ile cihazdan soğudum verdiğim parayı düşünerek kendime hakim oluyorum yoksa ortadan ikiye kıracağım.

Tam olarak sorun ne ben anlayamadım ben Foldermount kullanarak 3 tane oyunu hafıza kartına taşıdım hem de data dosyaları herbirinin 2 gb civarındaydı, sende bu program mı işe yaramadı?

• okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    okan dostum aşagıdaki linkte g pro ya kitkat yükleme anlatımı var. google la türkçeye çevirince 1inci adımda modemi kaldır filan gibi şeyler yazıyor.
    bir bakarmısın.
    http://www.lg-phones.org/lg-optimus-g-pro-android-4-4-2-kitkat-custom-rom.html
  • quote:

quote:

quote:

quote:

en baisiti rom yüklersin anlatımı 1. sayfada var .ama o dediğin 32 gb bile olması farklı yazılım yüklemesiyle telefonu brick yapabilir.. kdz yükle diyemiyorum o yüzden

başka ülkelerde e980 kullanıyo onların dzsini flash tol la belki atabilirsn onlarda türkçe olabilir

aynı liste burada da var dostumhttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=25

ama işte bu romlarda durum birbirine uyumlumu bilgisi olan vardır diye sormuştum.

zaten E986+988+989 aynı cihazlar sadece bulunduğu konumlar ve hafızaları farklı.atıyorum e980 güney amerika,e986 avrupa,e988 arap ülkeleri,e989 asya gibi

yoksa genel olarak aynı işlemci aynı batarya aynı ekran aynı ram aynı kamera var
    sadece hafıza farklılıkları var neyse bakacaz bi çaresine ;)

• Partir kullanıcısına yanıt
    marketten uygulama yükler iken yer yok hatası alıyorum. folder mount ile alakalı değil bu ön bellek gibi bir dosya var onun dolu olmasıyla ilgili şimdilik mount2sd uygulaması ile dalvik data ve data/media dosyalarını hafıza kartına taşıdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    bir hata numarası veriyormu dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejer

numara yok sadece yeterli alan yok yazısı çıkıyordu yüklemesi duruyor şimdi böyle uyarı gelmiyor bakalım ne kadar böyle düzgün gidecek.

• quote:

quote:

numara yok sadece yeterli alan yok yazısı çıkıyordu yüklemesi duruyor şimdi böyle uyarı gelmiyor bakalım ne kadar böyle düzgün gidecek.

geçmiş olsun dostum.
  • quote:

okan dostum aşagıdaki linkte g pro ya kitkat yükleme anlatımı var. google la türkçeye çevirince 1inci adımda modemi kaldır filan gibi şeyler yazıyor.
    bir bakarmısın.
    http://www.lg-phones.org/lg-optimus-g-pro-android-4-4-2-kitkat-custom-rom.html

aman kardesim sakin ha.. f240 yazilimi o modifiyesiz ustelik f240larla donanim farkliliklari var stabil degildir yuzde 90.. 1. sayfada var benim.anlatim sikinton olursa burdanda facebooktanda yardim.ederim (oguzhan nazlim) sadece hatrladigim.kadariyla qremote taki mesela dijiturk yok..bide handsfree yokk ..bunun disinda 10 numara kimse sikayetci degil. ona bak.istersen yalniz senden ricam harfiyen yap ve sonuna kadar tam.oku oyle yap ..sd kartini tanimazsa daha kucuk hafizali bi kartla islemini yap.. bikac arkadasin basina geldigi icin diyorum..kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynı liste burada da var dostumhttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=25

ama işte bu romlarda durum birbirine uyumlumu bilgisi olan vardır diye sormuştum.

zaten E986+988+989 aynı cihazlar sadece bulunduğu konumlar ve hafızaları farklı.atıyorum e980 güney amerika,e986 avrupa,e988 arap ülkeleri,e989 asya gibi

yoksa genel olarak aynı işlemci aynı batarya aynı ekran aynı ram aynı kamera var
    sadece hafıza farklılıkları var neyse bakacaz bi çaresine ;)

o hafizadaki farklilik bile seni riske sokar emin ol .. daha once yapmadigim icin sana bisey soyleyemiyorum seni riske atarim telefonun brick ur bende uzulurum.. illa turkce diyosan sphinx rom var 1, sayfada turkce destegide var benim.anlatimim zaten.sikinti olursa sorarsin talniz harfiyen yap ve tamamini omu oyle yap.. sd kartini tanimazsa daha kucuk.bi sd kartla islemini yap.kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: son_of_sun

Arkadaslar, cihazi simkart gormedigi icin servise verdim. Anakart degistirdiler, imei de degisti. Simdi az once cihazin kayit disi oldugu icin kapanacagina iliskin mesaj aldim. Ne yapmaliyim?

verdiğin servisi arayıp sorabilirsin yada müşteri hizmetlerini ara onlar otomatik hallediyor diye biliyorum birinin daha ana kart değişmiş aynı mesaj gelmişti.

• quote:

quote:

recovery yaptım herşey sıfırlandı cwn den de sildim yok aynı.

custom rom kullaniyosan.eger dahili hafizayi tam formatladinmi cwm den .. factory reset wipe cache partition wipe dalvik ten bahsetmiyorum..

cwm den.
    mount and storage
    format data media (sd card )

dahili hafizayi bi formatlasn baska bi onerim yok

dediğini harfiyen yaptım.recovery de format ettim sonra şans eseri mount2 sd diye uygulama bulup yükledim.

önceden hafıza kartına 2 GB boyutunda bir alan oluşturmuştum Fat 32 olarak onu açılışta buldu formatıni sordu onu işaretledim ardından dalvik cache data media dosyası ve bir kaç şeyi taşımak için gerekli yerleri işaretledim. cihaz yeniden başlayınca o böldüğüm alanı buldu gerekli yerlere taşımaları yaptı. Yeni uygulama kurunca oralara gidiyor.

• quote:

quote:

quote:

recovery yaptım herşey sıfırlandı cwn den de sildim yok aynı.

custom rom kullaniyosan.eger dahili hafizayi tam formatladinmi cwm den .. factory reset wipe cache partition wipe dalvik ten bahsetmiyorum..

cwm den.
    mount and storage
    format data media (sd card )

dahili hafizayi bi formatlasn baska bi onerim yok

dediğini harfiyen yaptım.recovery de format ettim sonra şans eseri mount2 sd diye uygulama bulup yükledim.

önceden hafıza kartına 2 GB boyutunda bir alan oluşturmuştum Fat 32 olarak onu açılışta buldu formatıni sordu onu işaretledim ardından dalvik cache data media dosyası ve bir kaç şeyi taşımak için gerekli yerleri işaretledim. cihaz yeniden başlayınca o böldüğüm alanı buldu gerekli yerlere taşımaları yaptı. Yeni uygulama kurunca oralara gidiyor.

kardesim bak naap biliyomusun. yaptigin islemleri yaz ilk sayfaya tasinsin baskasi siminti cekmesin sen gibi adminide etiketle temiz olsun sevindim

• okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    resimli anlatım yaparım bir kaç güne.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Gelen msjda benim cihazin eski imeisi vardi. Anlasilan benim cihaz sorun yasamayacak ama yine de arayip bir sormakta fayda var tabi. Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: son_of_sun

Gelen msjda benim cihazin eski imeisi vardi. Anlasilan benim cihaz sorun yasamayacak ama yine de arayip bir sormakta fayda var tabi. Tesekkurler

Arkadaşım bende anakartı değiştirdim bazı arkadaşlar hatırlarlar. Şimdi serviste zaten telefonunu geri alırken aldığın kağıt üzerinde gösteriyorlar. Eğer telefonun eski IMEI numarasını içeren bir mesaj alırsanız önemli değil diyorlar. Yok kağıtta yazılı olan başka bir IMEI numarasını içeren bir mesaj alırsanız bizi arayın diyorlar. Servis size telefonu teslim ederken atlamış bunu söylemeyi sanırım. Bana da gedi aynı mesaj İlk IMEI numarasını içeren kapanacaktır falan diye, sıkıntı yok yani.
  • istanbul içi, temiz G PRO aramaktayım. kendimde var, bir tane daha lazım.
    iphone 4s 16gb +nakit olarak alışveriş olacak.
    düşünenler mesaj atsın özelden..
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.