Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet ortamında ne yazıyor ise yaptım. Hafıza kartına ekabölüm yaptım link2sd yükledim yaptığım bölüme taşıma gibi bir şey yapıyor onuda yaptım nafile sorunun tam çözümü yok geçici yükle sil.

En son tümden sıfırlama yaptım yine çözüme ulaşamadım şu saat itibari ile cihazdan soğudum verdiğim parayı düşünerek kendime hakim oluyorum yoksa ortadan ikiye kıracağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

İnternet ortamında ne yazıyor ise yaptım. Hafıza kartına ekabölüm yaptım link2sd yükledim yaptığım bölüme taşıma gibi bir şey yapıyor onuda yaptım nafile sorunun tam çözümü yok geçici yükle sil.

En son tümden sıfırlama yaptım yine çözüme ulaşamadım şu saat itibari ile cihazdan soğudum verdiğim parayı düşünerek kendime hakim oluyorum yoksa ortadan ikiye kıracağım.

o zaman iphone oneriyorum . android sorunu bu . her telefonda olabiliyo trakyali kardesim. cogu telefonumda bu sorun zaman zaman basima geldi samsung da da oldu motorolalarimdada oldu .. malesef durum bu .. canini sikma.docem ama.haklisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    Yapmadığım bir şey kaldı bu data alanını büyütmek. Swap alanı bumu demek bilmiyorum ama data dosyasının boyutunu büyütebilir isem çözülecek.

• Arkadaslar bu cihazda bu derece hafiza sorunu yaratacak neler yuklediniz cok merak ettim.bende zaman zaman yasiyorum ama yuksek boyutlu oyunlarda yasiyorum genelde.

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Bence bu bir hata çünkü recovery yaptım tertemiz hale geldi toplasan 3 uygulama var.

es dosya yöneticisi
    link2 sd
    titanium backup

Halen yer yok diyor çıldıracağım.

Teknoloji ilerliyor ama bu android için ilerlemek olmuyor.

Eski sürümde taşıma vardı şimdi yok eski sürüm de hiç yer yok hatası almadım ki alan çok daha küçük.

• Bende su an asphalt 8,the dark knight rises,modern combat dahil bir suru uygulama var ki bahsettigim 3 oyunun en kotusu 1.5gb.ve halen kullanilabilir 3.5 gb dahili kullanilabilir alanim var.onbellek temizleyici kullaniyor musunuz

recovery yaptım herşey sıfırlandı cwn den de sildim yok aynı.

Hafıza boş arkadaşım

Hafıza boş arkadaşım

• quote:

Teknoloji ilerliyor ama bu android için ilerlemek olmuyor.

Eski sürümde taşıma vardı şimdi yok eski sürüm de hiç yer yok hatası almadım ki alan çok daha küçük.

bu telefonda basima hic gelmedi ne.dicem.bilmiyorum.ki bendede dolu

• quote:

recovery yaptım herşey sıfırlandı cwn den de sildim yok aynı.

custom rom kullaniyosan.eger dahili hafizayi tam formatladinmi cwm den .. factory reset wipe cache partition wipe dalvik ten bahsetmiyorum..

cwm den.
    mount and storage
    format data media (sd card )

dahili hafizayi bi formatlasn baska bi onerim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanmpx220 -- 3 Mayıs 2014; 21:08:36 >
    aldığım dan gelen stock rom yüklü. kendi içindeki sd 0diye geçen yeri de formatlar isem yeniden kurulum yapmam gerekmez mi yani rom yüklemem.

• quote:

aldığım dan gelen stock rom yüklü. kendi içindeki sd 0diye geçen yeri de formatlar isem yeniden kurulum yapmam gerekmez mi yani rom yüklemem.

cwm den bahsetmissin o yuzden soledim cwm yuklu ise baska hic bi islem yapmasan soledigimi yap.. cwm yukluyse tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanmpx220 -- 3 Mayıs 2014; 21:38:44 >
    yükledim sd karta bir bölüm oluşturmak için ama yokmuş bu özellik. peki cwn de dahili hafıza içinde değil mi biz genel dâhili hafızayı değil bir bölümünü mü formatliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 3 Mayıs 2014; 21:47:12 >
  • quote:

yükledim sd karta bir bölüm oluşturmak için ama yokmuş bu özellik. peki cwn de dahili hafıza içinde değil mi biz genel dâhili hafızayı değil bir bölümünü mü formatliyoruz.

ama cwm sistem klasorunde yukludur.. hani su 16 gb olan yerin 10 unu kullaniyoruz ya bu diger 6gb in icinde

o yuzden cwm silinmez

eyvallah bir deneme yapayım.

Birde bu data dosyasının boyutunu ayarlamak için img dosyası değiştirme varmış ben cihaz da bulamadım. O dosyayı ya elle yazarak yada hazır yazılmış halde değişim yaparak alanı arttırabilirmisinz.

• quote:

eyvallah bir deneme yapayım.

Birde bu data dosyasının boyutunu ayarlamak için img dosyası değiştirme varmış ben cihaz da bulamadım. O dosyayı ya elle yazarak yada hazır yazılmış halde değişim yaparak alanı arttırabilirmisinz.

img dosyasi olayini bilmiyorum.arkadasim yaa

• Şu stabil sistemi bozacaklarsa güncelleme gelmesin daha iyi.. varsın versiyon numarasında 4.4.x.x yazmasın ama beni memnun etsin..

LG bence bundan sonraki çıkaracağı android telefonlarına yazılım yaparken şu telefona yaptığı yazılımı tez olarak baz almalı kendine. Samsung bile böyle bir stabiliteyi yakalayamadı. Hayır desem ki cihaz bir kere bile donup kendini resetledi yok anasını satayım hiç bişey yok, anca ben şişiriyorum yükleniyorum onda da zoraki bir anlık tıkanma oluyor sonra yine kendini toparlıyor.

Ha bu arada cihaz 2 kere yere düşüp batarya+kapak+gövde olarak beton zeminle kucaklaştı ama buna rağmen ne donanım ne de yazılımsal en ufak sorun vermedi. Şimdi köşelerde ufacık darbe ve çizik izleri var onları da nazarlık olarak sayıyorum artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 4 Mayıs 2014; 0:49:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Şu stabil sistemi bozacaklarsa güncelleme gelmesin daha iyi.. varsın versiyon numarasında 4.4.x.x yazmasın ama beni memnun etsin..

LG bence bundan sonraki çıkaracağı android telefonlarına yazılım yaparken şu telefona yaptığı yazılımı tez olarak baz almalı kendine. Samsung bile böyle bir stabiliteyi yakalayamadı. Hayır desem ki cihaz bir kere bile donup kendini resetledi yok anasını satayım hiç bişey yok, anca ben şişiriyorum yükleniyorum onda da zoraki bir anlık tıkanma oluyor sonra yine kendini toparlıyor.

Ha bu arada cihaz 2 kere yere düşüp batarya+kapak+gövde olarak beton zeminle kucaklaştı ama buna rağmen ne donanım ne de yazılımsal en ufak sorun vermedi. Şimdi köşelerde ufacık darbe ve çizik izleri var onları da nazarlık olarak sayıyorum artık..

Beyaz bir silikon kilif al butun cizikler kapansin :P

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.