Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frenze

Radyo'da ses biraz az mı ? Yoksa bana mı öyle geldi.

Evet müzik çalarta göre sesi az bende de. Hatta Black'ın orjinal radyosu daha fazla ses veriyordu. Olsun buna da şükür. Smste türkçe karakter sorunu olmasın da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Evet müzik çalarta göre sesi az bende de. Hatta Black'ın orjinal radyosu daha fazla ses veriyordu. Olsun buna da şükür. Smste türkçe karakter sorunu olmasın da.

arkadaşlar şu internete bağlı olmadan nasıl radyo dinliyosunuz bana yardım edermisiniz... nerden indircem ve nasıl halletcem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyoflord

quote:

quote:

arkadaşlar şu internete bağlı olmadan nasıl radyo dinliyosunuz bana yardım edermisiniz... nerden indircem ve nasıl halletcem...

- Veeeee sırf radio için rom atmaya gerek yok. İşte LG Optimus 2X için fm radio! Rar'dan çıkarın ve sadece fmradio.apk dosyasını kurun.Tamamdır. İşte size Fm Radio.Denedim, mükemmel çalışıyor :
    http://f o r u m.xda-developers.com/showthread.php?t=1043897

bu linkten indir rar dosyası var ac ve fmradio.apk de telefona at ve kur başka bişi yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: macoo

quote:

quote:

quote:

- Veeeee sırf radio için rom atmaya gerek yok. İşte LG Optimus 2X için fm radio! Rar'dan çıkarın ve sadece fmradio.apk dosyasını kurun.Tamamdır. İşte size Fm Radio.Denedim, mükemmel çalışıyor :
    http://f o r u m.xda-developers.com/showthread.php?t=1043897

bu linkten indir rar dosyası var ac ve fmradio.apk de telefona at ve kur başka bişi yok..

kardeş prog indirdim fmradio.apk olan dosyayı içinden aldım. tlf pc arasında kabloyu taktım direk hafıza kartına içine attım sonra tlf girdim (kabloyu çıkardım) bir türlü attıgım fmradio.apk tlf bulamadım delirdim :) acaba hafıza kartına degilde tlf. hafızasınamı atcaktık eger öyleyse tlf hafızasına nasıl atcam ve nerden bulcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanemine -- 3 Ağustos 2011; 13:21:52 >

• usb bagladığında telefonun klasörleri acılır istedeğin klösere koyup telefonda kuracaksın
  • quote:

usb bagladığında telefonun klasörleri acılır istedeğin klösere koyup telefonda kuracaksın

tamam da ben o klasorü nerden bulcam tlf üzerinden..
  • Orijinalden alıntı: skyoflord

usb bagladığında telefonun klasörleri acılır istedeğin klösere koyup telefonda kuracaksın

tlf pc bağladıgım usb depolama birimini aç diyor ve direk SD görüyor.. ve pc de hafıa kartı direk çıkıyor orda bir sürü klasor ver eger onların herhangi birinie diyorsan atayım ama bu sefer tlf nasıl görcem gircegim oraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanemine -- 3 Ağustos 2011; 13:28:33 >
  • quote:

quote:

arkadaşım telefonda polaris office uygulaması var yüklü, o aynı zamanda dosya yöneticisidir, girip oradan cihazda ve karttaki bütün öğeleri görebilirsin, apkyi attığın klasörü ordan bulup yükle dosyayı.
  • quote:

quote:

Polaris office programı ile bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 3 Ağustos 2011; 13:40:13 >

tlf pc bağladıgım usb depolama birimini aç diyor ve direk SD görüyor.. ve pc de hafıa kartı direk çıkıyor orda bir sürü klasor ver eger onların herhangi birinie diyorsan atayım ama bu sefer tlf nasıl görcem gircegim oraya.

telefonda polaris office var -klasorum diyorsun çıkan klasör hangisine attıysan ordan ulaşabilirsin..
  • quote:

alıntı olarak yapmıştım sanırım ama beceremedim.. radyo için söylemiştim indirme linkini ve ve nasl yapcagmız anlatrımısın demek istemiştim ( internetsiz radyo dinleme)

• Orijinalden alıntı: macoo

telefonda polaris office var -klasorum diyorsun çıkan klasör hangisine attıysan ordan ulaşabilirsin..

allah razı olsun :) tamam buldum hallettim bende polaris office ne işe yaruıyor diye düşünyodum demek ki çook işe yarıyor :)) tşk ederim bilgileriniz için k.bakmayın bilmemek ayıp degil ögrenmeemk ayıp derler.. tekrar tşk ederim..

• Usb yi aç, klasöre at, sonra telefonu al, polarisi çalıştır, dosyayı bul, kur... bir apk kurmak için kaç tane işlem.

Hala bu programdan haberi olmayanlar için... Program yüklemenin en kolay yolu bu program. apk dosyasını sağ tıkla menüden "Telefona yükle" yap şak diye telefona gönderip kurmaya başlasın.

http://forum.donanimhaber.com/m_43544327/mpage_2/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 3 Ağustos 2011; 13:45:31 >

• arkadaşlar bu fm radio provider ne işe yarıyor acaba sistem dosyası diyince yüklemeye tırstım açıkçası ama onu yüklemeden de fm radio çalışıyo bi bilgisi olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

arkadaşlar bu fm radio provider ne işe yarıyor acaba sistem dosyası diyince yüklemeye tırstım açıkçası ama onu yüklemeden de fm radio çalışıyo bi bilgisi olan varmı acaba

RDS özelliği için gereken bir apk zannedersem.

allah razı olsun :) tamam buldum hallettim bende polaris office ne işe yaruıyor diye düşünyodum demek ki çook işe yarıyor :)) tşk ederim bilgileriniz için k.bakmayın bilmemek ayıp degil ögrenmeemk ayıp derler.. tekrar tşk ederim..

hayırlı olsun güle güle kullan..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

arkadaşlar bu fm radio provider ne işe yarıyor acaba sistem dosyası diyince yüklemeye tırstım açıkçası ama onu yüklemeden de fm radio çalışıyo bi bilgisi olan varmı acaba

RDS özelliği için gereken bir apk zannedersem.

fm radio sonra widgeti yükledim dün çalıştı şimdi provideri yüklemeye çalıştığımda hata verdi yüklenemiyo diye ama olsun sanırım bi sıkıntı yok şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Adana veya İstanbul'da en uygun hangi mağazada bulabilirim bilgisi olan var mı?

Optimus Black'i Adana'da ve İstanbul'da en uygun fiyata vatan computer'da bulabilirsin.. şuan kampanya var.. kdv'yi silmişler 919 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_n0507 -- 3 Ağustos 2011; 14:55:29 >
  • Sabah 06:50'de şarjdan çıkarttım. Masa üzerinde hava durumu uygulaması 1'er saat arayla güncellemede. WiFi kapalı, 3G açık, 10 dk. telefon konuşması, 5-6 mesajlaşma ile şu an %83'te pil.
  • Akadaşlar markette FİNANSBANK uygulaması var mı? Ben aradım bulamadım. Bu uygulamayı kullanan arkadaş var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.