Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.474
Cevap
9
Favori
175.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Pasolvon

Arkadaşlar biliyorsunuz son 1-2 aydır note 2 aldım onu kullanıyorum. p990'ı da 1 yıldan fazla kullandım. O kadar bunaltmayın kendinizi. Bu telefonu ben bırakmadan önce drfettah hocamla basbas bağırdık. Bu telefon stok ICS telefonu değil kaynak yetersiz diye. GB olarak kullanırsanız da stok rom'a bulaşmayın. LG bilindiği üzere bu işte son derece kabiliyetsiz.

DjangoManouche 1.7.1 ve Gueste Kernel ile kullanırsanız bu telefonu şu an kullandığım note2'nin yapıp bunun biraz daha yavaşta olsa yapamayacağı hiçbir işlem kalmaz. Bunu kullandığım için yazıyorum. Ben bu telefondan memnun ayrıldım. Ekran artık bana yetmediği için bıraktım. Başka bir sebebi yoktu. ICS bu telefona LG'nin ICS framework'u ile ağır geliyor.

pasolvon hocam slmlar. konuya girmediğim dönemde tüm yazılanları okudum. :D herkes başka yerlere kaymış ama herkes hala burada . Ben hala 2x kullaıyorum. ve şu bahsettiğin DM1.7.1 ve gueste kernel in linklerine acil ihtiyacım var . yardımcı olursan çok sevinirim . Selamlar .
  • dm 1.7.1 linki yok cunku carburano xda dan ayrıldı.
    gueste link=http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1489682
  • arkadaslar ics den gb e dönüşü nasıl yapıcaz ?
  • Merhaba arkadaşlar benım 2x in pili şişti ve bozultu tamamen kullanılamaz hale geldı acaba İstanbul dan alabılecegım bıryer bılıyor musunuz ?

Edit: Tahtakale de uzun ugraslar sonucu buldum , lazım olan varsa adres verebılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatmalatyali -- 23 Ocak 2014; 15:48:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatmalatyali

Merhaba arkadaşlar benım 2x in pili şişti ve bozultu tamamen kullanılamaz hale geldı acaba İstanbul dan alabılecegım bıryer bılıyor musunuz ?

Edit: Tahtakale de uzun ugraslar sonucu buldum , lazım olan varsa adres verebılırım

benim pil sismedi ama artık cok kısa surede bitiyor
    bende tahtakale ye gidicem yakında. kaca aldın pili fiyat verebilirmisin?
  • p990 için önerebileceğiniz en stabil rom ve kernel hangisi? hdmi düzgün çalışması önemli benim için. cm10.2 kullanıyorum şuanda. memnunum fakat hdmi düzgün çalışmıyor maalsef.
  • Cannavaro1903 kullanıcısına yanıt
    Üstad cm 10.2 link verirmisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huse55

quote:

Orijinalden alıntı: fuatmalatyali

Merhaba arkadaşlar benım 2x in pili şişti ve bozultu tamamen kullanılamaz hale geldı acaba İstanbul dan alabılecegım bıryer bılıyor musunuz ?

benim pil sismedi ama artık cok kısa surede bitiyor
    bende tahtakale ye gidicem yakında. kaca aldın pili fiyat verebilirmisin?

40 tl ye aldım hocam asri iş hanından kaliteli çıktı baya götürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Üstad cm 10.2 link verirmisin.

valla ben onu arkadaştan almıştım ya xdadan indirmişti sorayım size dönüş yaparım.
  • bende de lg p 990 var.eaglesblood rom yukledim. telefon sim karti calistirmamaya basladi.sebekeyi gostermiyor telefon cekmiyor ve rom uda hicbir sekilde degistiremiyorum.lutfen acil yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: huse55

xda da 4.3 yukledim geyet stabil
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2405844

hocam bikaç şey sorucam müsadenizle.

hdmi çalışıyor mu denediniz mi?
    şarj süresi ne durumda?
    Kernel dahil mi roma kendiniz ayrıca mı attınız?
    Uygulamalarda açmama gibi durum sözkonusu mu (örnek candy crush)

• Arkadaslar cep telefonu anketine 30saniyenizi ayirip,tek bir soruya cevap vermenizi rica ediyorum..Tesekkurler..

http://anket.uludagsozluk.com/s/6897/

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.