Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.473
Cevap
9
Favori
175.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canerinci

quote:

Orijinalden alıntı: kerrar12

quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

quote:

Orijinalden alıntı: kerrar12

artık benim makina kernel yemiyo :-) lge-kang-kerneli kuruyorum 204-kang33 ün üzerine. Telefon açılış ekranında ( hani şu halka var, ok o halkada dolanıyorya androidin etrafında işte orada) takılıp donup kalıyor. neden acep?

Bazı O2X'lerde sorun çıkartabiliyor. Bunu dene sorun düzelecektir.

Tık

olmadı. cm7-kangı kuruyorum. açılıyor, gmail hesabını senkronize ediyorum, uygulama backup, vesaire herşey normal, telefon normal çalışıyor. Kernel yükleyecek oluyorum. Androidin etrafında dönen okta takılıp kalıyor.

aynen katılıyorum, cm7 kang kullanıyorum şimdi 34.kang a güncelliyorum, kang.larda ironkernel ve vadonkanın bütün kernellerini denedim, hepsi ilk başta aynı telefon açılsa bile az biraz kullandıktan sonra ya otomatik uçak moduna geçiyor şebekeye bağlanmak için restart yapmam gerekiyor ya da telefon zart diye restart atıyor, yok restart atmazsa kitlenip kalıyor. cache ve dalvik cache i wipelıyorum kernel kurmadan önce ve kurduktan sonra, ama vazgeçtim artık normal kullancam kernelsiz...

Bu hatalar sadece sende ve bende var herhalde. cronos romda sorun yok şimdi onu kullanıyorum geme swiftkrnlle birlikte. cm7 ics4 yapana kadar sürünmeye devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

kerrar...
    bence sen komple bir temizlik yap sıfırdan kur ne istiyor isen....

komple temizlikten kastın nedir şahan? Ne yapmalıyım gerçekten komple temizlenmesi için? Ben wipeleri yapıp, rom kurup, kernel yüklüyorum, bir de backupları yapıyorum. Daha 2 gün öncesine kadar hiç böyle sorunlar yasamamıştım. Moralim bozuldu, telefonu temizleyecem, ne yapmam gerektiğini kısaca bi yazarsanız sevinirim.
  • Kerrar ilk başta fabrika ayarlarını geri dön daha sonra telefon hafızasında sonradan yüklenen dosya klasör ne varsa kaldır. Sonra wipe format wipe cache wipe dalvik bunları yap. Sonra sıfır rom'u kur stabil en son cm7 olabilir mesela kang 31'de olabilir bunlar stabil. Daha sonra wipe format yapmadan sadece wipe cache ve wipe dalvik yaparak son kang'ı kur. Üzerinede kernel at baklalm ne olucak
  • Pili su an kullaniyorum gayet iyi bir performans. sergiliyor .
  • Official ics cikacak mi bizim tele
  • Çıkacak
  • Yav inşallah uzatmazlar cok
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

bu telefon icin su andaki en iyi ve stabil rom hangisidir dostlar cm ler haric

???
  • Cm'ler hariç en son v20o'yu deneyebilirsin.

Tık

@R*ACE Büyük ihtimal 2012 2. çeyrek sonu veya 3. çeyrekte çıkacak.
  • kerrar..
    kartında ve dahili kartında yedeklerini pc ne al sonra kartını pc ne takıp fat32 olarak formatla hızlı olmasın tam yapsın biraz zaman alacak tır sonra cihazına tak orada da biçimlendir de ki kendi sistem dosyalarını oluştursun sonra da dahili kartını biçimlendir ... yedeklerini artık gereken yerlere koyabilir sin şimdi kız oğlan kız bir cihazın var ne ıstersen yap artık. :-) :-)
  • quote:

Kerrar ilk başta fabrika ayarlarını geri dön daha sonra telefon hafızasında sonradan yüklenen dosya klasör ne varsa kaldır. Sonra wipe format wipe cache wipe dalvik bunları yap. Sonra sıfır rom'u kur stabil en son cm7 olabilir mesela kang 31'de olabilir bunlar stabil. Daha sonra wipe format yapmadan sadece wipe cache ve wipe dalvik yaparak son kang'ı kur. Üzerinede kernel at baklalm ne olucak

sağol cooper52, sağol şahan. cronosu kurdum, üzerine de swiftextrem kernel. 10 saattir hiç kapanmadı, donmadı. İzne çıkıyorum ayın 19unda, gitmeden laptopu da garantiye gönderecem, pc'siz kalacam yar8ndan itibaren. En iyisi izinden dönüşte yapayım dediklerinizi. cronos şimdilik gayet iyi.
  • quote:

Cm'ler hariç en son v20o'yu deneyebilirsin.

Tık

Of ne bicim is ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

quote:

Cm'ler hariç en son v20o'yu deneyebilirsin.

Tık

Of ne bicim is ya

ics custom rom lar çıksın kim bakar stock a :-)
  • Stock olmadan olmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

Stock olmadan olmaz :)

stock'a kim bakar. Ben toplasan 1 ay stock'a sabredebilmişimdir.
  • Zevkler renkler
  • Evet buda class 4 hafıza kartı ile aldığım puan.

İşletim sistemi: CM7 Temasek's Kang 204-35

Kernel: CM7 Vadonka Kang Kernel 120113 Build

• olmadı bu şimdi açıkça meydan okuma dır bu :-)
  • Hahaha renk gelsin konuya biraz
  • Arkadaslar baya rom falan muhabbetleri donuyor da ben baska birsey soracagim

ALARMi nasil degistirecegim CM7de...bir de mesela bir mp3 dosyasinin 2.dk sindan 3.dksini alip alarma koymak istiyorum bunlari yapabilecegim birsey varmi? hic yoksa sadece degistirebilsem bile yeter...
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.