Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende LG p970 ime kavuştum şeytana uydum gittim aldım bir tane hadi hayırlısı olsun ne diyelim
  • CROSSHAIR hocam yorumlarını esirgeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

bence bu nova ekranda gayet başarılı gerek parlaklık olsun gerek hassasiyet olsun.sonuçta bu tel 900 galaxy s 1000-1100 arası.onuda düşünmek lazım.ekran konusunda sıkıntısı olanlar bence buna takılmasın ekran iyi

Htc'nin gibi super lcd idi sanırım en azından bu ekrandan iyidir.100 TL fazla verip Galaxy S almak bence daha mantıklı.Sonuçta son güncelleme de çıktı.Ekranı daha iyi ve gorilla glass.Gpu su daha iyi ve benzeri.100 TL fazla verip çok daha iyi telefon alacaksınız.
    Bir arkadaş demişti Galaxy S'i elinize alıp inceleyin farkı görürsünüz diye.Elime alıp inceledim.Çok ince ve çok hafif.Plastik kasa kesinlikle kötü değil.

tercih meselesidir birşey diyemem.ama 100tl diye diye arttıkça fiyatta iyice artar sonu yok yani.galaxy s kötü telefon demiyor kimse ama bu demek değildirki p970 kötü telefon.benim demek istediğim nova ekran iyimidir kötümüdr diye soranlara nova ekranın iyi olduğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

arkadaşlar bende LG p970 ime kavuştum şeytana uydum gittim aldım bir tane hadi hayırlısı olsun ne diyelim

hayırlı olsun.artık imzanızdan gt540 çıkarıcaksın sanırım satmayı düşünüyodunuz galiba
  • lg güncellemede 2.2 de bırakacağını sanmam 2.3 kesin çıkacaktır ancak 2.4 konusundan ben pek acele ediceğini sanmıyorum bakalım...
    telefonu alan diğer arkadaşlarada hayırlı olsun 900 tl ye alınabilecek en iyi telefon hatta 1000 tl için de bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 10 Haziran 2011; 12:30:12 >
  • arkadaşlar yabancı sitelerde yazılımlar verilmiş.....yüklemenin nasıl yapılacağıda anlatılıyor.....
  • quote:

arkadaşlar bende LG p970 ime kavuştum şeytana uydum gittim aldım bir tane hadi hayırlısı olsun ne diyelim

Hacı vatanda 900 lira imiş oradan mı aldın.
  • Hakkettiği fiyatdiye bişey yok aslında türkiyede bu telefon 900-1000 e gider 900 altı hayal bir sürü uydurk nokia samsung modeli dolanırken piyasada birde bu telefon 2.2 bile olsa galaxys in 3.0 ından iyidir :) ama dediğim gibi bu telefonun şekil şemal insana verdiği kalite hissi ve özellik açısından çin otuncaklarına benziyen galaxys ten ben ve benim gibiler için çok iyi bir telefondur bence çok yormayın kendinizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marbori

arkadaşlar yabancı sitelerde yazılımlar verilmiş.....yüklemenin nasıl yapılacağıda anlatılıyor.....

Yabanci sitenin linkini verde bir gozden gecirelim bakalim hocam. İyi biseyse yapariz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

hayırlı olsun.artık imzanızdan gt540 çıkarıcaksın sanırım satmayı düşünüyodunuz galiba

2-3 gün önce sattım zaten gt540 ımı . onu satınca alabildim zaten

@farukakgun

hocam biraz kurcalayım şimdi işteyim eve gidince iyice kurcalarım yorumlarımı yazarım inşaallah.

@invisible

evet vatandan aldım ama world kart bulamadım nakit almak zorunda kaldım :( Allahtan para vardı hesapta :) yanında birde koruyucu kılıf verdiler plastik olanlardan . güzel bişeymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROSSHAIR -- 10 Haziran 2011; 18:57:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: marbori

arkadaşlar yabancı sitelerde yazılımlar verilmiş.....yüklemenin nasıl yapılacağıda anlatılıyor.....

Yabanci sitenin linkini verde bir gozden gecirelim bakalim hocam. İyi biseyse yapariz.

lin1k buhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1111771 ....3 üncü sayfasında ayrıntılı anlatım var. Ben denedim ve TUrkcell logusuyla, zll sesleri gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marbori -- 10 Haziran 2011; 19:05:46 >

• bugün ben de aldım vatandan.Android benim için yeni oldugundan daha dosya yöneticisi tarzı bir program dahi bulamadım
  • vay arkadaş bluetooth tan bir dosya gonderdim hala bulup açamadım.Telefonun arkasına koruyucu kapağı takınca iphonu anımsattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADAMANTIUM

bugün ben de aldım vatandan.Android benim için yeni oldugundan daha dosya yöneticisi tarzı bir program dahi bulamadım

içinde dosya yöneticisi programla gelmiyor marketten indireceksin. root explorer bulabilirsen indir yoksa başka bir dosya yöneticisi indirebilirsin
  • cross sana birşey soracağım benim kız arkadaşa telefon alıcam vatandan n8 alacağız 950 lira 6 taksit ama şubede altı taksit yokmuş hiç bilmiyorum hiç gitmedim sen bana şunu söyle sen nasıl kaça satın aldın
  • telefonla ilgili ilk izlenimlerim : (pek fazla kurcalama imkanım olmadı ama)

telefon çok şık , çok güzel
    ekran galaxy S kadar var belki daha bile iyi
    turkcell in yüklediği saçma asapan birsürü programın olması canımı sıktı çöplüğe çevirmiş telefon

daha pek kurcalayamadım dediğim gibi kurcaladıkça yazarım . telefonu almayı düşünen arkadaşlar merak ettikleri bişey varsa sorabilirler elimden geldiğince yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

cross sana birşey soracağım benim kız arkadaşa telefon alıcam vatandan n8 alacağız 950 lira 6 taksit ama şubede altı taksit yokmuş hiç bilmiyorum hiç gitmedim sen bana şunu söyle sen nasıl kaça satın aldın

hocam ben banka kartın çektirdim tek çekim yani nakit verdim. başka kartlarla tekçekime %5 indirim yapıyorlar %8 değil yanlızca worlde öyle yapıyorlar. ama sana tavsiyem kesinlikle N8 alma

çok fazla donma porblemi yaşayanlar var. telefon çok kullanışsız . sol alttaki tuşunu kullanması zor özelliklede sol el ile. abimde var donma problemi yaşıyordu birgün komple donmuş daha da açılmamış garantiden 1 ayı geçkin sürede geldi 1 hafta kadar kullandım bunalıma girdim gt540 ıma kavuşun derin bir nefes aldım.

bana sorarsan kesinlikle ve kesinlikle N8 alma (ayrıca çok ağır bir telefon, malzeme yapısı olarak elinden kayabiliyor)

• Rom yüklemeyi öğürenirseniz size yeni çıkan tüm romları ulaştırabilirim gençler
  • bu rom işi ne olacak ya. zorla sövdürecek bu türkcell kendine yaa bide root olamadım ben :(
  • ya bu başlık neden bu kadar sakin . kaç kişide var P970 sayımız arttıralım herkese önerin alsınlar onlarda

ya ama menulerde ufakta takılmalar var yaa. hep bu turkcell yüzündendir . temiz bir rom bulup yüklemek lazım . arkadaşlar bu lg türkiyeye mail atalımda turkcell olmayan rom çıkarsınlar temzi bir tane .
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.