Şimdi Ara

^^ LG OPT 3D l 1 GHz ÇİFT ÇEKİRDEK l 512MB DDR2 l 4.3''480x800 l 1080p l HDMI l ^^ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.919
Cevap
27
Favori
173.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkaaşlar ispanya için 21D çıkmış lgnin firmaware sitesinde yanında new yazıyo hatta deneyen var mı bn şu an indiriyorm
  • bu telefonun yedeği nasıl alınıyor, her formattan sonra oyun kur 3d video indir sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: thermal

bu telefonun yedeği nasıl alınıyor, her formattan sonra oyun kur 3d video indir sıkıntı

+ ayarları yap menüyü düzenle
  • quote:

Orijinalden alıntı: truvazotti

arkaaşlar ispanya için 21D çıkmış lgnin firmaware sitesinde yanında new yazıyo hatta deneyen var mı bn şu an indiriyorm

Acaba hayalet çağrı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-45

quote:

arkaaşlar ispanya için 21D çıkmış lgnin firmaware sitesinde yanında new yazıyo hatta deneyen var mı bn şu an indiriyorm

kurup bakıcaz artık
    telefondan soğuttu bu hayalet ğrısorunu sorunu yoksa telefonu ksişnlikle çok içişme sinerek almıştım ama şu an hiç de öyle değil.
  • quote:

quote:

quote:

kurup bakıcaz artık
    telefondan soğuttu bu hayalet ğrısorunu sorunu yoksa telefonu ksişnlikle çok içişme sinerek almıştım ama şu an hiç de öyle değil.

Olmadı 2.2 ye döneceğiz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: riprap

quote:

Orijinalden alıntı: ishan

1 arkadaş daha yazmıştı onda da sms de sıkıntı yaşamış.. bu sorun gerçekten de herkeste sorun oluyorsa 10k dönün en azından 20d update gelene kadar (gelirse tabii)

Hocam sizin dediğiniz gibi yaptım dün gece v10c yi tekrar yüklemek istedim ama yükleyemedim sanırım.Recovery modda da açılmadı telefon.Servise göndericem bugün.Umarım brick etmedim telefonu.Brick olduysa bir daha kullanılmaz mı ?

bataryayı doldurup tekrar dene recoveri modda açmayı

Hocam recovery modda açmayı tekrar denedim hatta v20d ye tekrar dönmeyi denedim xp olan pc de ancak hata verdi.Bugün Lg ye kargoyla gönderdim.Bi hayalet çağrıdan başımıza ne işler geldi.Tecrübeli arkadaşlar konuya hakim oldukları için onlar açısından çok sorun olmuyor ama benim gibiler için sorun neyazıkkı.Şikayetlerimi yazdım umarım telefon düzelir.

• alcaktım telı ama bu hayalet cagrı sıkıntı lı gıbı ne dıyorsunuz arkdaslar ne yapmam lazım en gec salı gunu alıcaktım
    4.0 guncellemısı alıcakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokom -- 10 Mart 2012; 15:50:18 >
  • bu sıkıntılı olay herkesde yok :-) ben de artık yüklenen ucretsiz full kullanımlı prolar bunu yapabilir diye düşünmeye başladım :-) mesela bende phone kapatılacak diye görüşme sonrası yazı çıkıyor ve tlf kitleniyordu sırf bu yüzden bende soğumuştum sonra anladım ki sorun yüklediğm daha doğrusu yedekten yüklediğm 1 prodan oluyormuş tesadüfen öğrendim :-) artık o sorunu hiç yaşamıyorum.. bu 1 örnekti... kolay gelsin herkese
  • bu hayalet çağrı olayı çok sıkıcı olmaya başladı ben yaşamadım çok şükür ama her gün yeni biriinn bu sorunla karşılaşması tedirgin ediyor çok sevdiğim telefonumdan soğutmaya başladı lg merkezle görüştüğümde bana da herkese verilen cvp verildi yeni yazılım gelecek ama zaman veremiyoruz e malum önceki güncelleme de ki tavrını biliyoıruz lg nin o yüzden asla ona güvenmiyorum ama artık bir çözümü olmalı yoksa telefonla arama kara kedi gircek:))))))))
  • orijinal 2.2.2 yükleyin başınız rahat etsin zaten 2.3.5 ile 2.2.2 arasında çok büyük 1 fark da yok kendinizi boş yere üzüyorsunuz ve kasıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 10 Mart 2012; 18:03:16 >
  • Beyler nerede yaziyor ya.

Linki tam olarak verebilir misiniz ?

Ispanya icin olani
  • acura rom ...21D...http://content17.wuala.com/rawcontent/r-1JazJcQR9eA0OwWh5d2HIIJmGCdFQ27ZTWXMoFVoeMYPJqmgxB5ifzYiiqmQtDA1htsPedr08d75ElDjflSTIw7-qELD2PnFgIm-miIX8I46vp3bIvjdR6cUV0ck-AeEglSuhzYVHS_HfAtb-2EQ/21D.zip
    ..not...hayalet cagrı bu romda sorun olmaktan cıkmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 10 Mart 2012; 21:22:30 >

• http://www.wuala.com/jechus/21D/
    ispanya orjinal olan
  • arkadaşlar yardım lasım :))

hanıma galaxy i9003 aldım şarj bitti şimdi şarja taktım ama tık yok
    cihaz spot aldım kaçak yani satıcıyı aradım batarya tam bitmiş beklemen lasım dedi sizce durum nedir daha önce i9003 kullanan varmı aranızsa ?
  • yazılım coktuyse sayet pılı sarj etmez ..ayrıca 3tus sorununu yoksa sayet cwm menuye 3 tus yardımı ıle donebılır wıpe yaparak tlf kurtarabılırsınız
  • Hocam bende bbuldumda, LG sitesinin neresinde yaziyor, yani resmi olarak .
  • resmı olanı bılemem ama bu da resmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

yazılım coktuyse sayet pılı sarj etmez ..ayrıca 3tus sorununu yoksa sayet cwm menuye 3 tus yardımı ıle donebılır wıpe yaparak tlf kurtarabılırsınız

Acura rom da mi hayalet cagri yok yoksa ispanya surumunde mi yok yoksa ikisinde mi yok :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kurup bakıcaz artık

Olmadı 2.2 ye döneceğiz.

Valla haklisin olmadi froyo yapicaz onda da bir iki eksik var ama hayalet cagri sikintisindan iyidir. napalim. ben kurdum 21d gerekli uygulamalari yukledim simdilik sorun yok. arkadaslara da daha onceden soyledim beni arayipda acmazsam gorusunce bana mutlaka soyleyin diye bakalim nolucak. bu surum 17 subat tarihli bu arada baya bi yeni cozduklerini ummaktan baska bi care yok

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.