Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sakulta SS

eyvallah hocam sagolasin da kamera pek tatmin etmedi gibi ya smdi galaxy ace cihazimda fotografi cekmek icin bastgm zaman odaklayip oyle cekiyor ama bunda cekecegin manzaraya telefonu tuttugun an odakliyor basinca da direkt aliyor fotografi. bu bir arti mi eksi mi anlayamadim

kamerasibcok sahane bi kamera degil zaten.. odak konusunda sadece tusa basnan yada cekecegin tarafa cevirmek yetmez.. cicekmi cekcen mesela telefonu cicege tut .tuttuktan sonra ekranda cicegin ustune tikla sonra cekim tusuna bas.. bu biraz ozgurluk veriyo.. odagi yakindaki bi cisme verebiliyosunuz.. yada tam tersi uzaktaki bisi onemliyse onu odaklayabiliyosunuz.. eger tek tusla olsaydi telefon secicekti uzaktakimi yakindakimi diye simdi is sende bitiyo daha ozgursun bence tabi iyi geceler arkadasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e980 att cihazı var arkadaşlar buna e986 tr yazılımı uyarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: efehasan

İhtiyacı olan kaçırmasın. 1 günlük ve +3 yıl teknosa garantili 900 tl. Çok iyi fiyat.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-optimus-g-pro-1-gunluk-plusteknosa-teknogarantili-sifir-162969935/detay

İlandaki resimler benim cihazın resimleridir bir ara satmayı düşündüm forumda ilana koydum.. İlan açıklamaları bile aynı çok enteresan..

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

arkadaşlar oyun ve uygulamaları bir türlü hafıza kartına atamıyorum ve telefon sürekli yeterli hafıza yok uyarısı veriyor sizden bu konuda yardım bekliyorum

Bir çözüm buldun mu bende de uygulama az olamsına rahmen aynı hataları veriyor.

Bu ne saçma iştir ya onca para ver cihaz al uygulama yüklerken alan yetersiz desin hiç bir şeyde çözüm yok yazıklar olsun para için milleti ne hale getiriyorlar. hiçmi test etmiyor bunlar cihazı neden boyle hata veriyor onca şey denedim yok yok yüklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 3 Mayıs 2014; 11:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: efehasan

Arkadaslar her ne olduysa telefon rehberindeki kisilere fotograf atayamiyorum. Rehberi yedeklemistim geri yukledim ama malesef sorunu cozmedi. Yardimlarinizi bekliyorum.

Sim karttaki numaraları telefon hafızasına taşıdınmı? Bildiğim kadarı ile sim kartta iken resim olmuyor illa telefona taşı diyor.

Arkadaşım rehbere gir her hangi bir ismin üzerini tıkla sonra sağ üstte olması lazım kalem işaretini tıkla google kişi yaziyorsa olmaz onu değiştir telefon kişisi yaptın mı olur

Tamam tesekkurler sorun baska yerdeymis hallettim.

• eğerki bu yetersiz alan hatasının çözümü bulunmazsa lg benim gözümde sıfırlanır hiç gözünün yaşına bakmam bir dahada ne alırım ne aldırtırım en zılı lg düşmanı olurum. Ne saçma iştir ya bir uygulama yükle dalvic sil 2, uygulamayı yükleyeme onca hafıza kartı al dosta taşıyama nedir bu ya.
  • quote:

eğerki bu yetersiz alan hatasının çözümü bulunmazsa lg benim gözümde sıfırlanır hiç gözünün yaşına bakmam bir dahada ne alırım ne aldırtırım en zılı lg düşmanı olurum. Ne saçma iştir ya bir uygulama yükle dalvic sil 2, uygulamayı yükleyeme onca hafıza kartı al dosta taşıyama nedir bu ya.

arkadaslar tum android cihazlarda basima gelmis bi sorundur bu ..cozumu vardir heralde bi fikrik yok ama. ama lg degil baska markalarda da basima geldi.. sinir bozucu durum

• quote:

eğerki bu yetersiz alan hatasının çözümü bulunmazsa lg benim gözümde sıfırlanır hiç gözünün yaşına bakmam bir dahada ne alırım ne aldırtırım en zılı lg düşmanı olurum. Ne saçma iştir ya bir uygulama yükle dalvic sil 2, uygulamayı yükleyeme onca hafıza kartı al dosta taşıyama nedir bu ya.

ali kardes bak bi forumda bdum cozum olarak yayinlamislar

*********** Ç Ö Z Ü L D Ü ************

Öncelikle bana önerilen (daha önceki mesajımda yazdığım gibi) hiçbir işlem işe yaramadı. Aslında sorunun ne olduğunu az çok tahmin ediyordum. Sorun daha önce çalışan ve üzerine güncelleme gelince "yeterli depolama alanı yok" hatası veren programın cihaz içinde kalan artık dosyaları. Kaldırıp yeniden kurmaya çalışınca aynı hatayı vermesinin sebebi de bu. Bende şu şekilde yaptım (çok riskli olduğunu biliyorum fakat denemeden içim rahat etmeyeceği için uyguladım)

1-) ES File Explorer programını indirip kurdum
    2-) Programı açıp üst satırdaki / işaretine tıklayarak konumu "Cihaz" olarak ayarladım.
    3-) En alttaki "Ara" butonuna tıklayarak arama penceresine sorun çıkaran programın kısa adını yazdım. Örn: "twit" veya "faceb" veya "utor" gibi
    4-) Arama sonucunda ne çıkarsa çıksın hepsini sildim.
    5-) Google play'e girip yeniden son güncel sürümleri indirdim ve kurdum. Hiçbir sorun olmadan çalıştı. Ancak önüme geleni sildiğim için facebook veya twitter gibi sosyal ağlardan oynanan oyunlarında bazı dosyalarını silmiş oldum. Örneğin "8ball" isimli bilardo oyununu oynardım fakat silme işleminden sonra oyuna girerken kullanıcı adı ve şifremin de silindiğini gördüm. Bunları tekrar girdiğimde sorun olmadan oynadım. Aynı sorunu yine Facebook'a tanımlı olan "Çanak Okey" oyununda gördüm fakat sadece kullanıcı adı ve şifre girerek onuda düzelttim. Başkada sorun denilecek bir olayla karşılaşmadım.

Bu kadar çok şey deneyip sonunda sorunu kendi yöntemlerimle çözdüğüm için mutluyum. Bana önerilen bir çok programın da bu işe yaradığına eminim. Ama ne hikmetse benim manuel yaptığım işlemleri bu programlar yapamıyor demekki. Denediğim programların isimlerini buraya yazsam 1 sayfa yer tutar. Hiçbirine güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha anladım.

• okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    Kaç defa denedim onları ben hiç yüklenmemiş uygulamaları dahi yükleyemiyorum. Twit face hep aradım hiç birşey çıkmıyor dalvik i siliyorum 1 uygulama yüklüyor sonra yine aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceroto

O ilana bende baktım hatta aradım ama cevap veren olmadı mesaj göndermeyi kapatmış arkadaş mesajda gönderilmiyor yani kanada şüpheli geldi tekrar arayacağım kapıda ödemeli göndermesini istiycem bakalım ne diyecek

Arkadaslar ptt kargo ile kapida odemeli bir sey alirken karsi taraftan "kontrollu teslim" seklinde gondermesini isteyin. Aksi halde ptt gorevlisi parayi almadan paketi actirmaz. Telefon beklerken paketten dis macunu cikabilir. Sonra yandi gulum keten helva. Kontrollu teslimde parayi vermeden paketi acarsiniz incelersiniz begenirseniz parasini o zaman odersiniz.

• Bu sekilde yaparsaniz hic bir hak kaybina ugramazsiniz. Karsi taraf malina guveniyorsa gonderir. Üc kagitciysa gondermekten vazgecer. Bu aralar kapida odemelide agzi yanan cok insan var aman dikkat.

• quote:

Kaç defa denedim onları ben hiç yüklenmemiş uygulamaları dahi yükleyemiyorum. Twit face hep aradım hiç birşey çıkmıyor dalvik i siliyorum 1 uygulama yüklüyor sonra yine aynı.

valla o zman bilmiyorum androidin sorunu bu:(

• birisi cevap verir elbet e980 att cihazı var arkadaşlar buna e986 tr yazılımı uyarmı
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    dostum, bir yerde aynı soruna çözüm olarak şöyle demiş biri:

" lucky patcher gir araçlar düzeltme ve yedekleri kaldır de ve tlf açılacak her şey düzelecek. "

bende bir sorun olmadığı için denemedim. lucky patcher ı google da aratırsan var. reklam kaldırma da dahil başka işlere de yarıyormuş.

indirme linki: http://cizyaxeld4.1fichier.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 3 Mayıs 2014; 14:42:49 >
    maaleeef çözüm bulamadım arkadaşlardan blri link verdi forumda bu konuda sayfa açılmış inceledim konuyu %100 çözüm yok gibi blr arkadaş kendi imkankarı ile çözdüğünü belirtmiş ancak rlskli blr durum gibi gördüm denemedim istersen deneyim sonucu bizimle paylaş çok makbule geçer

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    lucky patcher ı denedin mi dostum.yukarıda yazmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrem76

birisi cevap verir elbet e980 att cihazı var arkadaşlar buna e986 tr yazılımı uyarmı

donanimini bilmedikleri icin bisi diyemiyo kimse. neden memnun degilsin ki

maaleeef çözüm bulamadım arkadaşlardan blri link verdi forumda bu konuda sayfa açılmış inceledim konuyu %100 çözüm yok gibi blr arkadaş kendi imkankarı ile çözdüğünü belirtmiş ancak rlskli blr durum gibi gördüm denemedim istersen deneyim sonucu bizimle paylaş çok makbule geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

Orijinalden alıntı: b_turker

4.1.2
    Kernel 3.4.0
    JzO54k yapim numarasi
    APQ8064/MDM9X15M BASEBAND

3G PAKETIM MEVCUT. S4 KULLANIYODUM DAHA NCE
    ONDA SIKINTI YOKTU. AMA ANLAMADIM NEDEMDIR.

Peki cihazin ime numarasiyla eslesiyormu, uzerine ime cakilmis olabilir. Eski yillarda benimde basima gelmisti note 1 e nokia 3330 imesi cakmistim wifi acilmiyordu :)

Hocam ben 1 sene galaxy s2 yi siemens c45 imei ile kullandim.ne 3g de ne wifi de sikinti yasamadim.oldukca da hizliydi baglanti hizi.senin note bozukmus

Benim note bozuk olsaydi dostum baska ime ile calismazdi wifisi gpsi 3gsi :)

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.