Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkugur

Merhaba bende aranıza yeni katıldım şuan cihazdan memnunum yalnız bir sorum olacak 3g ile görüntülü konuşma nasıl yapılıyor.Teşekkürler

Rehberdeki veya çağrı kaydındaki kişinin telefon numarasının üzerine basıp bir süre bekleyince seçenekler açılır. Oradaki görüntülü görüşme seçeneğine basarak arama yapabilirsiniz.
  • arkadaşlar bir soru soracagım..şarj biterken uyarı sesi çıkarmıyormu bu alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADAMANTIUM

quote:

Merhaba bende aranıza yeni katıldım şuan cihazdan memnunum yalnız bir sorum olacak 3g ile görüntülü konuşma nasıl yapılıyor.Teşekkürler

Rehberdeki veya çağrı kaydındaki kişinin telefon numarasının üzerine basıp bir süre bekleyince seçenekler açılır. Oradaki görüntülü görüşme seçeneğine basarak arama yapabilirsiniz.

Onu biliyorum ama aramak istediğimde görüntülü arama kullanılamıyor diyor ve 2 seçenek sunuyor sesli arama ve mesaj gönder diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

quote:

Orijinalden alıntı: Zehraa17

mediamarkden 969a aldm 10 taksit

hangı kart ? a 10 taksıt

Garantıye.
  • Ben androidd markete baglanamıyorumm sorun nerde olabilir acabaa?? yardmcı olursanız sevinirimm..
  • quote:

quote:

quote:

Onu biliyorum ama aramak istediğimde görüntülü arama kullanılamıyor diyor ve 2 seçenek sunuyor sesli arama ve mesaj gönder diye

sizde 3g çekiyorsa ve hattınız 3g goruntulu gorusmeye açıksa sorun karşı tarafta. karşı tarafın hattı 3g görüntülü görüşmeye açık ve telefon 3g şebekesine bağlı olmalı o an.

• arkadaşlar bir soru soracagım..şarj biterken uyarı sesi çıkarmıyormu bu alet...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sizde 3g çekiyorsa ve hattınız 3g goruntulu gorusmeye açıksa sorun karşı tarafta. karşı tarafın hattı 3g görüntülü görüşmeye açık ve telefon 3g şebekesine bağlı olmalı o an.

Bağlantılarda sorun yok ama yinede oluyor android de yeniyim bakalım kurcalaya kurcalaya bulacağız yardımlarınız için tşk ederim.

• Arkadaslar 10 gun once aldıgım lg p970 telımı satıyorum ılgılenen arkadasları beklıyorum satma sebebımse kesınlık telden memnun kalmam degıl zaten sayfalardan ızlenımlerımı okuyabılrısınız telefon gercekten harıka satma sebebım bır arkadasım yurt dısından htc sensetıons getırmıs ama kullanamadıgını belırttı satıyor bende bunu satıp onu almak ıstıyorum arkadaslar ılgılenen arkadaslar ırtıbata gecebılrı dedıgım gıbı daha 10 gunluk cıhazım...
  • tuş kılıdını acmak ıcın her seferınde tepedekı power butonunu mu kullanmak gereklı? baska bır yontem varmıdır. Tesekkurler
  • Yaa dostlar şu root boot zort işlerinden anlayan Antalyalı forumdaşlar varsa pmden irtibata geçebilir m yüzyüze görüşsek de beraber yapsak :)
  • quote:

quote:

quote:

Onu biliyorum ama aramak istediğimde görüntülü arama kullanılamıyor diyor ve 2 seçenek sunuyor ses slm 3g ayarların mevcutmu birde bulunduğun ortamda 3g çekmiyorsa arama yapmaz

• slm arkadaşlar tel de yeniyimde durum çubuğunda çıkan (h) ne anlama geliyor acaba ? bu harf cıktıgında sinyal seviyesi cok dusuyor bağlantı sorunu yasıorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo25

tuş kılıdını acmak ıcın her seferınde tepedekı power butonunu mu kullanmak gereklı? baska bır yontem varmıdır. Tesekkurler
    tuş kılıdını acmak ıcın her seferınde tepedekı power butonunu mu kullanmak gereklı? baska bır yontem varmıdır. Tesekkurler
    malesef yok... ama kapatmaak için widgetler var ben lock kullanıyorum süper işe yarıyor
  • Peki cihazın 3g ayarlarını nasıl yapabilirim ? Ve dns ayarları değişir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkugur -- 31 Temmuz 2011; 16:03:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserne

slm arkadaşlar tel de yeniyimde durum çubuğunda çıkan (h) ne anlama geliyor acaba ? bu harf cıktıgında sinyal seviyesi cok dusuyor bağlantı sorunu yasıorum

bildirim çubuğunda çıkan H harfi 3G şebekesinde olduğunuzu ve muhtemelen de veri alışverişinde bulunduğunuzu gösterir. genelde veri iletişimi varken ordaki 3G simgesi H olur. kapatmak istiyorsanız ya da çekim gücü zayıfsa, ayarlardan kablosuz ağ ayarlarına girin, oradan altta mobil şebekelere gelin. orda ağ modu seçeneği var, eğer sadece 2g şebeke kullanmak istiyorsanız (çekim gücü ve batarya süresi artar) ya ordan sadece gsm seçeneğini işaretleyin veya hemen altındaki sadece 2G şebekeleri kullan seçeneğine tik koyun. bunu yapınca o H simgesi yerine E gelecektir, edge yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: macoo

arkadaşlar bir soru soracagım..şarj biterken uyarı sesi çıkarmıyormu bu alet...

çıkarıyor ve ekranda da uyarı çıkıyor. sizde ses çıkmıyorsa büyük ihtimal bildirim sesleriniz kısıktadır. ayarlardan ses ayarlarına girip bildirim seslerine bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zehraa17

Ben androidd markete baglanamıyorumm sorun nerde olabilir acabaa?? yardmcı olursanız sevinirimm..

herhangi bir uyarı alıyor musunuz? ya da sadece android markete mi bağlanamıyorsunuz? diğer internet kullanan uygulamaları denediniz mi bağlantınızla alakalı bir problem olabilir? diğer uygulamalar, atıyorum mesela normal internet tarayıcısında internete sorunsuz bağlanıyorsanız ve markete bağlanamıyorsanız çok büyük ihtimalle market hesabınızı aktif etmemişsinizdir. yani google hesabınızla markete giriş yapmalısınız. market google hesabınız üzerinden çalışır çünkü, markete girdiğinizde menü tuşuna basıp ayarlara tıklayın, muhtemelen oradan sizi yönlendirecektir giriş yapmanız için. gerçi otomatikman giriş ekranı çıkması gerekirdi zaten bağlı değilseniz ama bilemiyorum neden çıkmamış sizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 31 Temmuz 2011; 15:58:48 >

• telefonu akşam aldım bugün root yaptım turkcellin gereksiz uygulamaları ve diğer fuzuli şeylerden de kurtuldum
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1161015

Güzel bir ROM'a benziyor, yükleyip deneyen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.