Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FmRadyo kullanınca telefonum çok yavaşlıyor diyen arkadaşlar telefonunuzda hangi firmware yüklü ve root yaptınız mı?

Benim Black'da şu anda Türkiye v10b yüklü ve root'lu. Hiç yavaşlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

FmRadyo kullanınca telefonum çok yavaşlıyor diyen arkadaşlar telefonunuzda hangi firmware yüklü ve root yaptınız mı?

Bende de 10b tr yüklü ama dediğim gibi radyoyu yükledikten sonra birisini ararken tel ekranı kendi kendine kapanıp açılmamaya falan başladı.Bakalım kaldırıcam şimdi radyoyu gene devam edicek mi aynı problemler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestrosdt

quote:

FmRadyo kullanınca telefonum çok yavaşlıyor diyen arkadaşlar telefonunuzda hangi firmware yüklü ve root yaptınız mı?

Bende de 10b tr yüklü ama dediğim gibi radyoyu yükledikten sonra birisini ararken tel ekranı kendi kendine kapanıp açılmamaya falan başladı.Bakalım kaldırıcam şimdi radyoyu gene devam edicek mi aynı problemler..

Root'u da sormuştum. Şundan soruyorum. Türkiye romu nedense bazı programları beğenmiyor. Eh malum FmRadyo türkiye yazılımları ile gelmiyor.

Örneğin root yapmadan önce mplayer app ini yüklemiştim. En düşük çözünürlükteki videolar bile ağır çekimle oynuyordu. Sistem de çok yavaşlıyordu.

Rootdan sonra oynatıcı fişek gibi oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nod35

quote:

Orijinalden alıntı: macoo

arkadaşlar videodaki OPTİMUS gibi bizimde arka kapakda böyle olsa süper olurdu dimi..
    http://www.youtube.com/watch?v=f_4zw9h8GVk&feature=related

bu kapak hoş olmus nerden bulabiliriz acaba

O sadece kapak değil. Dikkat ederseniz mekanik tuşlar da beyaz.

Telefondan izleyemedim nedense :s oynatılamıyor uyarısı verdi sizde de böyle mi?

Ben izleyebiliyorum. Bu garip bir durum. Bir gün önce izleyemediğim videoyu bir gün sonra izliyorum.

sistemde adobe air yüklü mü sizde? bununla alakası var diyorlar ama çok da sanmıyorum?

• TR 10b rom yüklü ve rootlu cihaz, radyo sorun yaratmadı bende de..20-25 mb ram kullanıyor sadece, onu da kullanan büyük ihtimal widget zaten, onsuz da olur ama herhangi bir yavaşlama gözlemlemedim henüz..farklı romlardan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ben.

Bu arada sizinkiler epey sorunlu olmuş ya, batarya çıkartmak zorunda kalanlar, çok fazla ram harcıyor diyenler..mutlaka bir sorun olmalı ya root ya rom kaynaklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 3 Ağustos 2011; 21:43:26 >
  • quote:

quote:

quote:

Root'u da sormuştum. Şundan soruyorum. Türkiye romu nedense bazı programları beğenmiyor. Eh malum FmRadyo türkiye yazılımları ile gelmiyor.

Örneğin root yapmadan önce mplayer app ini yüklemiştim. En düşük çözünürlükteki videolar bile ağır çekimle oynuyordu. Sistem de çok yavaşlıyordu.

Yok root lu değil muhtemelen ondandır o zaman.Root konusunda halen tereddütlüyüm garantide başımızı ağrıtabilirler...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok root lu değil muhtemelen ondandır o zaman.Root konusunda halen tereddütlüyüm garantide başımızı ağrıtabilirler...

muhtemelen root kaynaklı sorun..garantide başınızı ağrıtmazlar hocam, servise vermeden unroot edersiniz o kadar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar videodaki OPTİMUS gibi bizimde arka kapakda böyle olsa süper olurdu dimi..
    http://www.youtube.com/watch?v=f_4zw9h8GVk&feature=related

bu kapak hoş olmus nerden bulabiliriz acaba

O sadece kapak değil. Dikkat ederseniz mekanik tuşlar da beyaz.

Telefondan izleyemedim nedense :s oynatılamıyor uyarısı verdi sizde de böyle mi?

Ben izleyebiliyorum. Bu garip bir durum. Bir gün önce izleyemediğim videoyu bir gün sonra izliyorum.

sistemde adobe air yüklü mü sizde? bununla alakası var diyorlar ama çok da sanmıyorum?

Evet yüklü ama ondan değil. Bir gün önce, bir gün sonra olayı daha önceden de vardı.
    Alakası varsa bunu anlaman kolay. Yükleyiverirsin adobe air'ı.

• kamerayı sessize almanın bir yolu yok sanırım..yuksek sesle ses cıkarıyor
  • http://fo rum.xda-developers.com/showthread.php?t=1161015

arkadaşlar ben bu sayfadaki romu yükledim, daha yükleyeli bir kaç saat oldu ama gayet dengeli ve hızlı çalışıyor gibi... tavsiye ederim...
    ayrıca ben telefonu daha önde radio rom yüklerken göçertmiştim, servise verdim, anakartı değiştirdiler...
  • Aslında bu youtube videolarının linklerini tıklayınca yüklü olan youtube appi ile açması lazım. Yani linki tıklayınca tarayıcı da dahil youtube seçenekleri çıkması lazım. O zaman sorun olmadan açar. Tr yazılımı yüklü iken bir türlü yaptıramadım. Youtube uygulamasını sistem uygulamasına çevirdim gene olmadı.
    Europe v10b yüklü iken oluyordu.
  • arkadaşlar telefona root atıcam. Bi forumda root işlemiyle ilgili şunu buldum. aynen şöyle yazılmış:

" bu linkteki dosyayı apk yi pc ne indir
    http://www.megaupload.com/?d=VFHRCZX8
    indirdikten sonra telefonuna gönder ve uygulamayı çalıştır.sonrasında telefonun root olacaktır. "

Hep risli işlemdir diye tarif edilen root kurmak değilmiydi. bu kadar basit midir bu işlem. bi arkadaş da bunu kurmadan önce superuser diye bişey kurak gerekiyor demişti. ne yapmalıyım? özel p970e root işlemini anlatan bir yazı görmedim bundan başka :s

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar kılıfların örnekleri bunlar

http://urun.gittigidiyor.com/LG-P970-Siyah-Silikon-Case-Kilif-3xFilm_W0QQidZZ42724685

http://urun.gittigidiyor.com/LG-P970-Sert-Rubber-Kapak-Case-Kilif-Film_W0QQidZZ42724560

http://urun.gittigidiyor.com/LG-P970-Siyah-Silikon-Case-Kilif-3xFilm_W0QQidZZ42724685
    ben bundan kullanıyorum..ama amaç telefon korumak değilmi...

telle birlikte verilen kılıfı begenmediniz sanırım...

ben daha o kılıfı almadım :)) silikon aldım artık cam koruma filmi güzel oldu bence :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusilk

arkadaşlar telefona root atıcam. Bi forumda root işlemiyle ilgili şunu buldum. aynen şöyle yazılmış:

" bu linkteki dosyayı apk yi pc ne indir
    http://www.megaupload.com/?d=VFHRCZX8
    indirdikten sonra telefonuna gönder ve uygulamayı çalıştır.sonrasında telefonun root olacaktır. "

Hep risli işlemdir diye tarif edilen root kurmak değilmiydi. bu kadar basit midir bu işlem. bi arkadaş da bunu kurmadan önce superuser diye bişey kurak gerekiyor demişti. ne yapmalıyım? özel p970e root işlemini anlatan bir yazı görmedim bundan başka :s

zaten telefon root olunca superuser olursun

aşağıdaki linke bak

http://fo rum.xda-developers.com/showthread.php?t=1154882

• quote:

Orijinalden alıntı: eksilen

http://fo rum.xda-developers.com/showthread.php?t=1161015

arkadaşlar ben bu sayfadaki romu yükledim, daha yükleyeli bir kaç saat oldu ama gayet dengeli ve hızlı çalışıyor gibi... tavsiye ederim...
    ayrıca ben telefonu daha önde radio rom yüklerken göçertmiştim, servise verdim, anakartı değiştirdiler...

Hocam o romda turkce karakter sorunu var mi? Eski bir surumunu yuklemistim, bellek kartimi tanimiyor diye kullanamadam kaldirmistim, adam bu sorunu duzeltmis, gelen mesajlardada turkce karakter sorunu yoksa flash atayim tekrar..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

bence silikon kılıf yerine kendi kapahını kullanmak en iyisi silikon kılıfı cebinden cıkarmak zor yapısıyo kumasa ben tavsiye etmem

cevabınız için tesekkürler.kendi kapagını kullanıyorum hocam ama netten ekran koruyucu film sipariş verdim yanında kılıf da vardı yedek olsun anlamında sert rubber kılıfmı sipariş versem slikonmu diye onun tereddütündeyim

valla slikon gibi duruyo fotolarda..bende vazgectim ondan almaktan..telefonla gelen gibi ise diye düşündüm..
  • quote:

quote:

quote:

bence silikon kılıf yerine kendi kapahını kullanmak en iyisi silikon kılıfı cebinden cıkarmak zor yapısıyo kumasa ben tavsiye etmem

cevabınız için tesekkürler.kendi kapagını kullanıyorum hocam ama netten ekran koruyucu film sipariş verdim yanında kılıf da vardı yedek olsun anlamında sert rubber kılıfmı sipariş versem slikonmu diye onun tereddütündeyim

valla slikon gibi duruyo fotolarda..bende vazgectim ondan almaktan..telefonla gelen gibi ise diye düşündüm..

bugun 3 ekran koruyucu film aldım ılkı guzel oldu bıkac bosluk kaldı dıye dıgerlerını takayım dedım hepsı rezıl oldu.bır uc tane daha siparıs edeyım..birde hepsıburadadan 8 gb lık kart spıarıs verdık..bı tel aldık akabınde bır suru sey alıyoz yahutelle gelen kapak hoş bence

• quote:

Orijinalden alıntı: NoNameX

quote:

Hocam o romda turkce karakter sorunu var mi? Eski bir surumunu yuklemistim, bellek kartimi tanimiyor diye kullanamadam kaldirmistim, adam bu sorunu duzeltmis, gelen mesajlardada turkce karakter sorunu yoksa flash atayim tekrar..

hayır türkçe karakterle ilgili bir sorun yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

bugun 3 ekran koruyucu film aldım ılkı guzel oldu bıkac bosluk kaldı dıye dıgerlerını takayım dedım hepsı rezıl oldu.bır uc tane daha siparıs edeyım..birde hepsıburadadan 8 gb lık kart spıarıs verdık..bı tel aldık akabınde bır suru sey alıyoz yahutelle gelen kapak hoş bence

bende 1cide öle hata yaptım ..2cide sonuç başaralı :) birede kulaklık kısmında az biraz kestim ses daha iyi gelsin diye ...sonuç süper :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NoNameX

quote:

hayır türkçe karakterle ilgili bir sorun yok

Gelen mesajlarda turkce karakter bosluk cikiyor diye sikayet eden cok gordum ama Iyi o zaman o sorun yoksa, flash atayim

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.