Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.473
Cevap
9
Favori
175.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vadonka'nın kernel bazı cihazlarda sorun çıkartabiliyor ama bu oran çok az oda kerrar'a denk geldi heralde. Birde farklı pil kullanılırsa sorun çıkartabiliyor.
  • cm7 kang surumune vadonkanin kernelini kurdum bencmarkta 7000 e bile ulasamadi ve oc da 1400 e cikti baktim vadonkanin konusuna zaten boyleymis ama yukarida cooper vadonka ile 1500 e ciktigini ve 7500 yaptiginin resmini eklemis acaba hangi kerneli mullandiginizin linkini verirmisiniz
  • Senin kurduğun kernel powersave. O 1.4'e kadar oc yapılır.

Tık

Al bunu dene yalnız telefonuna bir şey olursa sorumluluk kabul etmem.
  • Henüz deneyemedim, dün akşam misafirlerim geldi, bu günde sabahın köründe işe geldim. Fırsat bulamıyorum birtürlü.
  • Kerrar bunu banamı yazdın anlamadım ama bu verdiğim link aloneman5 içindi. Sen müsait olduğunda bana mesaj at bi orta yol bulalım ilgilenelim senin cihazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Kerrar bunu banamı yazdın anlamadım ama bu verdiğim link aloneman5 içindi. Sen müsait olduğunda bana mesaj at bi orta yol bulalım ilgilenelim senin cihazla

Yok yok senin mesajla alakalı yazmadım. Benim bi kernel sorunu var da, Şahanla o konudan bahsetmişsiniz birkaç mesaj önce ona binaen yazmıştım.
  • arkadaslar irondada vadonkadaxa bi sure aonra hat sinyali gidiyor tum kernellerdemi boyle yrica kurulan kerneli nasil kaldirabilirizz
  • wipe'ları yaptıktan sonra kernellerde sıkıntı yok. Eski klernel için romu tekrar kurabilirsin.
  • Şahan ve cooper52, cm7-204 romun üzerine lge-kang-120112 kernel attım lg logosunda takılıp kaldı.
  • şimdi de 204 ün üzerine swiftextrem1.5 kernel attım. Yaşasın bu sefer açıldı :-)
  • Ama nasıl olur anlamıyorum. daha önce denememiş olsam neyse fakat denedim 204nightly ile değil de kang34 ile denemiştim.
  • Kerrar dedigim scripti flashladinmi
  • yok flashlamadım. Şimdi swiftkerneli kurabildim de acaba gene başka kernel kursam gene açılmayacak mı? diye bir soruda kafamı kurcalamıyor değil hani. O yüzden hemen bi başka kernel atayım ve olmazsa senin scripti deneyeyim.
  • cooper senin bu verdiğin scripti kernel kuruluyken falan yapabiliriz demi bişey farketmiyor. ? şimdi bu cm7-204 romun üzerine lge-kangkernel attığımızda sorun çıkarmaması lazım normalde değil mi?
  • cm7-204 ün üzerine vakondanın powersaver kernelini kurdum, etrafında ok dönen android simgesinde ok takılı kaldı. Yok gene olmadı yani. şimdi sıra cooperin scriptine geldi.
  • kerrar powersaver kernel kurma normal kernel2i kur vadon ka'nın.

Bunları sırası ile yap. Temiz cm stabil kur üzerine script kur. Daha sonra wipe'ları yap ve son 204-38 kang'ı kur romdan hemen sonra wipe cache, wipe dalvik cache yap, kerneli kur daha sonra wipe cache ve davik cache yap. kernel olarak bunu kur

Tık
  • applanetten indirilen oyunlar hakkında bilgisi olan varmı ıkladığımda marketten gin rummy die bişeyi indirmeyi istiyor indirsemde açmıyor
  • Applanet nedir ki? Neden oradan indiriyordun blackmart var gliyo.com var. hiçbiri yoksa google'a oyun veya prıogram adı.apk yaz bulduğunu indir.
  • kerrar..
    genelde 3 kişi cm7 ve tabanını kullanan rom lar kullaniyoruz o zaman sende benim yaptığım gibi ..
    SwiftExtreme-hoc-05112011A.zip
    kullan daha önce de söylemiş tim olmuyor demiştin artık oluyor ise devam:-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

kerrar powersaver kernel kurma normal kernel2i kur vadon ka'nın.

Bunları sırası ile yap. Temiz cm stabil kur üzerine script kur. Daha sonra wipe'ları yap ve son 204-38 kang'ı kur romdan hemen sonra wipe cache, wipe dalvik cache yap, kerneli kur daha sonra wipe cache ve davik cache yap. kernel olarak bunu kur

Tık

Cooper52 dediklerini harfiyyen yaptım. Olmadı android simgesinde restart atıyor. Yemiyor çakal.
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.